Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

turhanoğlu

Dostinex kullanımı

Önerilen İletiler

turhanoğlu    17

Deca ve testo cyp Küründeyim 3. Haftaya girmek üzereyim. Dostinex kullanımı nasıl olmalı prolaktin e baktırmadan 2 haftada bir yarım tab yeterli mi. E2 ile bağlantısı var mı bu dostinex in. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    461
turhanoğlu, 20 dakika önce yazdı:

Deca ve testo cyp Küründeyim 3. Haftaya girmek üzereyim. Dostinex kullanımı nasıl olmalı prolaktin e baktırmadan 2 haftada bir yarım tab yeterli mi. E2 ile bağlantısı var mı bu dostinex in. 

Yeterli cabaser oldukça güçlü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17

Göğüsde hassasiyet vs hiçbirşey yok e2 yükselmesine dair. Prolaktin yükselince nolur nasıl bilecem de alacam ben bu dostinex i

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
turhanoğlu, 2 saat önce yazdı:

Göğüsde hassasiyet vs hiçbirşey yok e2 yükselmesine dair. Prolaktin yükselince nolur nasıl bilecem de alacam ben bu dostinex i

Meme ucundan sıvı gelmesi, hayattan soğuma ve libido kaybı gibi etkileri var. Genelde nor19 grubu steroidlerde 3 haftada 1 defa yarım dostinex kullanılıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.415

Paranoya, kıskançlık, alınganlık, kurgusal düşünceler, sinirlilik, duygusallık vs diye gider bu liste. Anlamanın en iyi yolu özele gidip sadece prolaktin testi yaptırmak.

İlaçların markası nedir? Kesin dolu olduğundan emin misin? Test yaptırmadan ezbere alacağın dostinex de ilaç boş ise ters tepebilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Paranoya, kıskançlık, alınganlık, kurgusal düşünceler, sinirlilik, duygusallık vs diye gider bu liste. Anlamanın en iyi yolu özele gidip sadece prolaktin testi yaptırmak.

İlaçların markası nedir? Kesin dolu olduğundan emin misin? Test yaptırmadan ezbere alacağın dostinex de ilaç boş ise ters tepebilir.

Testo zphc orjinal olanı hocam önceki kürlerimde testleri var.

Deca ...... hocadan temin ettim markası şuan hatrımda yok.

İkisi de dolu yani.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BARY15    1
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

hocam benim 27 çıktı prolaktin 5-17 referans değeri kaç tane dostinex kulanıyım yada sadece bir adet ya da yarım mı kullanıyım yardımcı olursanız sevinirm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
BARY15, Bir saat önce yazdı:

hocam benim 27 çıktı prolaktin 5-17 referans değeri kaç tane dostinex kulanıyım yada sadece bir adet ya da yarım mı kullanıyım yardımcı olursanız sevinirm

Dostinex çok güçlü bir ilaç, sadece bir kez yarım tablet kullanman yeterli. Sanırım sana daha öncede yazmıştım bunu.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BARY15    1

tamamdır bugün atıcam yatarken benim sorum diyelim yarım dostinex attım hocam bi tık iyileşme oldu bir hafta sonra bir yarım daha atayımmı rdm hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
BARY15, Bir saat önce yazdı:

tamamdır bugün atıcam yatarken benim sorum diyelim yarım dostinex attım hocam bi tık iyileşme oldu bir hafta sonra bir yarım daha atayımmı rdm hocam

Hayır, çünkü dostinex kullanıp prolaktinin düştükten sonra tekrar artacak mı bilmiyoruz. Eğer sorunun geçer ve  15-20 gün sonra tekrarlar ise yapman gerekenleri de yazmıştım. Prolaktinin niye artıyor onu çözmelisin önce.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BARY15    1
Rdm, 28 dakika önce yazdı:

Hayır, çünkü dostinex kullanıp prolaktinin düştükten sonra tekrar artacak mı bilmiyoruz. Eğer sorunun geçer ve  15-20 gün sonra tekrarlar ise yapman gerekenleri de yazmıştım. Prolaktinin niye artıyor onu çözmelisin önce.

reisim benim çalştığım yer stresli bir yer belki buda etkiliyordur bir sene hiç birşeyim yoktu belkide belki bünyeler prolaktin yükselmesine daha yatkın bilmiyorum yarım dostinex atıym duruma bir bakıyım 

hocam son bir soru libiod sorunu var sence proviron alıp başlıyımmı testo lh fsh ı baskılamaz değil mi? ve kullanıcaksam nasıl kullanıyım provironu @Rdm

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.