Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

Siz hala 2,4,5,6 k ya kür yapma hayali mi kuruyorsunuz?

Önerilen İletiler

Bay-T    4.247

Beyler, bayanlar merdivenden kayanlar :)

Ya şöyle benim çocuğa supplement bakayım dedim ne görsem? Ben zaten bir işe yaramadıklarını düşünsem de motive ediyor küçüklerimizi.

barDC0024.thumb.png.ac603e0e484c3c05288d599fac9331bb.png

6000 lira olmuş bir supplement a kalite marka değeri olarak en azından diyelim. Forumda tartışılıyor 2,3,4,5 K kür yaptım yapıyorum diye. Yavvv bir supplement olmuş 6K :D Sen nasıl bu fiyatlara kür yapacaksın? Bu ilaçlar avrupadan veya uzak doğudan gelecek? Yani tehlikenin farkında mısınız? Bu konuyu şu yüzden açtım 3 liracı 5 liracı satıcılar her sektörde var onların suçu yok ama siz akıllı olun supplementin 6k olduğu ülkede 2,3,4,5 k kür heyecanı içine giren arkadaşlara başka şeyler giriyor ama geç anlıyorlar.

• Zaman
  • Sağlık
  • Emek
  • Para

Gibi şeyler. Bakın misal dışarıda et yiyemez oldum geçen 3,4 haber gördüm merdiven altı yerde at, eşek kesiyorlardı yani bu duruma geldik bu işlerin şakası yok. Ne vurduğumuzu çoğumuz bilmiyor. Güven ilişkisine dayalı gidiyor sektör o abim kullandı bu hoca önerdi gibi. Kim olursa olsun kim ne önerirse önersin bu işlerin şakası yok arkadaşlar. Ben naçizane uyarmak istedim. Sevgiler.

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 1
  • Alkış 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    488

Abi valla bende böyle konu açacaktım benzer yani aklımı okumuşsun. :D 

Şuna bak abi bende solgar ek ürününe bakmıştım aklımı yitiriyordum az daha. :( Neyse lora devam :D 

Hayır daha nereye gidecek korkudan 2024,2025 kullanacağım ilaçları şimdiden toplu stokladım.

KL02B0009.thumb.png.1caeb03c015f82e3a39e64269fd7a3a1.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Nefis konu o paralara sadece hayal alırsınız

Toza gelince Weider ı kaç olursa olsun alıyorum.

Eskiden ithal tozlar vardı sadece dymatize bsn mp bunlar varken weider gereksiz pahalı diyorduk.

Şimdi başka seçenek kalmadı…

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
DeMoNhUnTeR, Bir saat önce yazdı:

Nefis konu o paralara sadece hayal alırsınız

Toza gelince Weider ı kaç olursa olsun alıyorum. Eskiden ithal tozlar vardı sadece dymatize bsn mp bunlar varken weider gereksiz pahalı diyorduk. Şimdi başka seçenek kalmadı…

Solgar weider bunlar aslında kaliteli değil Türkiyeye çok önce ilk giren markalar olduğu için çoğu kullanıcı bunları kaliteli sanıyor :)

Weiderin abd ürünleri ile buradakiler arasında kalite olarak en az %50 belki daha fazla performasn kalite farkı var.

Şunuda unutmayalım bu ekstra malzemeler pahalı değil dolar felaket seviyede. İkisini karıştırmayalım.

• Beğen 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Bay-T, 8 saat önce yazdı:

Beyler, bayanlar merdivenden kayanlar :)

Ya şöyle benim çocuğa supplement bakayım dedim ne görsem? Ben zaten bir işe yaramadıklarını düşünsem de motive ediyor küçüklerimizi.

6000 lira olmuş bir supplement a kalite marka değeri olarak en azından diyelim. Forumda tartışılıyor 2,3,4,5 K kür yaptım yapıyorum diye. Yavvv bir supplement olmuş 6K :D Sen nasıl bu fiyatlara kür yapacaksın? Bu ilaçlar avrupadan veya uzak doğudan gelecek? Yani tehlikenin farkında mısınız? Bu konuyu şu yüzden açtım 3 liracı 5 liracı satıcılar her sektörde var onların suçu yok ama siz akıllı olun supplementin 6k olduğu ülkede 2,3,4,5 k kür heyecanı içine giren arkadaşlara başka şeyler giriyor ama geç anlıyorlar.

• Zaman
  • Sağlık
  • Emek
  • Para

Gibi şeyler. Bakın misal dışarıda et yiyemez oldum geçen 3,4 haber gördüm merdiven altı yerde at, eşek kesiyorlardı yani bu duruma geldik bu işlerin şakası yok. Ne vurduğumuzu çoğumuz bilmiyor. Güven ilişkisine dayalı gidiyor sektör o abim kullandı bu hoca önerdi gibi. Kim olursa olsun kim ne önerirse önersin bu işlerin şakası yok arkadaşlar. Ben naçizane uyarmak istedim. Sevgiler.

Merdiven alti urunlere cok para kaptiran birisi olarak bu kurumu eczane arti guvendigim kisiden temin ediyorum. Su ana kadar sadece ilaclara 10k para bayildim daha koruyucusu suplementi beslenmesi derken kaca kadar cikacagiz bakalim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    488
Greblan, 36 dakika önce yazdı:

Merdiven alti urunlere cok para kaptiran birisi olarak bu kurumu eczane arti guvendigim kisiden temin ediyorum. Su ana kadar sadece ilaclara 10k para bayildim daha koruyucusu suplementi beslenmesi derken kaca kadar cikacagiz bakalim.

Zaten yeni sporcuların göremediği noksan taraf burası tam olarak. Kâra geçtim sanıyor halbuki birisi opel diğeri porsche ama opel o kadar parça sorunu çıkarıyor ki günün sonunda bunca paraya porsche binerdim diyor. :) Ucuz ilaç kötü ilaç demek değil ama düşük performans kısıtlı satıcı desteği olumsuz dönüşlerin çoğunlukta olduğu marka tercihi demek. 18 ayarda altın 22 ayarda altın 24 ayarda altın ama hepsinin ederi farklı :) 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    866

Yine kitabın ortasından konuşmuşsun bu konu genç sporculara veya steroid konusunda istekli olan arkadaşların dikkatini çeker umarım.

Televizyon almak istedim geçen gün 80 bin lira :D Aynı tv 2 yıl önce alsaydım 20k civarıydı :) Kürleri, ilaçları konuşmuyorum bile.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    272

Kesinlikle katılmıyorum hocam ufc pharma var mma dövüşçülerinin kullandığı testo 300 tren 500 khabib bile bu markayı kullanıyormuş  2k ya 5 aylık kür alırsın

Şaka bir yana çalışan sağlam ilaçlar ile küre girmek min. Aylık 8-10k demek beslenme takviye vitamin koruyucu v.s v.s içerisinde yok bile peptit zaten saymıyorum 

• Beğen 2
  • ahahaha 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.