Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

SantoR    144
SERKO, 9/18/2024 - 16:18 yazdı:

İşte sonuç budur bravo.

bir hafta on güne kadar bitkisel kür 1 pro plus  huzurlarınızda olacak bilginize yani daha hızlı daha öfkeli şekliyle geliyor:D

hocam emeklerine sağlık pro yu bekliyoruz dört gözle gelir mi bu aralar?😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5am5unlu    8
mawsqa, 9 saat önce yazdı:

Artı olarak akrar bana 2100 tl tutuyor dedi sizce ne yapmalıyım? Güvenilir bir yer ondan eminim

Kral ben kendim topladım ürünleri bi kaç parça ürünü çıkardım maliyetten ötürü maalesef şöyle söyleyeyim sana

hünnap bir kavanoz(640)gr 186tl

çakşır kökü tozu 250gr 103 tl

çoban çökerten tozu 500gr 96 tl

kırmızı kore ginsengi 10gr 80 tl

polen aktarda açık satılıyodu 50 liralık aldım yeteri kadar geliyo miktarını bilmiyorum maalesef

Toz halinde olanları bir kapta homojen şekilde karıştırdım 2 tatlı kaşığı aç karnına atıyorum keçiboynuzunu da hemen peşine 2 yemek kaşığı atıyorum zencefili 2 tatlı kaşığı ağzıma atıp su içiyorum arı sütü falan eminim etkilidir ama maalesef maliyeti çok yükseltiyor o yüzden eklemedim ürünler trendyol gibi yerlerde çok ucuza ve miktarı fazla olarak elde edebiliyorsun ben ordan topladım ürünleri haberin olsun (arı ekmeği diye bişey varmış onu araştırıyorum beğenirsem eklicem onu da)

tarihinde 5am5unlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    49
mawsqa, 10 saat önce yazdı:

Artı olarak akrar bana 2100 tl tutuyor dedi sizce ne yapmalıyım? Güvenilir bir yer ondan eminim

yuh 12.07.2024 tarihinde miktarları 100 gr yaparak tarifi yaptım sadece arı sütü alıp koymadım cunku en pahalı sey ıcındeki bu.aralarındaki en pahalı ikinicisi ise ginseng diğerleri deve kulak kalıyor yani mersin ziraat keçiboynuzu 700gr da 172tl keciboynuzu. herseyi iki katı koymama ragmen 800tl tuttu recetedekı mıktarlarlada yapmıstım 400tl tutuyordu. aşırı fazla miktar 2adet keçiboynuzu alsan gramajları 50gr koysan arı sütü almasan 800-1000tl tutar.

tarihinde kakule tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5am5unlu    8
Tegoo, 19.09.2024 - 13:37 yazdı:

Ben baya güvendiğim kaliteli bir şifa evinde yaptırdım,  aktarda değil,  3900 tl tuttu fakat ben 50 grm sa 100 grm koydurdum vs orjinal ginsengin çok azı bile 500 tl mesela

Hocam pctnin yeri ayrı bitkisel kürün yeri ayrı bence pct ihtiyacı varsa PCT muhakkak yapılmalı , Bitkisel kür 1 de pct ye destek olmak için kullanılmalı 

Hocam ben 10 gr 80 tl ye aldım proteinocean markasından yola  çıkarsak bir kapsülde 300 mg var bir kutuda 45 kapsül var yani bir kutunun içinde 13,5 gr gibi bi ginseng var kapsül,kutu maliyeti,kar marjını fln düşersen aslında çok da pahalı bişey değil yani pahalı da öyle birazı 500 fln aşırı fahiş sen baya pahalıya almışsın

5am5unlu, 27 dakika önce yazdı:

Hocam ben 10 gr 80 tl ye aldım proteinocean markasından yola  çıkarsak bir kapsülde 300 mg var bir kutuda 45 kapsül var yani bir kutunun içinde 13,5 gr gibi bi ginseng var kapsül,kutu maliyeti,kar marjını fln düşersen aslında çok da pahalı bişey değil yani pahalı da öyle birazı 500 fln aşırı fahiş sen baya pahalıya almışsın

Proteinocean ginseng fiyatı 220 gibi bi fiyata iniyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    40
5am5unlu, 11 dakika önce yazdı:

Ben aktardan toz haliyle aldım hocam ondan pahalı olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    522
Maori, 19 saat önce yazdı:

Haftaya carsambaya randevu aldim abi. Bir hafta daha kullanip o sekildemi vereyim testi?

Teste gitmeden evvel en az 3 gün ilişki,masturbasyon vs hiç birşey yapma sabah erken 7-8 arası iyidir ve aç karnına git 

Maori, 19 saat önce yazdı:

Haftaya carsambaya randevu aldim abi. Bir hafta daha kullanip o sekildemi vereyim testi?

kullan sorun yok 

burak23822, 19 saat önce yazdı:

Öyle bi sıkıntıya can feda valla. Neymiş abi bu yüksek testonun sıkıntısı??

en önemlisi kısırlık daha ne olsun 9_9

SantoR, 10 saat önce yazdı:

hocam emeklerine sağlık pro yu bekliyoruz dört gözle gelir mi bu aralar?😅

üzerinde çalışıyorum az kaldı :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    29

Hocam 1 haftadır uyguluyorum. Pct sürecimin de son 1 haftası uyguladım.

Belki pct ilaçları sebep olmuş olabilir bilemiyorum ama testesteron değerim referans aralığından yüksek çıktı. 

IMG_1073.jpeg.0aafb954eeb048716e04d051d1d5c5cc.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    522

gayet iyi süper bitkisel kürün etkisi çok benimde genelde 14-15 civari senede 2 3 ay ara veriyorum bitkisel küre 

çok iyi dönüşler alıyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhapsody3132    18
mawsqa, 25.09.2024 - 22:08 yazdı:

İmkansız öyle tutması ben herşey dahil kavanoz fln hepsi bütün liste 600 tl tuttu başka aktarcılardan vs bak para tuzağı esnaflarımız olmasa keşkee...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.466
SERKO, 13 dakika önce yazdı:

gayet iyi süper bitkisel kürün etkisi çok benimde genelde 14-15 civari senede 2 3 ay ara veriyorum bitkisel küre 

çok iyi dönüşler alıyorum 

Aldığın sevabın hatti hesabı yok reis 😎

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    522
Diver, 2 saat önce yazdı:

Aldığın sevabın hatti hesabı yok reis 😎

allah hepsinden razı olsun..

1 ay önce salondan bir kardeşimiz 14 hafta only testo yapmış pct vs yok aradan 5 ay geçmiş testosu 200 lerde çocuk daha 23 yaşında kürü yazdım ona uyguladı salı günü ekran atmış bana testo 740 olmus 3 hafta içersinde ben bile inanamadım 

Rhapsody3132, 2 saat önce yazdı:

İmkansız öyle tutması ben herşey dahil kavanoz fln hepsi bütün liste 600 tl tuttu başka aktarcılardan vs bak para tuzağı esnaflarımız olmasa keşkee...

2100 çok max 800-1000 tl arası

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mawsqa    2

1100 tlye hallettim ama keçiboynuzu özünü fazla kaçırmışım 2 tatlı kaşığı alıyorum anca 2 ayda biter zaten 

17274624107356001107346694166132.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhapsody3132    18
mawsqa, 31 dakika önce yazdı:

1100 tlye hallettim ama keçiboynuzu özünü fazla kaçırmışım 2 tatlı kaşığı alıyorum anca 2 ayda biter zaten 

17274624107356001107346694166132.jpg

Dikkat et hocam çarpmasın :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kisetet55    0

@SERKO hocam selamlar. farklı aktarlara bakacağım ama sizden de bilgi almak istedim. ginseng macun olarak eklesek sorun teşkil edermi? polen+arı sütü+ propolis olarak karışım halinde hazır var dedi bu şekilde de olur mu acaba? resimlerini ekliyorum değerli yorumunuzu bekliyorum. 

WhatsApp Image 2024-09-27 at 22.16.13.jpeg WhatsApp Image 2024-09-27 at 22.13.02.jpeg WhatsApp Image 2024-09-27 at 22.12.56.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.