Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

billythekid

Sustanon-primobolan kürü son durum

Önerilen İletiler

billythekid    17

Merhaba arkadaşlar haftalık 500 sustanon 200 rimo kürümde 8 haftadayım. Kür öncesi 100 kiloydum şuan ise 102 civarıyım fakat gözle görünür bir hacim almadım hatta kollarda hacim kaybettim diyebilirim. Buradaki asıl sıkıntım gücümün artması gerekirken güç arttıramadım hatta düştü.

Beslenmede sorun yok karbonhidratı yükseltmeme rağmen bu şekilde. Bu sorunu E2 durumuna bağlıyorum, sizlerinde fikirlerini istiyorum. Küre girmeden önce e2 39 PG/ml idi. Daha sonra 2 haftalık aralıklarla e2 ve Prl ölçümü yaptım sırasıyla e2 - 31 pg/ml, 27 pg/ml ve en son geçen hafta kür öncesi değerim olan 39 a geldi. Fakat ben bu süreçte hangi değer olursa olsun  düşük e2 belirtileri yaşadım, sık idrara çıkma, libido düşüklüğü ara ara kaygı takıntı vs.

Acaba primo dozunu düşürsem kürdeki alacağım faydalar artar mı diye düşünüyorum. Geçen hafta primoyu 50 -50 böldüm yani dozu yarıya düşürdüm. Daha önceleri anti aromatazlarla e2 yi aşırı düşürüp uzun süre düşük östrojen sıkıntısına maruz kalmış birisiyim acaba primo bana yaramıyor mu?

Dozu haftalık 100 e çekip devam mı etsem yoksa 200 demi devam etsem bilemiyorum.Sizlerin yardımlarını, fikirlerini bekliyorum. @Rdm @otopsicikedi @GHOST @Arenn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.415
billythekid, 15 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar haftalık 500 sustanon 200 rimo kürümde 8 haftadayım. Kür öncesi 100 kiloydum şuan ise 102 civarıyım fakat gözle görünür bir hacim almadım hatta kollarda hacim kaybettim diyebilirim. Buradaki asıl sıkıntım gücümün artması gerekirken güç arttıramadım hatta düştü.

Beslenmede sorun yok karbonhidratı yükseltmeme rağmen bu şekilde. Bu sorunu E2 durumuna bağlıyorum, sizlerinde fikirlerini istiyorum. Küre girmeden önce e2 39 PG/ml idi. Daha sonra 2 haftalık aralıklarla e2 ve Prl ölçümü yaptım sırasıyla e2 - 31 pg/ml, 27 pg/ml ve en son geçen hafta kür öncesi değerim olan 39 a geldi. Fakat ben bu süreçte hangi değer olursa olsun  düşük e2 belirtileri yaşadım, sık idrara çıkma, libido düşüklüğü ara ara kaygı takıntı vs.

Acaba primo dozunu düşürsem kürdeki alacağım faydalar artar mı diye düşünüyorum. Geçen hafta primoyu 50 -50 böldüm yani dozu yarıya düşürdüm. Daha önceleri anti aromatazlarla e2 yi aşırı düşürüp uzun süre düşük östrojen sıkıntısına maruz kalmış birisiyim acaba primo bana yaramıyor mu?

Dozu haftalık 100 e çekip devam mı etsem yoksa 200 demi devam etsem bilemiyorum.Sizlerin yardımlarını, fikirlerini bekliyorum. @Rdm @otopsicikedi @GHOST @Arenn

Bize tam olarak hiçbir şey söylemedin aslında. Boyun kaç mesela? 100kg %25 yağ oranı ile 102kg %15 yağ oranı arasında 12kg kütle farkı var mesela. Acaba böyle bir şey olmuş olabilir mi?

Kür öncesi ve sonrası form fotosu atar mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
billythekid    17

Hocam haklısınız hiç form fotoğrafım yok ama karın bölgesinde yağlarım azaldı. Yaz başında yüzde 17 civarı yağ oranım vardı şuan ölçmedim ama kür başladıktan sonra düştüğü kesin. Boyum 184 yaşım 33

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.415
billythekid, 2 dakika önce yazdı:

Hocam haklısınız hiç form fotoğrafım yok ama karın bölgesinde yağlarım azaldı. Yaz başında yüzde 17 civarı yağ oranım vardı şuan ölçmedim ama kür başladıktan sonra düştüğü kesin. Boyum 184 yaşım 33

Yani aslında sen benim yaptığımı yapıyorsun. Ben ne yapıyorum? Kilomu 78-80 arası sabitledim. Belimi inceltiyorum. Hali ile yağ oranım düşüyor ve kas kütlem artıyor. Şuan metabolik düzeyde kalori alıyorsun. Gayet iyi demek bu. 184 boy için çok çok iyi. "Küre girdim" tatminini tahminen 90 kiloda yaşayacaksın. Yani yağ oranın iyice düşecek ve kasların kendini belli edecek. Bu da bizi nereye götürür? Sana lazım olan şeyin tartı değil mezura olduğu gerçeğine. 8 haftada kür dünyası için daha ilk bebek adımları. 

Bu sana ders olsun. Bir sonraki kürüne girmeden önce kendin hakkında geniş bir data arşivin olsun. Kilo, her bölgenin çap ölçümü, kür öncesi hormon değerlerin, kür öncesi kan değerlerin, kür öncesi karaciğer ve böbrek değerlerin, kür öncesi tiroid değerlerin.

Ki ne kadar yol alabildiğini göresin.

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
mythe02, Bir saat önce yazdı:

Yağ oranı %15-16 nın üstündeyken bu kürden bence verim alamazsın

Yağ oranı kaç olursa olsun bence her kürden verim alınabilir. Alınamayacağını sen mi ispat edersin? yada alınabileceğini benim mi ispat etmem gerekir ? :) 

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
billythekid    17
Rdm, 30 dakika önce yazdı:

Yağ oranı kaç olursa olsun bence her kürden verim alınabilir. Alınamayacağını sen mi ispat edersin? yada alınabileceğini benim mi ispat etmem gerekir ? :) 

Aynen hocam daha only sustanon kürüyle daha çok verim almıştım daha önceden, çok daha düzensiz beslenme, yaşam tarzıyla vs. Ama şuan 8 haftada gücümün artmasından ziyade düşmesi sürekli vücüttan sürekli su atmam,libido düşüklüğü bir sıkıntı olduğunu düşündürüyor bana.Rimo dozunu düşürmek yada tamamen çıkarmak,yada 12. Haftaya kadar birlikte devam edip sustanonu 4 hafta uzatıp 16. Haftada bitirmek gibi düşüncelerim var. Sizce ne yapmalıyım fikirlerinizi rica ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Kesinlikle en büyük örneği benimdir ilk kürümde yağ oranım çok yüksekti 20 bantlarında belki fazlası herşey aniden gelişti kilolarım hep sabit kaldı 83 84 gidip geliyordum fakat kardiyoya deli gibi yüklenmiş deli gibi yağ yakıp kütle koyuyordum damarlaniyor ve parçalaniyor tabi istikrar ve genetik gibi faktörler de var ama hocama katılıyorum her kürden verim alınır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kemaloko    1

stanon 4 esterli biliyorsun, O 500 mg haftada 4 defa vurman lazim ki stabil bir testo / e2 olabilmesi için vücuda. bide Rimoyu sahte olmadığını emin misin.

TR Buradaki eczanelerdeki 2 Rimo tip kutu var resimdeki gibi. 

xx.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
billythekid    17

Evet hocam genellikle sağdaki olmak üzere bu 2 kutudan var elimde. Sustayı haftada 2 vuruyorum 4 ü hiç duymamıştım ama ester dalgalanması olduğu kesin,o yüzden enantata geçmeyi bile düşündüm ama tecrübem olmadığı için uygulamıyorum

Kemaloko, 3 saat önce yazdı:

stanon 4 esterli biliyorsun, O 500 mg haftada 4 defa vurman lazim ki stabil bir testo / e2 olabilmesi için vücuda. bide Rimoyu sahte olmadığını emin misin.

TR Buradaki eczanelerdeki 2 Rimo tip kutu var resimdeki gibi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kemaloko    1

(Pzt aksam 125mg, Car sabah 125mg, Cum sabah 125mg, Paz sabah 125mg) dene. Rimoyu kalsin bence faydasi var eger AI kullanmiyorsan. Sık idrara çıkman varsa, nutraxin saw palmetto formula al Prostate icin yada Seker problemin vardir. Kan Sekerini takip et. Libido düşüklüğün varsa Proviron al Bayerden Eczaeneden bulmasi zor olabilir ama bir kac tane gezersen bulursun. Vitamin C, D3, Zinc, Balik yag vs.. almayi unutma 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.