Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nakres27

Sürekli cinsellik - kürde cinsellik ?

Önerilen İletiler

boss41    100
Tr3n, 15 saat önce yazdı:

Ne rimo sevdası hocam sendeki ayıptır sorması kürün nedir sadece rimo mu ve haftada kaç mg kullanıyorsun rimoyu? 😂

Ahahahhhh rimo kullanmıyorum şuan , kullanacaktım iptal ettim boldenon testo gidiyorum . Yaza doğru girerim rimoya 😎

Rimo temiz büyüten bir ilaç insanlar üzerinde en çok araştırması yapılan en çok kullanılan steroidlerin başında geliyor en zararsız steroiddir bildiğin üzere .. ben rimo sevdalısımıyım evet imkanım olsa rimoyu kesmem gibi birşey 😂 ama bu sevdadan değil mükemmel yağ yaktırıyor lipolizi artıran bir ilaç zaten benim bünyemde kolay yağ yaktığı için etkisi muazzam oluyor  ve gerçekten en zararsız ilaç olduğu için bunu öneriyorum millete, enazından testosteron kullanıp cinselliğinden eksiltip sağlığını kaybedeceğine rimo kullansın yanına peptid sarms yuvarlansın gitsin şu foruma giren çıkanların yarısından fazlası gereksiz yere steroid kullanıp sağlığından oluyor yemin edebilirim ama ıspatlayamam😁 .

Rimo gibi bir alternatif varken neden bu ilacı övmeyeyim .Tertemiz ilaç yahu 😂 en sevimli en faydalı steroid canımız rimo.. Göktuğ köpeğine deca ismini koydu , bende bir köpek edinirsem ismini Rimo koyacağım 😂

Rimo steroidlerin kralıdır ..belki deca kadar heybetli , tren kadar sert değil , winstrol kadar çevik yada danabol kadar güçlüde değil ama her yönüyle hepsinden biraz biraz genlerinde barındıran adeta steroidlerin Audi'sidir .. Muhammed Ali'den aparkat gibi .. Carter'dan smaç gibi , Micheal Phelps'in attığı bir kulaç gibi sert , kramp gibi ani ve işçiye verilen maaş gibi dert ..😎

Aahahhaha Rimo daha güzel anlatılamazdı sanırım gece gece yazarken çok eğlendim seviyoruz bu işleri :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    234

Siz devam edin testo bolde en güzeli 2 yıl önce 12 haftalık kürüme eklemiştim rimoyu haftada 200 mg vuruyodum hala ona verdiğim paraya yanıyorum ne audisi hocam Tofaş bile olamaz 3 tekerlekli hurda bisikleti olur ancak öyle gider yolda😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Tr3n, 6 saat önce yazdı:

Siz devam edin testo bolde en güzeli 2 yıl önce 12 haftalık kürüme eklemiştim rimoyu haftada 200 mg vuruyodum hala ona verdiğim paraya yanıyorum ne audisi hocam Tofaş bile olamaz 3 tekerlekli hurda bisikleti olur ancak öyle gider yolda😂

Anabolik etki olarak çok haklısın. Maliyet / fayda oranı diğerlerine göre düşük kalıyor.

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100

Örnek 16 hafta 500 mg boldenon kullanmaktansa 12 hafta 500 mg primo kullanmayı tercih ederim , boldenonun bir tık daha dolu büyüttüğü doğru deriyi kalınlaştıran bir ürün rimobolansa yağ yakan deriyi incelten bir ürün ayrıca boldenonun tansiyon üzerinden çok daha fazla zararı var böbreklere olsun kalp beyin damar sistemine olsun ..

Birde boldede daha dolu gözüksekte sonuçta elde edilen sonuca baktığımda ben rimobolan ile boldenondan daha kaliteli bir doku elde ettiğimi gözlemliyorum , aslında boldenin yarattığı deri kalınlaşması ve tansiyonunda bir sonucu olarak bu efekt ve etki farkı ortaya çıkıyor ve bu aslında bize boldenon ile daha iyi geliştiğimizi düşündürüyor .. sonuç olarak kâr zarar olarak bakıncada yine rimo öne çıkıyor sadece fiyat konusunda cep yakıyor .  

Tr3n, 9 saat önce yazdı:

200 mg ile etki alamaman normal bence yani 200 mg boldenon kullansaydın ne olacaktı mesela ?

Yine örneğin ; 16 hafta 500mg bolde yerine, 16 hafta 500 primo kullan hissiyatını yaşadıklarını etkisini yan etkisini burada paylaş ..aynı düşüncelere sahip olmayacağına adım gibi eminim .. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.