Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ChiarosCuro

Rad 140 miyostatine sonrasi pct tahliller

Önerilen İletiler

ChiarosCuro    1

Merhaba arkadaşlar abilerim kardeşlerim. 24 yaşında 177 boyunda 88 kilo 3 yıl ara ara  spor geçmişi olan birisiyim. Merak ettiğimden dolay rad 140 ve miyostatine denemek istedim ufak bir kür olarak fakat 1 aylık kullanmam gereken ilaçlar belimi sakatladığım için 2 ayda bitti ve ilaçlar bitince ensemden sırtıma sivilceler çıkmaya başladı bende ilaçların yan etkisidir geçer diye 1 ay kadar bekledim ama geçmediler bunun sonrasında hocaya sorduğumda bana 2 takviye önerdi pct için ama içime sinmedi bir kan testi vereyim dedim ilk kan tesinde  rbc rdw mch pdw ldl kolesterol ve alt ast değerleri farklı çıktı doktorum bunun su içmeden verilen testlerde çıkabileceğini söyledi ve ikinci testi test öncesinde su içerek yaptırdım  bu sefer sadece alt ast ve anti hbs fazlalığı çıktı sizden bu değerleri normale döndürmek için yardım istiyorum. İnternette araştırdığım zaman anti hbs fazlalığı 6 ay öncesinde hepatit b atlattığımı ve ona karşı bağışıklık kazandibimi antikor ürettiğimi söylüyor testlerimi aşağıya bırakıyorum yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler. @metinav @DeMoNhUnTeR @Emrahtkty @crosfredy @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal @Rdm

Screenshot_2023-12-29-13-12-43-771_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2023-12-29-12-54-16-589_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    442

Geçmiş olsun beslenmeyi düzeltmelisiniz.

nac600 veya 900 kullanın günde 1 tab karaciğer için. Beslenme bozukluğunuz varsa hazır gıda,

garip yağlarla yapılan, cola, cips gibi şeylerden hamur işlerinden uzak durun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ChiarosCuro    1
GHOST, Bir saat önce yazdı:

Geçmiş olsun beslenmeyi düzeltmelisiniz.

nac600 veya 900 kullanın günde 1 tab karaciğer için. Beslenme bozukluğunuz varsa hazır gıda,

garip yağlarla yapılan, cola, cips gibi şeylerden hamur işlerinden uzak durun 

Hocam şu anda yakınlarda nöbetçi eczane yok onun yerine muscovit diye birşey var sanırım aynı etken maddelere sahipler kullansak olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442
ChiarosCuro, Bir saat önce yazdı:

Hocam şu anda yakınlarda nöbetçi eczane yok onun yerine muscovit diye birşey var sanırım aynı etken maddelere sahipler kullansak olur mu ?

Olur nac hem uygun hem ham madde kalitesi daha iyi bana göre ondan ben onu tercih ediyorum genelde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Değerler abartı yüksek değil düzelir kolestrol icin sağlıklı yağlardan yararlan ve fast food vesaire uzaklaş ayrıca eczaneden Ator alıp haftada 3 tablet kullanabilirsin.Karaciğer icin arkadaş yazmıs nac kullan bol su iç ve enginar suyu alabilirsin aktardan.Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
ChiarosCuro, 15 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar abilerim kardeşlerim. 24 yaşında 177 boyunda 88 kilo 3 yıl ara ara  spor geçmişi olan birisiyim. Merak ettiğimden dolay rad 140 ve miyostatine denemek istedim ufak bir kür olarak fakat 1 aylık kullanmam gereken ilaçlar belimi sakatladığım için 2 ayda bitti ve ilaçlar bitince ensemden sırtıma sivilceler çıkmaya başladı bende ilaçların yan etkisidir geçer diye 1 ay kadar bekledim ama geçmediler bunun sonrasında hocaya sorduğumda bana 2 takviye önerdi pct için ama içime sinmedi bir kan testi vereyim dedim ilk kan tesinde  rbc rdw mch pdw ldl kolesterol ve alt ast değerleri farklı çıktı doktorum bunun su içmeden verilen testlerde çıkabileceğini söyledi ve ikinci testi test öncesinde su içerek yaptırdım  bu sefer sadece alt ast ve anti hbs fazlalığı çıktı sizden bu değerleri normale döndürmek için yardım istiyorum. İnternette araştırdığım zaman anti hbs fazlalığı 6 ay öncesinde hepatit b atlattığımı ve ona karşı bağışıklık kazandibimi antikor ürettiğimi söylüyor testlerimi aşağıya bırakıyorum yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler. @metinav @DeMoNhUnTeR @Emrahtkty @crosfredy @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal 

Damar yoluyla alınan kullanılan her tür sıvıyla hepatit dahil bir çok ciddi hastalığın geçmesi taşınması riski var.Hele içinde ne olduğu belirsiz, kimin nasıl ne şartlarda hazırladığı muaamma olan sıvıları alıp enjekte etmeyin kullanmayın...Testler çelişkili olduğundan yorum yağmayacağım.Sana önerim karaciğeri koruyucu milk thistle yada liv 52 gibi hazır suplementleri alıp kullan bir iki ay...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ChiarosCuro    1
GHOST, 11 saat önce yazdı:

Olur nac hem uygun hem ham madde kalitesi daha iyi bana göre ondan ben onu tercih ediyorum genelde.

Teşekkür ederim hocam.

Emrahtkty, 7 saat önce yazdı:

Değerler abartı yüksek değil düzelir kolestrol icin sağlıklı yağlardan yararlan ve fast food vesaire uzaklaş ayrıca eczaneden Ator alıp haftada 3 tablet kullanabilirsin.Karaciğer icin arkadaş yazmıs nac kullan bol su iç ve enginar suyu alabilirsin aktardan.Geçmiş olsun.

İkinci testte kolesterol falan görünmüyor alt ast kaldı sanırım yaklasik 3 aydır da black guardian kullanıyorum içeriği aşağıdaki gibi hocam 

Screenshot_2023-12-29-16-44-54-734_com.android.chrome.jpg

metinav, 3 saat önce yazdı:

Damar yoluyla alınan kullanılan her tür sıvıyla hepatit dahil bir çok ciddi hastalığın geçmesi taşınması riski var.Hele içinde ne olduğu belirsiz, kimin nasıl ne şartlarda hazırladığı muaamma olan sıvıları alıp enjekte etmeyin kullanmayın...Testler çelişkili olduğundan yorum yağmayacağım.Sana önerim karaciğeri koruyucu milk thistle yada liv 52 gibi hazır suplementleri alıp kullan bir iki ay...

Herhangi bir şekilde enjeksiyon falan yapmadım kapsül olarak rad 140 ve miyostatine kullandım onun dışında sigara alkol yada uyusturucu tarzında birşey ağzıma sürmedim bu yaşıma kadar. Hepatit b gecirmissin dedi doktor kandaki hepatit antikorlarindan bende şaşırdım. Onun haricinde de 3 aydır black guardian kullanıyorum hocam karaciğer koruyucu yanında zma multivitamin balık yağı herşey mevcut  kan testlerini vermenin sebebi ilaçların bitiminden sonra aşırı sivilce yapması yoksa hersey normaldi birde testler 6 gün arayla yapıldı ikincisinde de alt ast ve hepatit antikorlari çıktı bir yanlışlık olabilir diye ayın 4 ünde yine yaptıracağım. Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için hocam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.