Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

crosfredy    261

Yıllardır aklımı kurcalayan Bir soru var Türkiye'de birçok bilindik hocaların antrenaman sistemlerini gördüm genel olarak aynı diyebilirim 4*10-12 veya 5sb5 gibi kimisi split kimisi ppl idman yazıyor 90'lı yıllara baktığım zaman oldschool prime isimlerin idman sistemleri ( ronnie - kevin - jaycutler ) gibi isimlerin sistemleri genelde failure şeklinde veya 5*5 5*3 gibi o zamanın makinalarını göz önünde bulundurursak tabii günümüzün makinaları daha iyi ve gelişmiş halde peki bu adamlar bu idman sistemleri ile bu kadar gelişmişken günümüz hocaları neden sürekli 4*12 yazıyor aklım almıyor bizmi yanlış yapıyoruz oldschool mu yanlış yapıyor du TR de tek bildiğim failure şeklinde idman yapan yaptıran isim Güray aydın sistemi sanırsam yıl 2024 oldu ve halen ben 2000 lerdeki vücut geliştirmecilere yaklaşabildiğimizi düşünmüyorum ( opsiyonel ) tabi ki o zamanın ilaç farki ilaç kalitesi durum maddiyat peptit gibi imkanların daha kaliteli olduğunu biliyorum fakat günümüzde üst segment yarışmacıların da elde ettiğini düşünüyorum çalışan ilaçları 

-- bahsi geçen konu naturel bireyler için değil anabolik kullanan bireyler için konuşuyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KlasikFizik    232

Geçmişte ilaç çeşidi daha az olsa da bilinçsiz bir şekilde tablet Steroid kullanımı vardı. Şuan ki gibi kickstart olarak kullanılıp kesilmiyordu.Aralarinda aylar boyu tablet kullananlar vardı kahvaltıyı anapolonla açanlar vardı. Ben bunun idman performansını çok etkilediğini düşünüyorum. İdman türü konusunda da tek doğru yok, yüksek volumeyle gelişende var yüksek intensityle de tamamen kişiden kişiye değişen bi durum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.386
crosfredy, 9 saat önce yazdı:

Yıllardır aklımı kurcalayan Bir soru var Türkiye'de birçok bilindik hocaların antrenaman sistemlerini gördüm genel olarak aynı diyebilirim 4*10-12 veya 5sb5 gibi kimisi split kimisi ppl idman yazıyor 90'lı yıllara baktığım zaman oldschool prime isimlerin idman sistemleri ( ronnie - kevin - jaycutler ) gibi isimlerin sistemleri genelde failure şeklinde veya 5*5 5*3 gibi o zamanın makinalarını göz önünde bulundurursak tabii günümüzün makinaları daha iyi ve gelişmiş halde peki bu adamlar bu idman sistemleri ile bu kadar gelişmişken günümüz hocaları neden sürekli 4*12 yazıyor aklım almıyor bizmi yanlış yapıyoruz oldschool mu yanlış yapıyor du TR de tek bildiğim failure şeklinde idman yapan yaptıran isim Güray aydın sistemi sanırsam yıl 2024 oldu ve halen ben 2000 lerdeki vücut geliştirmecilere yaklaşabildiğimizi düşünmüyorum ( opsiyonel ) tabi ki o zamanın ilaç farki ilaç kalitesi durum maddiyat peptit gibi imkanların daha kaliteli olduğunu biliyorum fakat günümüzde üst segment yarışmacıların da elde ettiğini düşünüyorum çalışan ilaçları 

-- bahsi geçen konu naturel bireyler için değil anabolik kullanan bireyler için konuşuyorum 

80kg da kalmaya uğraşan ben bunun için pek doğru bir örnek değilim. Bildiğiniz üzere sadece 250mg iran enhantate ile devam ediyorum. Bir çoğunuz bu dozu TRT diye kullanıyorsunuz. E2 yan etkilerini baskılamak için haftada 100mg masteron propionate de ekli. Masteronun zaten anabolik etkisi düşük ve bu dozlarda yok. 

50kg bu spora başlamış biri olarak kütle artışımı en başta 5X5'e, devamında ise piramit setlere borçluyum. 12 tekrar yapacağına son seti drop yapmayı tercih ediyorum. Yani evet onca yeni makine, bir sürü yeni alet edevat icat olundu ama sonuçta kas çalışma mantığı değişmedi. Yunan heykelleri bize çok şey anlatıyor. Ağırlıktan başka bir şeyleri yoktu. Yaptıkları vücut heykellerle yaşıyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

80kg da kalmaya uğraşan ben bunun için pek doğru bir örnek değilim. Bildiğiniz üzere sadece 250mg iran enhantate ile devam ediyorum. Bir çoğunuz bu dozu TRT diye kullanıyorsunuz. E2 yan etkilerini baskılamak için haftada 100mg masteron propionate de ekli. Masteronun zaten anabolik etkisi düşük ve bu dozlarda yok. 

50kg bu spora başlamış biri olarak kütle artışımı en başta 5X5'e, devamında ise piramit setlere borçluyum. 12 tekrar yapacağına son seti drop yapmayı tercih ediyorum. Yani evet onca yeni makine, bir sürü yeni alet edevat icat olundu ama sonuçta kas çalışma mantığı değişmedi. Yunan heykelleri bize çok şey anlatıyor. Ağırlıktan başka bir şeyleri yoktu. Yaptıkları vücut heykellerle yaşıyor. 

biiiiir çok antrenman methodu izledim oldschool ile alakalı tek mantık şu abi 5 tekrar 3 tekrar vs vs değil o kasa o idmanda verdiğin maximum kiloda maximum hasar   ( formu bozmadan ) kendimde en cok gelişimi gordugum idman sistemi de oldscholl oldu son 1.5 aydır misal inc smith machine press  120 130 kiloya kadar 3 tekrarla çıkıp 140 kiloda son set olarak max tekrar 6-8 arası çıkartıyorum ve dropluyorum bu beni deli gibi geliştirdiğini fark ettim Tr mantığına çok aykırı avrupa sistemi 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

tr bb camiasının idman yapmak hakkında hiçbir fikri yok. Su gibi roid basıp çöp idmanlarla gelişmeye çalışıyolar, ülkede kaç tane başarılı openci var :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
crosfredy, 3 saat önce yazdı:

biiiiir çok antrenman methodu izledim oldschool ile alakalı tek mantık şu abi 5 tekrar 3 tekrar vs vs değil o kasa o idmanda verdiğin maximum kiloda maximum hasar   ( formu bozmadan ) kendimde en cok gelişimi gordugum idman sistemi de oldscholl oldu son 1.5 aydır misal inc smith machine press  120 130 kiloya kadar 3 tekrarla çıkıp 140 kiloda son set olarak max tekrar 6-8 arası çıkartıyorum ve dropluyorum bu beni deli gibi geliştirdiğini fark ettim Tr mantığına çok aykırı avrupa sistemi 

Reis uyguladığın programı atabilir misin merak ettim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
ulquiorra_z, 4 saat önce yazdı:

tr bb camiasının idman yapmak hakkında hiçbir fikri yok. Su gibi roid basıp çöp idmanlarla gelişmeye çalışıyolar, ülkede kaç tane başarılı openci var :D 

Kesinlikle elini sallasan mens fizik denk geliyor daha başarılı open görmedim bi Göktuğ var benim gözümde yapabilecek oda genetikten kaybediyor 

trznd, 1 saat önce yazdı:

Müsait olunca özet şeklinde yazarım defterde yazılı benim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
gönderildi (düzenlendi)
trznd, 6 saat önce yazdı:

Örnek omuz idmanı

machine shoulder press max kilom kaç 70 kilo 60 a kadar 3-4 tekrar atarak çıkıyorum 70 geldiğimde nizami formla max tekrar 8-10 arası çıkartıyorum patlayıcı gücü en ağır kiloma saklamış oluyorum böylelikle en çok hasarı en ağır kiloda veriyorum ( ego lifting ile alakası yok nizami ) ardından kiloları düşerek normal sete girmiş hareketi tamamlamış oluyorum misal 50 ye düşüp 12 tekrar 30 a düşüp 12-15 tekrar  hareket bitiyor 

Lateral sabit 22.5 kg 10-12 tekrar 

DB ön omuz max kilo 3 set 6-8 arası 35 kilo çıkıyor 

Göğüste yine aynı şekil yani mantık pressler de max kilo max hasar sakatlamiyacak şekilde

izole hareketler de yüksek tekrarlar aticak şekilde kilomu ayarlıyorum mesela pec fly 80 kg 15 tekrar 4 set gibi onemli olan vücudunu tanıman sınırlarını bilmen ve düzenli kilo arttırman takibini yapman geçen 140 atarken bench de bu gün 150 de 6 tekrar çıkardım bu kilom artıyor demek tabi bu kilolar yüksek evet ama günlük 1k pirinç tükettiğimi göz önüne alırsak ve bulk küründe olduğumu varsayarsak normal off sezonda maximum gelişim elde etmiş oluyorum bu ( opsiyonel ) bir sistem ben bu yöntemle gerçekten geliştiğimi görüyorum oldschool idman biçimi 

Yani umarım açıklayıcı yazmışımdır kimine saçma gelebilir

tarihinde crosfredy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.