Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Tansiyon yüksekliği

Önerilen İletiler

Selamlar…. 
testo enantat trenbolon enantat boldenon dianabol küründeyken gün icinde 1 tablet ecoprin 81mg kan sulandırıcı içtiğim halde bazen yine tansiyon yükseliyor özellikle geceleri bu neden oluyor olabilir. Üstelik 1.5 ay öncede kan bağışında bulunduğum halde. İlaçlardan dolayı kan yoğunlaşıyor katılaşıyor özellikle boldenon kullandıgım icin.

Bu sebepten dolayı kan sulandırıcı ecoprin 81mg iciyorum yine yükseliyor bazen. B12 kullanmıyorum. Acaba trenbolon falanda hipertansiyon yapabildigi icin tansiyon dengeleyici hapımı kullanmak gerekiyor telmisartan? Bu arada çocukluğumdan beri su içemiyorum sade su içerken miğdem bulanıyor tiksiniyorum.

Bazen 2 günde 1  1 su bardağı sade su içebiliyorum günde 1 su bardağı sudan fazla içemiyoorum ama onun dısında günde belki 10 bardak toplam çay kahve tüketiyorum @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

egerdnc    44

Hayırlısı olsun çalışan boldenon gelmiş, hangi marka kullanıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404

Tren ve boldenonun olduğu yerde su içmemek böbreklerden vazgeçmek gibi bir şey. 10 su bardağı çay içsen 2 litre sıvı yapar ki inan bana yetersiz. Senin kütlende ve küründe biri 5 litre civarı içmeli. Su içmenin bir yolunu bulman gerek Yusuf. 

Tansiyon konusunda yorumu @metinav üstadıma bırakıyorum. O benden çok çok daha bilgili.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    315
Yusufdemir1995, 6 saat önce yazdı:

Selamlar…. 
testo enantat trenbolon enantat boldenon dianabol küründeyken gün icinde 1 tablet ecoprin 81mg kan sulandırıcı içtiğim halde bazen yine tansiyon yükseliyor özellikle geceleri bu neden oluyor olabilir. Üstelik 1.5 ay öncede kan bağışında bulunduğum halde. İlaçlardan dolayı kan yoğunlaşıyor katılaşıyor özellikle boldenon kullandıgım icin.

Bu sebepten dolayı kan sulandırıcı ecoprin 81mg iciyorum yine yükseliyor bazen. B12 kullanmıyorum. Acaba trenbolon falanda hipertansiyon yapabildigi icin tansiyon dengeleyici hapımı kullanmak gerekiyor telmisartan? Bu arada çocukluğumdan beri su içemiyorum sade su içerken miğdem bulanıyor tiksiniyorum.

Bazen 2 günde 1  1 su bardağı sade su içebiliyorum günde 1 su bardağı sudan fazla içemiyoorum ama onun dısında günde belki 10 bardak toplam çay kahve tüketiyorum @metinav

geçmiş olsun her sabah evden çıkmadan önce bir tam limon sık  üç parça sarımsak yut sana tüm gün iyi gelecek

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO, 4 saat önce yazdı:

geçmiş olsun her sabah evden çıkmadan önce bir tam limon sık  üç parça sarımsak yut sana tüm gün iyi gelecek

Bunu yaparken sanırım kan sulandırıcı ecoprin kullanamamam gerekiyor. Miğde kanaması vs olabilir diyor internette 

Birazdan acilde gidip baktıracağım kendime

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    315
Yusufdemir1995, 7 dakika önce yazdı:

Bunu yaparken sanırım kan sulandırıcı ecoprin kullanamamam gerekiyor. Miğde kanaması vs olabilir diyor internette 

yüksek tansiyon kürdeyken bende de hep olur kan sulandırıcı vb birşey kullanmıyorum.Limon suyu ve sarımsak işimi görüyor kür bitince bir iki haftaya geçiyor ama şöylede birşey var testosteron iyi ve kötü kolestrolle çok oynar buda tansiyon yapar sen kolestrolüne de baktır 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO, 56 dakika önce yazdı:

yüksek tansiyon kürdeyken bende de hep olur kan sulandırıcı vb birşey kullanmıyorum.Limon suyu ve sarımsak işimi görüyor kür bitince bir iki haftaya geçiyor ama şöylede birşey var testosteron iyi ve kötü kolestrolle çok oynar buda tansiyon yapar sen kolestrolüne de baktır 

Hocam süpersin vallahi. Benim yıllardır iyi ve kötü kolestrol hep bozuk kendimi bildim bileli hastahaneye ne zaman genel teste gitsem belki 6 yıldır hep bozuk o değerler balık yagı falanda kullanmıyorum kürdeyken veya kolestrol icin herhangi bişey. Senelerdir kürden hic cıkmadıgım icin hep ıkısıde bozuk böyle yaşamaya alıştım ama 8 yıldır aynı durum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404
Yusufdemir1995, 1 dakika önce yazdı:

Hocam süpersin vallahi. Benim yıllardır iyi ve kötü kolestrol hep bozuk kendimi bildim bileli hastahaneye ne zaman genel teste gitsem belki 6 yıldır hep bozuk o değerler balık yagı falanda kullanmıyorum kürdeyken veya kolestrol icin herhangi bişey. Senelerdir kürden hic cıkmadıgım icin hep ıkısıde bozuk böyle yaşamaya alıştım ama 8 yıldır aynı durum

Çok temiz beslenmek lazım Yusuf.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    315
Yusufdemir1995, 27 dakika önce yazdı:

Birşey dicem şaun tam olarak ne zamandır kürdesin ?Kolestrol yapıyor öyleyse hocamın da dediği gib temiz beslen gereksiz yağlar fazla kırmızı et ve yumurta sarısı vs dikkat et biraz ayıca taze sıkılmış limon suyu ve sarımsak kullan kürdeyken tansiyon 13 14 normal olarak görüyorum ben ama daha fazlası sorun çıkarabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO, 9 dakika önce yazdı:

Birşey dicem şaun tam olarak ne zamandır kürdesin ?Kolestrol yapıyor öyleyse hocamın da dediği gib temiz beslen gereksiz yağlar fazla kırmızı et ve yumurta sarısı vs dikkat et biraz ayıca taze sıkılmış limon suyu ve sarımsak kullan kürdeyken tansiyon 13 14 normal olarak görüyorum ben ama daha fazlası sorun çıkarabilir 

Topla  3 haftadır kürdeyim. Ondan öncesinde farklı ilaclarla 8 hafta kir yapmıştım yani totalde 1 haftadır kürdeyim aralıksız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    315

tansiyonu kaç ölçüyorsun peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gündüzleri 130-85

geceleri saat 12-1-2 civarlarında yemek yedigimde yuzlu veya yaglı direk yükseliyor birde ben günde 2 paket sigara iciyorum özellikle geceleri geç saatlerde online oyuna giriyorum sabaha kadar oynuyorum oyun esnasında cok fazla sigara iciyorum o zamanda yükseeliyo hemen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404
Yusufdemir1995, 16 dakika önce yazdı:

Gündüzleri 130-85

geceleri saat 12-1-2 civarlarında yemek yedigimde yuzlu veya yaglı direk yükseliyor birde ben günde 2 paket sigara iciyorum özellikle geceleri geç saatlerde online oyuna giriyorum sabaha kadar oynuyorum oyun esnasında cok fazla sigara iciyorum o zamanda yükseeliyo hemen

8 ay mir4 oynadım. O 8 ayı günde ortalama 4 saat 50 dakika uyku ile tamamladım. Uykusuzluğa bağlı olarak çok tatlı kas kaybettim :)

Hiç tavsiye etmem. Küre giriyorsan buna göre yaşaman lazım. Sigara yerine de wape ziyadesi ile iyi oluyor. Tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

@Yusufdemir1995 kanka 130 tansiyon bu yaşta çok yüksek. Bana kalırsa boldeyi kes daha fazla riske atma tansiyonun fazlası ölüme kadar götürür. Sigara konusunda bende günde 1 paket içiyorum. Metin2 veya lostArk oynarken 2 paket içiyordum zamanında ve tansiyonum gün boyu düşmüyordu. özetle sigarayı azalt boldeyi kes veya doz düşür bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Yusufdemir1995, 13 saat önce yazdı:

Selamlar…. 

çalışan bolde aynısı bende vardı haftada 4 gün coraspin içiyordum 2  adet 16 civarı çıkmıştı. Tansiyon ilacı kullan telmisartan hammaddeli 80 mg falan baktın istediğin seviyelere düşmüyor  içlerinde idrar söktürücülü olanlarda var tonlara geçersin halleder durumu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
gokalaf, 46 dakika önce yazdı:

@Yusufdemir1995 kanka 130 tansiyon bu yaşta çok yüksek. Bana kalırsa boldeyi kes daha fazla riske atma tansiyonun fazlası ölüme kadar götürür. Sigara konusunda bende günde 1 paket içiyorum. Metin2 veya lostArk oynarken 2 paket içiyordum zamanında ve tansiyonum gün boyu düşmüyordu. özetle sigarayı azalt boldeyi kes veya doz düşür bence.

130 tansiyon neye göre yüksek hocam ? 
normali 120/80 mmHg iken

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
gokalaf, 1 saat önce yazdı:

bu çok kişiden kişiye değişen birşey ben naturelken de tansiyonum 12 civarıydı mesela şuanda 13 civarı  normalde tansiyonu 10 olan biri için 13 fazla olabilir yinede 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
gönderildi (düzenlendi)

Sudan miden bulanıyorsa yada su içmek hissiyatin yoksa suyu tatlandır kanka yada maden suyu iç alternatifler vardır ben 1.5 litre suya nac 600 atıp içiyordum 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Test sonuçlarım çıktı. Tansiyonumuda güncel ölçtüler orada normal çıktı. Sonuçlarım bunlar. Doktora ecoprin kan sulandırıcı kullandıgımıda söyledim normal karşıladı sonuçların çıkmasını bekleyemeden eve döndüm yarın gidip göstereceğim

IMG_4312.png IMG_4313.png IMG_4314.png IMG_4315.png IMG_4316.png IMG_4317.png IMG_4318.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
Yusufdemir1995, 12.01.2024 - 02:53 yazdı:

Selamlar…. 

Aspirin tansiyona direkt etkisi olan bir ilaç değil.Kandaki phtılaştırıcı proteinleri geri dönüşümsüz bozan bir özelliğe sahip.Bunun tek katkısı kanın biraz daha akışkan olmasını sağlamak şeklinde olur.Fakat kanın sıvı kısmıyla koyu kısmı arasındaki oran bozulmuşsa asprin buna bir fayda sağlamaz...Onun dışında tansiyon bir çok farklı sebeple oluşuyor.

En bilineni damarların daralmasını sağlayan faktörlerin ortaya çıkmasından damar iç çapının daralmasından kaynaklı basınç artışıdır.Bunu vucudun doğal sistemleri yapabildiği gibi kullanılan steroid ilça ve çeşitli maddeler de yapar...Tansiyon ilaçları da çeşitli noktalara etki ederek bu problemi giderirler.Dolayısıyla tansiyon ilacı kullanarak damar iç hacmini özellikle arat damarları genişletmek rahat kan akımı oluşturmak zorundayız.

Kullandığın anabolikler birbiriyle çok da sinerjik olmayabilen etkilere neden olabilir, aldığın dozlara göre...

İstersen ilk önce vucudunda ödem varsa onu atmayı dene, mesela lasix kullan...hafta da 1 ve ya 2 defa, sadece 1 hafta yeterli...

Sonra duruma bakarak gelişime zararı olmayacak bir tansiyon hapı kullanabilirsin ihtiyaç oluyorsa...

Su içmek zorsa aromalı limonlu vb. sular içilebilir, amaç sıvı almak...Taze sıkılmış meyva suyu da olur maden suyula vişne limon vb. de...Şeker oranı kontrol altında olsun yeter ki...

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.