Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kapukaya

Adelelerin en fazla kaç ml ilaç kapasitesi var

Önerilen İletiler

Kapukaya    85

Hocalarım iyi forumlar .

Sorum şu yüksekten küçüğe adelelerin içine alabileceği en fazla ilaç dozu ne kadardır.

Ayriyetten omuzdan veya bacaktan turuncu aşı ucuyla enjeksiyon düşünüyorum omuzdan 2 ml ilaç vurabilirmiyim yoksa 1 birine diğer birine vursam haftada 2 kez olurmu. 

tarihinde Kapukaya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kapukaya    85
DeMoNhUnTeR, 7 dakika önce yazdı:

Ben şuan kalçadan tek seferde 7.5 ml enjeksiyon yapıyorum 

Hocam ilacın adeleye giriş yapıp yapmadığını nasıl anlarız geçen okumuştum bı arkadaş tren kullanmis öksürük vs olmamış kendi vurduğunda daha sonrasında hemşire bı arkadaşı vurduğunda öksürük vs. Olmuş yani daha önce kendine yaptığında ilaç boşa gitmiş daha sonrasında doğru enjeksiyon yapmış bu durumun başımıza gelmemesi için ne yapmalıyız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Kapukaya, 14 dakika önce yazdı:

Hocam ilacın adeleye giriş yapıp yapmadığını nasıl anlarız geçen okumuştum bı arkadaş tren kullanmis öksürük vs olmamış kendi vurduğunda daha sonrasında hemşire bı arkadaşı vurduğunda öksürük vs. Olmuş yani daha önce kendine yaptığında ilaç boşa gitmiş daha sonrasında doğru enjeksiyon yapmış bu durumun başımıza gelmemesi için ne yapmalıyız 

doğru noktadan yapıyorsanız ilaç adelededir. o arkadaşınız yan etkiyi geç yaşamış

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    99
Kapukaya, Bir saat önce yazdı:

Hocalarım iyi forumlar .

Sorum şu yüksekten küçüğe adelelerin içine alabileceği en fazla ilaç dozu ne kadardır.

Ayriyetten omuzdan veya bacaktan turuncu aşı ucuyla enjeksiyon düşünüyorum omuzdan 2 ml ilaç vurabilirmiyim yoksa 1 birine diğer birine vursam haftada 2 kez olurmu. 

yani adeleden başka gideceği bir yer yok her enjeksiyonda öksürecek diye birşey de yok omuzda mesela ağır yaşamlardan birisi değilse turuncu uçlu her zaman kasa girer endişen olmasın zaten hissiyattan anlarsın. 

DeMoNhUnTeR, 57 dakika önce yazdı:

Ben şuan kalçadan tek seferde 7.5 ml enjeksiyon yapıyorum 

reis sende maşallah 7.5ml ne kullanıyorsun merak ettim kürünü paylaşır mısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Vezuchiy, 31 dakika önce yazdı:

yani adeleden başka gideceği bir yer yok her enjeksiyonda öksürecek diye birşey de yok omuzda mesela ağır yaşamlardan birisi değilse turuncu uçlu her zaman kasa girer endişen olmasın zaten hissiyattan anlarsın. 

Toplam olarak mixlerse ürünleri 7.5 ml yapabilir normal herkesin kullandığı doz farklı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Vezuchiy, 42 dakika önce yazdı:

Anladım hocam peki 20 hafta boyunca haftada 2 ml ilacı pazartesi sağ omza Perşembe sol omza diye ilerlesek 20 hafta bı problem olurmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Kapukaya, 10 dakika önce yazdı:

Anladım hocam peki 20 hafta boyunca haftada 2 ml ilacı pazartesi sağ omza Perşembe sol omza diye ilerlesek 20 hafta bı problem olurmu

Pardon hocam pazartesi 2 Perşembe 2 olacaktı haftada 4 ml omuz kabul edermi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Vezuchiy, 1 saat önce yazdı:

800 boldenon

400 deca

750 Testosteron 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
DeMoNhUnTeR, 39 dakika önce yazdı:

800 boldenon

400 deca

750 Testosteron 

Hocam size zahmet cevaplayabilirmisiniz pazartesi sağ omza 2ml (1testo1bolde) Perşembe sol omza 2ml(1testo1bolde) vursam 20 hafta boyunca sadece omza vursam ilacın etkisini düşürür mü veya fark edermi. Ayriyetten Perşembe günleri omuz giriyorum idmandan sonra enjeksiyon yapsam problem olurmu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
Kapukaya, 23 dakika önce yazdı:

Hocam size zahmet cevaplayabilirmisiniz pazartesi sağ omza 2ml (1testo1bolde) Perşembe sol omza 2ml(1testo1bolde) vursam 20 hafta boyunca sadece omza vursam ilacın etkisini düşürür mü veya fark edermi. Ayriyetten Perşembe günleri omuz giriyorum idmandan sonra enjeksiyon yapsam problem olurmu?

2 ml omuz için bence biraz zorlayabilir başlarda kalçadan niye vurmak istemiyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Ironmann, 2 dakika önce yazdı:

2 ml omuz için bence biraz zorlayabilir başlarda kalçadan niye vurmak istemiyorsun

Hocam omuz hariç cesaret edemiyorum aşı ucuyla kardeşime yaptıracağım zaten ondan dolayı sordum. Ayriyetten benim omuz ortalamaya göre büyük hocam bu emilim kapasitesini arttirirmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28
Kapukaya, Bir saat önce yazdı:

pazartesi sağ omuza 1 ml sol omuza 1 ml,

perşembe günü sağa 1ml sola 1 ml vurabilirsin ben öyle ilerliyorum. enjeksiyonu antrenmadan sonra uyumadan 3-4 saat önce yaparsan pek bir enjeksiyon ağrısa da yaşamazsın. ağrıların olabilir kimi zaman fastjel alıp eczaneden kullanabilirsin uyumadan önce fakat sürerken omzunu ovmadan yüzeysel hafif bir şekilde sürebilirsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    99
Kapukaya, 46 dakika önce yazdı:

Hocam omuz hariç cesaret edemiyorum aşı ucuyla kardeşime yaptıracağım zaten ondan dolayı sordum. Ayriyetten benim omuz ortalamaya göre büyük hocam bu emilim kapasitesini arttirirmi

Omuza tek seferde 2ml sıkıntıya sokabilir kanka emilim verimini ayrı sana vereceği rahatsızlığı ayrı. iki omzunada 1ml uygula toplamda 2ml olmuş olur

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    396
Kapukaya, 11 saat önce yazdı:

Hocalarım iyi forumlar .

Bacaktan istediğin kadar vurabilirsin. Bir yerden sonra kimseye ihtiyaç duymazsın kendin yaparsın. İlaçlar steril ve iğneyi içeride oynatmazsan ağrı ödem olmaz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
6arrows, 10 saat önce yazdı:

pazartesi sağ omuza 1 ml sol omuza 1 ml,

perşembe günü sağa 1ml sola 1 ml vurabilirsin ben öyle ilerliyorum. enjeksiyonu antrenmadan sonra uyumadan 3-4 saat önce yaparsan pek bir enjeksiyon ağrısa da yaşamazsın. ağrıların olabilir kimi zaman fastjel alıp eczaneden kullanabilirsin uyumadan önce fakat sürerken omzunu ovmadan yüzeysel hafif bir şekilde sürebilirsin

Sağolun hocam öyle yapacağım aynı uçla değiştirmeden soldan çıkarıp sağa yapsam problem olmaz herhalde bide arada arka omza yaparım 

Vezuchiy, 10 saat önce yazdı:

Omuza tek seferde 2ml sıkıntıya sokabilir kanka emilim verimini ayrı sana vereceği rahatsızlığı ayrı. iki omzunada 1ml uygula toplamda 2ml olmuş olur

Tamamdır hocam öyle deneyeceğim sagolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28
Kapukaya, 7 saat önce yazdı:

Sağolun hocam öyle yapacağım aynı uçla değiştirmeden soldan çıkarıp sağa yapsam problem olmaz herhalde bide arada arka omza yaparım 

Tamamdır hocam öyle deneyeceğim sagolun

aynı uçla yapıyorum ben de sonuçta kendi vücuduma girip çıkıyor sadece

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Diver, 03.12.2023 - 08:29 yazdı:

Bacaktan istediğin kadar vurabilirsin. Bir yerden sonra kimseye ihtiyaç duymazsın kendin yaparsın. İlaçlar steril ve iğneyi içeride oynatmazsan ağrı ödem olmaz. 

Hocam yağ oranım 17 civarı omuzdan insülin iğnesi ile vurabilirmiyim. Omuza siyah üç soksam ne kadar derine inmem gerek. Bide bacaktan ne tercih etmeliyim siyah ucun hepsini batirsam adeleye gelirmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Kapukaya, 5 dakika önce yazdı:

Hocam yağ oranım 17 civarı omuzdan insülin iğnesi ile vurabilirmiyim. Omuza siyah üç soksam ne kadar derine inmem gerek. Bide bacaktan ne tercih etmeliyim siyah ucun hepsini batirsam adeleye gelirmi?

Bacaktan siyah uç tam geliyor, gerçekten bacaktan çok rahat enjeksiyon yapmak. Siyah uç omuza sıkıntı olabilir omuzlarını tam bilmiyorum gerçi ama omuz için kahverengi kullanıyorum ben.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
byreal22, Şimdi yazdı:

Bacaktan siyah uç tam geliyor, gerçekten bacaktan çok rahat enjeksiyon yapmak. Siyah uç omuza sıkıntı olabilir omuzlarını tam bilmiyorum gerçi ama omuz için kahverengi kullanıyorum ben.

Hocam omuzlarım genele göre iyi yani büyüklüğü falan o sebeple insülin ucuyla vurabilirmiyim. Turuncu aşı ucu baktım bulamadım eczada yoktu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Kapukaya, Şimdi yazdı:

Hocam omuzlarım genele göre iyi yani büyüklüğü falan o sebeple insülin ucuyla vurabilirmiyim. Turuncu aşı ucu baktım bulamadım eczada yoktu 

Evet insulin iğnesi ile omuzdan yapabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
byreal22, 3 dakika önce yazdı:

Evet insulin iğnesi ile omuzdan yapabilirsin.

Tamamdır hocam sağolun birde deneyimsiz olduğum için bir sorum olacaktı. İlacın kasa gitmemesi durumunda gitmediğini dair belirtiler neler olur yani kasa gidip gitmediğini anlamamızın bir yolu varmıdır ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Kapukaya, Şimdi yazdı:

Tamamdır hocam sağolun birde deneyimsiz olduğum için bir sorum olacaktı. İlacın kasa gitmemesi durumunda gitmediğini dair belirtiler neler olur yani kasa gidip gitmediğini anlamamızın bir yolu varmıdır ?

Hiç öyle  bir sorun yaşamadım. Ben yaparken damar kontrolü yapıyorum zaten kastaysa kan vs. gelmez sonrasında direkt yapıştırıyorum ilacı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
byreal22, Şimdi yazdı:

Hiç öyle  bir sorun yaşamadım. Ben yaparken damar kontrolü yapıyorum zaten kastaysa kan vs. gelmez sonrasında direkt yapıştırıyorum ilacı.

Kas yerine deri altına veya başka bir yere gitme ihtimali varmıdır hocam peki ? Şimdi ilaç boşa gitmesin hocam ondan dolayı biraz tedirginim kusura bakmayın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.