Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Badici23

Testislerimi korumam için ne yapmam gerekiyor?

Önerilen İletiler

Badici23    1

T****klarımda yumurta hafif ağrı var 4 haftadır kür kullanıyorum ilaçlardan öı oldu bilmiyorum koruyucu öneriniz var mı ? 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.536
Badici23, Bir saat önce yazdı:

T****klarımda yumurta hafif ağrı var 4 haftadır kür kullanıyorum ilaçlardan öı oldu bilmiyorum koruyucu öneriniz var mı ? 

Argo olarak yazılan her uzvumuzun tıbbi bir terimi var. Mesela senin sorun yaşadığın şeyin tıbbi adı Testis. Kürde testis ağrısı normaldir, çok uzun kürde kalmayacak isen pct sürecine kadar bir şey yapmana gerek yok.

• Beğen 4
  • ahahaha 3
  • Teşekkürler 1
  • +1 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Badici23    1

Hedeflerim var yıllardır kürü kullanmam gerekiyor yardımcın olman şansın var mı pregnly guard kullanmayı düşünüyorum eczanede satılıyor mu bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
Badici23, Şimdi yazdı:

Hedeflerim var yıllardır kürü kullanmam gerekiyor yardımcın olman şansın var mı pregnly guard kullanmayı düşünüyorum eczanede satılıyor mu bilmiyorum.

Hedef büyük diyorsun ama hiç araştırmadan küre girmişsin bile. Büyük hedefler iyi plan gerektirir. İyi plan çok araştırma gerektirir. ;) 

• Beğen 4
  • Alkış 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    227

Yıllarca kür kullanmam gerekiyor diyorsun sonra testisleri korumam gerek diyorsun. İkisi mümkün değil. Kür süresi kadar küre ara verip pct yapacaksın, işte o zaman korursun. Yada üsenmeyip kür boyu hcg vuracaksın, bunun maliyetini de karşılayamazsın. Kısaca ya ayranı seçeceksin yada dökülmemesini.

• Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
KlasikFizik, 1 saat önce yazdı:

Yıllarca kür kullanmam gerekiyor diyorsun sonra testisleri korumam gerek diyorsun. İkisi mümkün değil. Kür süresi kadar küre ara verip pct yapacaksın, işte o zaman korursun. Yada üsenmeyip kür boyu hcg vuracaksın, bunun maliyetini de karşılayamazsın. Kısaca ya ayranı seçeceksin yada dökülmemesini.

Kür boyu Hcg ile bahsettiğiniz nedir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
KlasikFizik, 2 saat önce yazdı:

hocam kürden hiç çıkmayacak birinin ne sıklıkla hcg vurması gerek ve testiste küçülme olmuyosa bile vurmamız gerekir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    407
ulquiorra_z, 31 dakika önce yazdı:

hocam kürden hiç çıkmayacak birinin ne sıklıkla hcg vurması gerek ve testiste küçülme olmuyosa bile vurmamız gerekir mi

6 ay kalıyorsan 3.ay vurmak bence mantıklı kesin cevabı yok diye düşünüyorum bu sorunun tamamen kişisel ve testis atrofiisine bağlı olabilir 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    227
ulquiorra_z, 3 saat önce yazdı:

Kişiden kişiye değişen bir protokol. Şuan camiadaki ülkemizde önde gelen yarışmacıların çoğuyla konuşmuşluğum var kür içi hcg kullanmıyorlar fakat burda gördüğüm kadarıyla kullanılması gerektiğini savunanlar da var. Ben sana 2 yöntemi de izah edeyim karar senin.

Benim onayladığım yöntem kür içinde pregnyl gibi güçlü hcgler ile düşük dozaj düzenli vurulmasıydı fakat ülkemizde ne yazık ki pregnyl bulunmuyor. Bulunsa ve düzenli bir şekilde düşük dozajlarla küre devam edilse hem pct çok kısa sürecek, hem de testislerin göreceği zarar minimize edilecek.
Ovitrelle'de düşük dozajlarda yetersiz kalıyor bu yüzden 2-3e bölerek yada tek seferli ovitrelle kullanıyor kişiler. Tek seferli olması da benim onayladığım kısımdan uzaklaşmama sebep oldu,kısa süreli testis uyarmalarının bir faydası olacağını düşünmüyorum. 

Bir diğer burda gördüğüm yöntem cruise döneminde, düşük dozaj aldığın zaman dinlenme süresi boyunca 20-30 günde 1 ovitrelle ya da küçülme olduğunda tek seferli ovitrelle kullanıyorlar. Benim tavsiyem atrofi yaşanmadıysa kullanmaman, illa kullanacaksan da cruise döneminde kullanman olur. Testisler çok düşünülüyorsa bence en mantıklısı pct yapmak, bir süre kimyasaldan uzaklaşmak hem psikolojine hem vücuduna iyi gelecektir.

• Beğen 3
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
KlasikFizik, 25 dakika önce yazdı:

Kişiden kişiye değişen bir protokol. Şuan camiadaki ülkemizde önde gelen yarışmacıların çoğuyla konuşmuşluğum var kür içi hcg kullanmıyorlar fakat burda gördüğüm kadarıyla kullanılması gerektiğini savunanlar da var. Ben sana 2 yöntemi de izah edeyim karar senin.

Benim onayladığım yöntem kür içinde pregnyl gibi güçlü hcgler ile düşük dozaj düzenli vurulmasıydı fakat ülkemizde ne yazık ki pregnyl bulunmuyor. Bulunsa ve düzenli bir şekilde düşük dozajlarla küre devam edilse hem pct çok kısa sürecek, hem de testislerin göreceği zarar minimize edilecek.
Ovitrelle'de düşük dozajlarda yetersiz kalıyor bu yüzden 2-3e bölerek yada tek seferli ovitrelle kullanıyor kişiler. Tek seferli olması da benim onayladığım kısımdan uzaklaşmama sebep oldu,kısa süreli testis uyarmalarının bir faydası olacağını düşünmüyorum. 

Bir diğer burda gördüğüm yöntem cruise döneminde, düşük dozaj aldığın zaman dinlenme süresi boyunca 20-30 günde 1 ovitrelle ya da küçülme olduğunda tek seferli ovitrelle kullanıyorlar. Benim tavsiyem atrofi yaşanmadıysa kullanmaman, illa kullanacaksan da cruise döneminde kullanman olur. Testisler çok düşünülüyorsa bence en mantıklısı pct yapmak, bir süre kimyasaldan uzaklaşmak hem psikolojine hem vücuduna iyi gelecektir.

Hepsine katılıyorum. Ben direk yüksek doz ve uzun soluklu kürler yerine Blast & Cruise metodunu benimsedim ve uyguluyorum. HCG enjeksiyonu yapacaksam cruise döneminde yapıyorum. Etkili olması için ve gerçekten cruise yapıyor olman için 150mg testosteronu geçmemen daha doğru olacaktır. İdeali 100mg.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.