Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

metepek

Kan testi lh düşüklüğü ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

otopsicikedi    1.383
metepek, 44 dakika önce yazdı:

Merhaba lh değerim düşük çıktı bir şey yapmama gerek var mı acaba?

testosteron değerinde düşük dostum. kaliteli besleniyor musun gerekli vitamin mineralleri alıyor musun, aktif spor yapıyor musun?  

5 6 ay bu videodakileri uygulayıp tekrar kan testi vermeni öneririm.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
otopsicikedi, 1 saat önce yazdı:

testosteron değerinde düşük dostum. kaliteli besleniyor musun gerekli vitamin mineralleri alıyor musun, aktif spor yapıyor musun?  

Ben de bunu yapıyorum benim alt sınırın da altında çıktı ama ashwaganda kullanmıyorum bi 

Yarım doz klomen denerim belki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
otopsicikedi, 5 saat önce yazdı:

Geçen sene e2 20 civarındayken testo daha yüksekti şimdi e2 30lara gelmiş bu artış testoyu düşürür mü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Beslenme bozukluğu yaşıyor olabilir misin?

Yaş, Boy, Kilo ve yağ oranı nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.383
aiserino, 10 saat önce yazdı:

Geçen sene e2 20 civarındayken testo daha yüksekti şimdi e2 30lara gelmiş bu artış testoyu düşürür mü

Doğalken bu şekilde inişler çıkışlar her zaman olabilir. Çünkü hormonlarımız her zaman yaşam şartlarımızdan, stresten vs etkileniyor. İlaçlı bireyde de bu böyle aslında değişmeyen tek şey bizde aldığımız testosterondan ötürü bu değer değişmez fakat gene stresten uykusuzluktan e2 prolaktin gibi değerler artıp yükselebilir.  Ortalama ve üst sınıra yakın testoya sahipsen bu e2 değişikliği çok sorun yaşatmaz sende.

aiserino, 15 saat önce yazdı:

Ben de bunu yapıyorum benim alt sınırın da altında çıktı ama ashwaganda kullanmıyorum bi 

Yarım doz klomen denerim belki

Kendi hakkinda kan testleriyle güncel bir konu açarsan daha hoş olur. Burda arkadaşa yardımcı olalım🤜

metepek, 16 saat önce yazdı:

Merhaba aslında küre gireceğim o yüzden kür öncesi kan testi verdim 

Bu şekilde küre girmeni çok önermem. Bizde yapılan pctnin amacı natural değerindeki değerlere yaklaşmak oluyor fakat seninki çok alt değerlerde olduğu için yapılan pctnin başarılı olma ihtimali daha sıkıntılı. Gözünü karartmanı önermem ilk önce bu durumun üstüne gidip düzeltmeye çalışırdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
metepek, Şimdi yazdı:

Only testo yapsam verim alamaz mıyım

Dostum senin hakkında kimse bişe bilmiyor. Yukarda sormuşlar cevap vermemişsin. Yaş kg boy yağ oranı spor geçmişin bunlar hakkında bilgi ver ki sağlıklı yardım alasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metepek    1

Doğru söylüyorsun hocam atlamışım 2.5 senelik bir spor geçmişim var doğal yoldan 48 kilodan 73 kiloya kadar ulaştım 25 kilo kadar aldım şuan bunun üstüne koymak için küre girmek istiyorum

kilo:73 boy:179 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

Doğalken bu şekilde inişler çıkışlar her zaman olabilir. Çünkü hormonlarımız her zaman yaşam şartlarımızdan, stresten vs etkileniyor. İlaçlı bireyde de bu böyle aslında değişmeyen tek şey bizde aldığımız testosterondan ötürü bu değer değişmez fakat gene stresten uykusuzluktan e2 prolaktin gibi değerler artıp yükselebilir.  Ortalama ve üst sınıra yakın testoya sahipsen bu e2 değişikliği çok sorun yaşatmaz sende.

Kendi hakkinda kan testleriyle güncel bir konu açarsan daha hoş olur. Burda arkadaşa yardımcı olalım🤜

Bu şekilde küre girmeni çok önermem. Bizde yapılan pctnin amacı natural değerindeki değerlere yaklaşmak oluyor fakat seninki çok alt değerlerde olduğu için yapılan pctnin başarılı olma ihtimali daha sıkıntılı. Gözünü karartmanı önermem ilk önce bu durumun üstüne gidip düzeltmeye çalışırdım.

Konu açtım daha önce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.