Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kado

Mevcut küre tren enanthat eklemek?

Önerilen İletiler

Kado    103

Herkese selam , güncel olarak Yaş 24 / Boy 1.85 / Kg 85

Kullanılan ilaçlar haftada 750 mg testeron enanthat ve 600 mg primo 

Şu an haftada 400 mg boldenon ekleyeceğim bolde açılana kadar primoyu kesmemeyi düşünüyorum doz düşürebilirim ama.

Onun dışında da elimde 4 flakon olduğu için 1 flakon tren e açıp haftada 200 mg dan 5 hafta kullanmayı düşünüyorum geri kalan ürün bekleyecek duruma göre tekrar girmek için daha önce deca deneyimim var 400mg kullanmıştım , treni sizce 200mg sabit mi gideyim yoksa piramit şeklinde artırayım mı? doz ve hafta olarak?

haftada 5 gün antrenman ve 2 gün dinlenme

beslenme 1 kg pirinç , 500 gr patates / 800 gr et / 300 gr pirinç kreması / 2 ölçek whey / koruyucu ve vitaminler eksiksiz kullanımda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shet    8

Ben trene başladığımda 4. Haftaya kadar 200mg olarak devam edip sonrasında 400 e çıkarıyorum tahminimce 8.haftadan sonra tren ve boldenin etkilerini bu beslenme ile inanılmaz şekilde görürsün diye düşünüyorum hocalarımızıda etkiketleyip fikir almakta fayda var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
shet, 7 saat önce yazdı:

Ben trene başladığımda 4. Haftaya kadar 200mg olarak devam edip sonrasında 400 e çıkarıyorum tahminimce 8.haftadan sonra tren ve boldenin etkilerini bu beslenme ile inanılmaz şekilde görürsün diye düşünüyorum hocalarımızıda etkiketleyip fikir almakta fayda var

Evet bakalım fikir almak iyidir her zaman 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Kado, 9 saat önce yazdı:

Herkese selam , güncel olarak Yaş 24 / Boy 1.85 / Kg 85

Kullanılan ilaçlar haftada 750 mg testeron enanthat ve 600 mg primo 

Şu an haftada 400 mg boldenon ekleyeceğim bolde açılana kadar primoyu kesmemeyi düşünüyorum doz düşürebilirim ama.

Onun dışında da elimde 4 flakon olduğu için 1 flakon tren e açıp haftada 200 mg dan 5 hafta kullanmayı düşünüyorum geri kalan ürün bekleyecek duruma göre tekrar girmek için daha önce deca deneyimim var 400mg kullanmıştım , treni sizce 200mg sabit mi gideyim yoksa piramit şeklinde artırayım mı? doz ve hafta olarak?

haftada 5 gün antrenman ve 2 gün dinlenme

beslenme 1 kg pirinç , 500 gr patates / 800 gr et / 300 gr pirinç kreması / 2 ölçek whey / koruyucu ve vitaminler eksiksiz kullanımda

Piramit şeklinde arttırıp 400 de sabitlersin de 5 hafta enant formu için çok az tam ilacın açılıp kendini gösterdiği yerde kesmiş olucaksin ne hükmü kalıcak 8-10 hafta götürebilirsin seni üst seviyeye atlaticaktir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
crosfredy, 7 saat önce yazdı:

Piramit şeklinde arttırıp 400 de sabitlersin de 5 hafta enant formu için çok az tam ilacın açılıp kendini gösterdiği yerde kesmiş olucaksin ne hükmü kalıcak 8-10 hafta götürebilirsin seni üst seviyeye atlaticaktir 

Uzatabilirim 20 haftalık ilaç var duruma göre 10 hafta giderim öyleyse 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.