Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

emiredrn22    4

Haftalık

• 1500mg sustanon 
  • 600mg tren enatat 
  • 1000mg boldenon
  • günlük 100mg anapolon

treni 12.haftada keseceğim sonrasında testo bolde igf gidecceğim.

• Üzgün 1
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

emiredrn22    4
TheExecutioner, 13 dakika önce yazdı:

hocam enjeksiyonları nasıl bölüyosun tamamen meraktan soruyorum :) 

Haftada 3 kere pzt sustanon 500 tren 200 bolde300 perşembe aynı cumarteside aynı 

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
emiredrn22, 7 dakika önce yazdı:

Haftada 3 kere pzt sustanon 500 tren 200 bolde300 perşembe aynı cumarteside aynı 

Kür cok sağlam ve korkutucu duruyor. Allah yardımcınız olsun psikolojisini nasıl kaldırıyosunuz ?
Ben 500 testo alırken bile agresif oluyorum. Tavsiye varsa dinlemek isterim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emiredrn22    4
TheExecutioner, 5 saat önce yazdı:

Kür cok sağlam ve korkutucu duruyor. Allah yardımcınız olsun psikolojisini nasıl kaldırıyosunuz ?
Ben 500 testo alırken bile agresif oluyorum. Tavsiye varsa dinlemek isterim 

Allah razı olsun peptit olarak ta igf iran gh kısa ester insülin kullanacağım ufak dozajlarla madem yapıyoruz tam yapalım olabileceğinde sakin rahat olmaya çalışıyorum formum kür öncesi bu şekil ilerleyen zamanlarda form paylaşırım

090BDB20-79A3-4254-86DF-039E2E8ED70F.jpeg 0026B939-8410-4A43-9745-6526622EB5A9.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
emiredrn22, 5 saat önce yazdı:

Allah razı olsun peptit olarak ta igf iran gh kısa ester insülin kullanacağım ufak dozajlarla madem yapıyoruz tam yapalım olabileceğinde sakin rahat olmaya çalışıyorum formum kür öncesi bu şekil ilerleyen zamanlarda form paylaşırım

Hayırlısı olsun hocam başarılar 🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abicim böyle bir kür olurmu tamamen uçuk dozajlar senin için. Yani bu dozajları vücudun tamamını kullanmazki kullansa bile + sından çok - si olur sana. Yani sustanon seni mahfeder o dozajda. Tren boldenon aynı şekilde. Hadi bu kürü tamamladın diyelim birdahaki bu tarz kürde dozajları bir tık da olsa arttırman gerekecek o zaman ne yapacaksın? 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21
emiredrn22, 9 saat önce yazdı:

Haftalık

• 1500mg sustanon 
  • 600mg tren enatat 
  • 1000mg boldenon
  • günlük 100mg anapolon

bu kaçıncı kürün ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
emiredrn22, 8 saat önce yazdı:

şu forumda kimseyi yargılamamışımdır fakat bu nedir? forma bak kiloya bak dozajlara bak oyun mu oynuyorsun sen?

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
emiredrn22, 9 saat önce yazdı:

Haftalık

• 1500mg sustanon 
  • 600mg tren enatat 
  • 1000mg boldenon
  • günlük 100mg anapolon

Hocam bence treni 14 hafta, yapın peek olarak geç açılan ilaç biliyorsunuz ki kur planlamaniz gayet ideal ileriki dönemde de 1750mg sustanon vurursunuz  sonra ufak bir Pct. İle yolunuza bakarsınız hocam başarılar dilerim bass devam

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
Shinso, Bir saat önce yazdı:

Hocam bence treni 14 hafta, yapın peek olarak geç açılan ilaç biliyorsunuz ki kur planlamaniz gayet ideal ileriki dönemde de 1750mg sustanon vurursunuz  sonra ufak bir Pct. İle yolunuza bakarsınız hocam başarılar dilerim bass devam

Hocam pct için günde bir kutu klomen yeterli olur mu yoksa 1.5 kutuya çıksak daha iyi olmaz mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emiredrn22    4

Arkadaşlar bu Antalya’da yaşayan kel şapkalı adam 1000mg tren vuruyorum diyo biraz araştırma sonucu bu dozajlar yüksek olduğunu öğrendim herkese teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
emiredrn22, 24 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bu Antalya’da yaşayan kel şapkalı adam 1000mg tren vuruyorum diyo biraz araştırma sonucu bu dozajlar yüksek olduğunu öğrendim herkese teşekkür ederim

İlaçları dolu değil ondan öyle 

Bir videosunda öğrencime 500 1000 mg tren kullanıyoz demişti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino, 5 saat önce yazdı:

İlaçları dolu değil ondan öyle 

Bir videosunda öğrencime 500 1000 mg tren kullanıyoz demişti 

500 mg olurda orjinal gerçek trenbolon 1000 mg haftalık vursun görelim bakalım ne kadar süre dayanabiliyor ;) heleki acemiyse yeniyse

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

83 kiloda haftalık 300 mg tren beni kevgire çeviriyordu girilmiyecek dozajlar değil fakat ne senin kütlen buna uygun ne bilgin ne formun keza ben dahil buradaki bilinçli birçok insanın aynı şekilde daha önce ki konularını görmüştüm insanlar seni uyardı dinlemiyorsun bildiğini okuyorsun sanırsam Allah ne verdiyse vurayım 3 ayda en iyi fiziğe sahip olayım mantığıyla gidiyorsun o işler öyle olmuyor sen en iyisi gir bu küre gör neler yaşıcaksın tüm sosyal yaşantını nasıl mahvediceksin bende merak ediyorum takipteyim unutmadan bu hayattaki parayla satın alamiyacagin tek şey vücut, vücut geliştirme emek istiyen yıllarca tırnaklarınla kaziyarak ilerleme elde edilen bir spor dalıdır e2 prolaktinimi yükselttin bak düşürcem diye uğraşıyorum 

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Kardesim neden okadar cok ilac ve yuksek dosaj? Vucut hepsini alamaz ve yan etkiler ortiye cikar. Simdi belki hissetmen Ama illeriye düsün uyun vadede risk olabilir… yarisma degilsen Bu kadar gerekmez guzel kardesim. Yarismacilar bile Bu kadar yuksek dosaj nadir aliyor. Kendi vucutunu yorarsin ve hemde yuksek dosaj demek, yuksek kas demek degil…. Kucuk dosajlarla baya guzel kas yapilir. Hersey ilac degil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emiredrn22, 21 saat önce yazdı:

Haftalık

• 1500mg sustanon 
  • 600mg tren enatat 
  • 1000mg boldenon
  • günlük 100mg anapolon

Hocam reseptorlerinizi bu uzunlukta biraz fazla yorabilirsiniz zannımca tabi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.