Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sparta34

Glifor kullanırken tiromel kullanmak mantıklı mı?

Önerilen İletiler

Sparta34    17

Merhaba arkadaşlar. Şuan güncel olarak tren ace 400 testo p 400 master 400 - anavar 50 wins 50 frag 200 mcg küründeyim. Kür çok yoğun biliyorum fakat 4 5 senedir kür işi içerisindeyim ve aktif olarak da 8-10 sene kadardır bu işi hakkıyla yaptığımı düşünüyorum treni 2 ayda keserdim önceleri bu sefer kesmedim 3.5 aydır trendeyim ve şunu gördüm ezbere konuşmamak lazım 2. Aydan beri tren beni gözle görülür şekilde büyütmeye başladı eğer 2. Ayda kesseydim asla böyle büyümüş olamazdım

Sağlıksal bi problemim yok karaciğerden dolayı sivilce sorunu bile yaşamıyorum 1 ay daha var treni bitirmeme. Şuan 101 kilo 183 boyda yağ oranım 12 civarlarında ama hedefim 7 8. Kürün bitmesine 1 ay kaldı 6 aydır diyetteyim ciddi bi kütle koydum kür başından beri 13 kilo vermeme rağmen diyetin başındaki halimden çok daha büyüğüm tek baktığım ölçüm kollar şuan depolar boş halde pumpsız 48 geliyor.

Daha yeni glifor ekledim çünkü artık yemeğe hasret kaldığım için sıfır karb kalamıyorum gün içinde. Buna ek tromel eklemeyi düşünüyorum ama glifor varken gerek var mı sizce ve tromelin kas dahil ne var ne yok yaktığını biliyorum güncel kürümde kas kaybı yaşar mıyım?

güncel form aşağıdaki gibi en üstte 113kg diyet başı ortasındaki de 103 kg gibi diyet ortası alttaki de güncel 97 kilo civarı şuan 100-98 git geldeyim anavar sayesinde güzel doluluk yaşıyorum karbı da sıfıra çekemeyince boğazımdan arada dolup boşalıyorum

IMG_4574.jpeg

• Alkış 1
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metropol    78

bende ekledim ve şunu söyliyim 1hafta 0karb aldım çift kardiyo 1kg tavuk 300propionat 300acetat aldım 3tablet tiromel tam 1haftada 8kg kaybettim belim acayip inceldi kupkuru oldum ama adelem söndü adelenin içindeki suyu bile attı ne var ne yok yakıyor şimdi geri yüklemeye çalışıyorum ama çok zor doluyor sonuçlarına katlanamayabirsin haberin olsun

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    15
metropol, 56 dakika önce yazdı:

bende ekledim ve şunu söyliyim 1hafta 0karb aldım çift kardiyo 1kg tavuk 300propionat 300acetat aldım 3tablet tiromel tam 1haftada 8kg kaybettim belim acayip inceldi kupkuru oldum ama adelem söndü adelenin içindeki suyu bile attı ne var ne yok yakıyor şimdi geri yüklemeye çalışıyorum ama çok zor doluyor sonuçlarına katlanamayabirsin haberin olsun

Tiromel reçetesiz alınıyor mu? İlk hafta 1 tablet 2. Hafta 2 3.hafta 1 tabletle bitirmek iş görür mü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
aiserino, 47 dakika önce yazdı:

Tiromel reçetesiz alınıyor mu? İlk hafta 1 tablet 2. Hafta 2 3.hafta 1 tabletle bitirmek iş görür mü

Formuna bağlı yarışmacılar vs. son dönem alırlar yüksek yağ oranında ve kilodaysan hemen kullanma bence

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
aiserino, 3 saat önce yazdı:

Eczane’den alabilirsin ama vermeyebilirler. 3/4 hafta kullanımı riskli. T3 çok tehlikelidir dikkat et 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    15
Arenn, 11 saat önce yazdı:

Eczane’den alabilirsin ama vermeyebilirler. 3/4 hafta kullanımı riskli. T3 çok tehlikelidir dikkat et 

Ya da ilk hafta 1 sonraki hafta yarım olarak bitirebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
aiserino, 54 dakika önce yazdı:

Ya da ilk hafta 1 sonraki hafta yarım olarak bitirebilirim

Ben bi kac ay kullandim Once t3. T3 hep geri döndü sikintisiz. 50mg üstüne cikmadim lazim. Ama saglam kilo verdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    15
Mahmutaga, 2 saat önce yazdı:

Ben bi kac ay kullandim Once t3. T3 hep geri döndü sikintisiz. 50mg üstüne cikmadim lazim. Ama saglam kilo verdim 

Kaç mg başlangiç

Arenn, 15 saat önce yazdı:

Verdiler ben her gün kullanmayı düşünüyorum haftada 2 3 gün falan düşünüyorum ama daha sonrasında nasıl bırakılacak onu bilmiyorum

Yani bir gün kullandıktan sonra diğer gün vücut eksiklik çekmiyor mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
aiserino, 1 saat önce yazdı:

Kaç mg başlangiç

25 mg basladim. Sonra 50 mg ciktim sabit. En son haftalar 25 mg geri düsdüm vucut yavas yavas  biraksin diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    15
Arenn, 16 saat önce yazdı:

Aynı şehirdeyiz bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
aiserino, 3 saat önce yazdı:

Kaç mg başlangiç

Verdiler ben her gün kullanmayı düşünüyorum haftada 2 3 gün falan düşünüyorum ama daha sonrasında nasıl bırakılacak onu bilmiyorum

Yani bir gün kullandıktan sonra diğer gün vücut eksiklik çekmiyor mu

Her gün mü? Kardeşim leblebi kullanmıyorsun dikkat etsen iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    15
Arenn, 2 saat önce yazdı:

Her gün mü? Kardeşim leblebi kullanmıyorsun dikkat etsen iyi olur

Çarşambaya kadar 1 tablet sonra 7 gün yarım tablet düşündüm

Ya da bugün 1 tablet sonra cumartesi sonra pazartesi mi yapsam senin gibi

Haftada aralıklı 3 gün olsa o aralıkta t3 salınıyor mu ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
aiserino, 2 dakika önce yazdı:

Ya da bugün 1 tablet sonra cumartesi sonra pazartesi mi yapsam senin gibi

T3 hergun kullanman lazim. Ben 1 ay hergun 1-2 tablet aldim. Haftada 1 tablet olmaz…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    15
Mahmutaga, 28 dakika önce yazdı:

T3 hergun kullanman lazim. Ben 1 ay hergun 1-2 tablet aldim. Haftada 1 tablet olmaz…

7 gün her gün 1 tablet sonra yarıya düşücem tepkiyi görmek için

Kaç kilosun kaç kilo verdin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bselim    0

Hocam yağ oranın zaten düşük glifor kullanıp kan insülinini çok hızlı bir şekilde düşürmeni tavsiye etmem o insülin sana lazım nihayetinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.