Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Türkaygırı99

Tamoksifen cinsel isteksizlik yapar mı?

Önerilen İletiler

gerokx    38

Kadinlarda yapabilir ostrojen seviyesinden dolayi.

Fakat erkeklerde yapmaz tam tersi daha iyi olabilir proviron ile birlikte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Türkaygırı99, 21 dakika önce yazdı:

Cinsel isteksizlik yapar mı ve en az kaç gün kullanılmalı yüksek e2 sorunu olanlar için 

Ben şuan cruise döneminde hafta da 10mg tmx alıyorum. Cinsel isteksizlik hissetmedim aksine proviron da almama rağmen libido çıldırmış durumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.385
Arenn, 4 dakika önce yazdı:

Ben şuan cruise döneminde hafta da 10mg tmx alıyorum. Cinsel isteksizlik hissetmedim aksine proviron da almama rağmen libido çıldırmış durumda

Kankam provirona rağmen yanlış olmuş ilaç zaten libidoya iyi geliyo 😉

• Beğen 3
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398

Önceki uzun kürümde göğüs ucu hassasiyeti oluştuğunda tamoksifen kullandım uzun soluklu olarak. Ereksiyona yada isteğe zarar vermedi. Bende sivilce yapıyor.

Hoş, bende her şey sivilce yapıyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Önceki uzun kürümde göğüs ucu hassasiyeti oluştuğunda tamoksifen kullandım uzun soluklu olarak. Ereksiyona yada isteğe zarar vermedi. Bende sivilce yapıyor.

Hoş, bende her şey sivilce yapıyor :D

Hocam göğüs ucunda östrojene bağlı kitle oluştu onu da götürür mü tamoxifen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398
Emirkaan2955, 11 dakika önce yazdı:

Götürmez ama gelişmesini engeller. Zaten tam olarak bunun içindir. E2 yada prolaktin fark etmez. O kitleyi tutuyor. Ben de kürde büyürken, kür sonunda yada tamoksifen kullandığımda mercimek tanesine dönüşüyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Götürmez ama gelişmesini engeller. Zaten tam olarak bunun içindir. E2 yada prolaktin fark etmez. O kitleyi tutuyor. Ben de kürde büyürken, kür sonunda yada tamoksifen kullandığımda mercimek tanesine dönüşüyor. 

Hiç olmazken sol göğsümde hissettim o zaman 20mg ekliyorum her gün minimum seviyede kalsın tırnak ucu kadar zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398
Emirkaan2955, 8 dakika önce yazdı:

Hiç olmazken sol göğsümde hissettim o zaman 20mg ekliyorum her gün minimum seviyede kalsın tırnak ucu kadar zaten

10mg ile başla. 10 gün gözlemle. Hassasiyet gitmedi ise 20mg yaparsın. Direk 20mg çok gelir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Direk e2 seviyeni düşürmek istiyorsan benim sana tavsiyem arimidex veya aromasin gibi aromataz inhibitörlerini kullan. Tamoksifen vücuttaki e2 reseptörlerini bloke eder, hücredeki e2 aktivitesini azaltır. Arimidex ve aromasin direk aromataz enzimini etkileyerek e2 seviyesini düşürüyor. 10-20 mg civarı tamoksifen cinsel anlamda sorun yaratmaz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, 9 dakika önce yazdı:

Direk e2 seviyeni düşürmek istiyorsan benim sana tavsiyem arimidex veya aromasin gibi aromataz inhibitörlerini kullan. Tamoksifen vücuttaki e2 reseptörlerini bloke eder, hücredeki e2 aktivitesini azaltır. Arimidex ve aromasin direk aromataz enzimini etkileyerek e2 seviyesini düşürüyor. 10-20 mg civarı tamoksifen cinsel anlamda sorun yaratmaz. 

Tamoksifen bulabildim sadece usta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Emirkaan2955, 4 saat önce yazdı:

Kitleyi götürmüyor sadece meme ucunda batma hissiyatini alıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n, 4 dakika önce yazdı:

Kitleyi götürmüyor sadece meme ucunda batma hissiyatini alıyor 

Bende göğüste şişme yok ama batma hissi var fazla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
gönderildi (düzenlendi)
Türkaygırı99, 3 dakika önce yazdı:

Bende göğüste şişme yok ama batma hissi var fazla

20 mg içtim tamoksifen dün 10 mg Sabah 10 mg akşam olarak geçti batma hissiyati. Sustanon kullanırken göğüs ucunda hassasiyet çok oluyor bende gözlemle olduğu zaman tamoksifen geçiriyor.

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
gerokx, 11 saat önce yazdı:

Kadinlarda yapabilir ostrojen seviyesinden dolayi.

Fakat erkeklerde yapmaz tam tersi daha iyi olabilir proviron ile birlikte.

Prolaktin ve E2 Hormonunun gerektiğinden fazla baskılanması halinde ereksiyon kayb bile söz konusu olabiliyor.  Test vermeden baskılamayın. Başıma geldiğinden söylüyorum berbat bir his :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.