Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

emiredrn22

Çalışan trenbolone hangi marka

Önerilen İletiler

Ironmann    416

SP ZPHC markalar bunlar piyasada şu an başka bir marka yok zaten geriye kalanlar yerli onu da kullananlar yazar zaten.Yorumlara göre sp nin treni zphc den biraz daha sertmiş sp bulmaya çalış.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
emiredrn22, 2 saat önce yazdı:

full doz trenbolone acetat lazım hangi marka overdoz bütçe sıkıntı değil ilaç çalışsın yeter

bir arkadaşım pharma tren kullandı çalıştığını söyledi, bir arkadaşın protonun %70 dolu olduğunu söyledi, kendim bodytech kullandım bence %50-60 kadar dolu 😁😁 sp, dragon deneyebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emiredrn22    4
Ironmann, 2 saat önce yazdı:

SP ZPHC markalar bunlar piyasada şu an başka bir marka yok zaten geriye kalanlar yerli onu da kullananlar yazar zaten.Yorumlara göre sp nin treni zphc den biraz daha sertmiş sp bulmaya çalış.

sp treni nerden bulucam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    416
emiredrn22, 11.12.2023 - 19:42 yazdı:

sp treni nerden bulucam.

Altta wp kutucuğundan, yoksada biraz araştırıcan bulamazsan zphc ye atla ama orjinal zphc 3 belki 5 kişide vardır

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emiredrn22    4
Emirkaan2955, 3 dakika önce yazdı:

Magnus deniyorum gayet güzel tren enanthate 0.5 vurmama rağmen güzel etkileri geldi terleme vs

hangi satıcıdan aldınız kodlarmısınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    319
Emirkaan2955, 11.12.2023 - 22:49 yazdı:

Magnus deniyorum gayet güzel tren enanthate 0.5 vurmama rağmen güzel etkileri geldi terleme vs

magnus arenis swiss remeids aynı fabrikanın malları magnusun sahtesi de var ama orjinali gayet iyidir.

emiredrn22, 11.12.2023 - 18:02 yazdı:

full doz trenbolone acetat lazım hangi marka overdoz bütçe sıkıntı değil ilaç çalışsın yeter

sp iyidir bulabilirsen arenis medico ki ilk tavsiyemdir hiç olmadı fp olarak dek pharma önerebilirim cevremde kullanıp verim alanlar var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
SERKO, Bir saat önce yazdı:

magnus arenis swiss remeids aynı fabrikanın malları magnusun sahtesi de var ama orjinali gayet iyidir.

sp iyidir bulabilirsen arenis medico ki ilk tavsiyemdir hiç olmadı fp olarak dek pharma önerebilirim cevremde kullanıp verim alanlar var 

Kullanıyorum ilk yarım doz vurmaya rağmen prolaktin yükseltti

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    426
emiredrn22, 18 dakika önce yazdı:

SP mi body tech mi ikisi arasında kaldım

Kesinlikle Sp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
emiredrn22, 47 dakika önce yazdı:

SP mi body tech mi ikisi arasında kaldım

sp kullanmadım fakat bodytech çok memnun kaldım ödem yaptı bende kısa ester normal fakat calışıyor şuan dragona geçtim dragon da güzel 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100

Cooper testo bolde danabol kullanıyorum tren kullanmadım ama sp den çok daha iyi çalışıyor stok yapılacak marka benim için.. bulabilirsen Cooper tren öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    10
Emirkaan2955, 5 saat önce yazdı:

Kullanıyorum ilk yarım doz vurmaya rağmen prolaktin yükseltti

İlk kullanımında birde 0.5cc de e. Ester ilacın etkisini nasıl bu kadar hissettin anlamadım tamamen dolu olduğuna emin olduğum trenin 4. Haftasında etkilerini yeni yeni hissetmeye başladım prolaktinin yükselme sebebi belki başka şeylere bağlı olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
shet, 6 saat önce yazdı:

İlk kullanımında birde 0.5cc de e. Ester ilacın etkisini nasıl bu kadar hissettin anlamadım tamamen dolu olduğuna emin olduğum trenin 4. Haftasında etkilerini yeni yeni hissetmeye başladım prolaktinin yükselme sebebi belki başka şeylere bağlı olabilir

Sanmıyorum markayı satmam etmem sadece etkisini aldım pharmagrup da etki almıştım şuan magnus kullanıyorum yaşadığım etkiyi anlatıyorum daha önce ki kürlerimde prolaktin yükselmedi tren kullandıktan sonra yükseldi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.