Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tunahankrc

Kürümde deca veya tren kullanmayı düşünüyorum sorularım var.

Önerilen İletiler

Tunahankrc    12

İkici kürüm için deca veya tren eklemeyi düşünüyorum daha önce ikisini de tecrübe etmedim deca kullanırken damar görüntüsü kayboluyor diyorlar doğru mu ?

İkisi arasında ne gibi farklar var yardımcı olur musunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kensh    21
Tunahankrc, 4 dakika önce yazdı:

İkici kürüm için deca veya tren eklemeyi düşünüyorum daha önce ikisini de tecrübe etmedim deca kullanırken damar görüntüsü kayboluyor diyorlar doğru mu ?

önceki kürün neydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21
Tunahankrc, 1 dakika önce yazdı:

Testosteron boldenon 

bence ekstra rimo ve danabol ekle bunun yanına da peptid ekleyebilirsin. deca ve tren çok ağır ilaçlar kolay kolay girişme derim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

deca biraz fazladan su tutuyr trene kıyasla damarların kaybolurmu senin forma bağlı ayrıca decanın trene kıyasla daha az yan etkisi olduğu söyleniyor.

Genelde bulk kürlerinde deca cut kürleriende tren tercih ediyor badiciler.

ben tercihimi trenden yana kullandım haftaya başlıyorum küre

yani yazdığından çıkarım yapıyorum böyle su tutma formun bozulmasına takılıyosan tren daha mantıklı bi tercih olabilir senin için

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Kısa ester npp deca öneririm.
Trene hiç bulaşma tren artık profesyonel yarışmacıların bile son yüklenme periyotlarında protokollere dahil ettiği bir duruma geldi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    448
Tunahankrc, 49 dakika önce yazdı:

Büyümek için deca heykel gibi olmak için tren B|

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
GHOST, Bir saat önce yazdı:

Büyümek için deca heykel gibi olmak için tren B|

Hocamın yorumuna katılıyorum fakat eklemek istediklerim var :) 

Temiz beslendigini ve iyi antrenman yaptığını yani bulkta min yağlanacağını düşünelim iki ilaç içinde.Tren enanth kullanırsan daha temiz büyürsün fakat Deca da gerçekten büyürsün :) Ayrıca ben trenin bulk için çok iyi bir opsiyon olduğunu düşünmüyorum.Ama bir ara deneyeceğim trenle bir bulk yapmayı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Vural2, 26 dakika önce yazdı:

Temiz beslendigini ve iyi antrenman yaptığını yani bulkta min yağlanacağını düşünelim iki ilaç içinde.Tren enanth kullanırsan daha temiz büyürsün fakat Deca da gerçekten büyürsün :) Ayrıca ben trenin bulk için çok iyi bir opsiyon olduğunu düşünmüyorum.Ama bir ara deneyeceğim trenle bir bulk yapmayı :D

ben deneyeceğim hocam 1 hafta sonra başlıyorum, unutmazsam sizi etiketler geri dönüş yaparım başlık açarak :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
ulquiorra_z, 12 dakika önce yazdı:

ben deneyeceğim hocam 1 hafta sonra başlıyorum, unutmazsam sizi etiketler geri dönüş yaparım başlık açarak :D 

Powerliftersan deca ya npp şiddetle öneririm.Treni sonra denersin ^_^

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Vural2, Şimdi yazdı:

Powerliftersan deca ya npp şiddetle öneririm.Treni sonra denersin ^_^

hocam 18 ayda siliniyor yarışırım belki diye girmedim ona doping testi var :/ 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    102
Tunahankrc, 3 saat önce yazdı:

Kardeşim öncelikle merhaba, evet yapmaya çalıştığın şeyi anlıyorum dozajı arrtırman veya aynı etkiyi almak icin uzun ara vermen gerekiyor ama sen piyonları öne atmadan direkt şahı kapmaya calısıyorsun. yapabileceğin tonlarca şey var ilk kür testo bolde diye 2.de nor 19 kullanman ne kadar doğru tartışılır. Testo rimo yanına igf 1 ekleyebilirsin, oxandrolone ekleyebilirsin. nor19 gibi güçlü ilaçları 3 veya 4. kürden sonra kullanmanı öneriyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
ulquiorra_z, 19 dakika önce yazdı:

hocam 18 ayda siliniyor yarışırım belki diye girmedim ona doping testi var :/ 

Power yarışması ise ondaki doping olayını bilmiyorm fakat bb ise trde derece yapan ilk 3 sporcudan 1ine test yapılıyordu.Şu an nasıl bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Vural2, Şimdi yazdı:

Power yarışması ise ondaki doping olayını bilmiyorm fakat bb ise trde derece yapan ilk 3 sporcudan 1ine test yapılıyordu.Şu an nasıl bilmiyorum.

hocam rasgele karar veriyorlar kime yapacaklarına keyiflerine göre denk gelebilir o yüzden ilacı bırakıp girmek en güvenlisi güç kaybı olsa da.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12
Vural2, 11 saat önce yazdı:

Hocam genetik olarak kolay yağlanan bir yapım yok şuan deca bir adım öne geçti 😅

Vezuchiy, 10 saat önce yazdı:

Kardeşim öncelikle merhaba, evet yapmaya çalıştığın şeyi anlıyorum dozajı arrtırman veya aynı etkiyi almak icin uzun ara vermen gerekiyor ama sen piyonları öne atmadan direkt şahı kapmaya calısıyorsun. yapabileceğin tonlarca şey var ilk kür testo bolde diye 2.de nor 19 kullanman ne kadar doğru tartışılır. Testo rimo yanına igf 1 ekleyebilirsin, oxandrolone ekleyebilirsin. nor19 gibi güçlü ilaçları 3 veya 4. kürden sonra kullanmanı öneriyorum. 

Teşekkür ederim 🙏

Testo bolde yanına rimo eklemek mantıklı olur mu bir kısım olur bir kısım saçma diyor ?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Vural2, 11 saat önce yazdı:

Trenle bulk güzel oluyor aslında, düşük doz uzun tren kürü ile fazla su tutmadan iyi büyüdüm bu sefer, deca da güzel büyütüyor hatta daha çok büyütüyor ama çok daha fazla su tuttuğundan geçici olduğunu biliyoruz. Trende hatlar belirgin büyüyorsun, definasyona geçince bakalım ne kalacak göreceğiz. Deca ile bulk ve tren ile bulk fotoğraflarımı müsait bir zaman yüklerim foruma.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
crosfredy, Bir saat önce yazdı:

1-12 deca 10-20 tren yapsak hocam? 

Ben yaparım, ama yapılmasını tavsiye etmem. Yaş itibariyle korkacak herhangi bir şeyim yok, sen neyi ne kadar riske atabilirsin orası sana kalmış :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12
Rdm, 4 saat önce yazdı:

Trenle bulk güzel oluyor aslında, düşük doz uzun tren kürü ile fazla su tutmadan iyi büyüdüm bu sefer, deca da güzel büyütüyor hatta daha çok büyütüyor ama çok daha fazla su tuttuğundan geçici olduğunu biliyoruz. Trende hatlar belirgin büyüyorsun, definasyona geçince bakalım ne kalacak göreceğiz. Deca ile bulk ve tren ile bulk fotoğraflarımı müsait bir zaman yüklerim foruma.

Beklemedeyiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Ben yaparım, ama yapılmasını tavsiye etmem. Yaş itibariyle korkacak herhangi bir şeyim yok, sen neyi ne kadar riske atabilirsin orası sana kalmış :) 

abi galiba yeni bi mini rdm doğuyor :) 

• Beğen 1
  • Cool 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
crosfredy, 20 dakika önce yazdı:

abi galiba yeni bi mini rdm doğuyor :) 

O zaman minik rdmyi takipteyiz ;)

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İkisi de 19nor... aynı reseptörlere koşacaklar (shbg oraya taşıyacak yani)
Eğilim diye çevirebileceğimiz affinity anlamında baktığımızda deca biraz daha bağlanmada önde kalacak. Tren'i harcarsın diyelim. Tabi , muazzam oranda bir genetiğin yoksa shbg anlamında. Gereği kadar (taşıma işlerini kırmayacak kadar) var , ve çok az ise.
Sadece deca veya sadece tren ile ilerlemen daha mantıklı duruyor , 19nor'lardan birini tercih etmen hayırlısı :)

tarihinde Mattstrength tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.