Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mnsr

Cruise dönemi kan tahlili sonucu

Önerilen İletiler

mnsr    3

Selamlar, ben yaklaşık son 8 haftadır 150 mg testo only şeklinde cruise devam ediyorum. Şimdi tekrar dozajları arttırıp eklemeler yapmak istediğim bi dönemdeyim o yüzden kan tahlili yaptırmak istedim. Aşağıdaki değerlere baktırdım ancak tekrar blasta başlamadan önce şunlara da baktırman daha iyi olur şeklinde tavsiyeniz varsa duymak isterim. @rastlantisal

(Kan testi vermeden önceki birkaç gün antrenman yapmamak daha iyi sonuç veriyor biliyorum ama maalesef buna uymadım.)

image.thumb.png.dae3e155eec240121c835d59b0753d25.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.396
mnsr, 9 saat önce yazdı:

Selamlar, ben yaklaşık son 8 haftadır 150 mg testo only şeklinde cruise devam ediyorum. Şimdi tekrar dozajları arttırıp eklemeler yapmak istediğim bi dönemdeyim o yüzden kan tahlili yaptırmak istedim. Aşağıdaki değerlere baktırdım ancak tekrar blasta başlamadan önce şunlara da baktırman daha iyi olur şeklinde tavsiyeniz varsa duymak isterim. @rastlantisal

(Kan testi vermeden önceki birkaç gün antrenman yapmamak daha iyi sonuç veriyor biliyorum ama maalesef buna uymadım.)

Tam kan testi de yaptırsan iyi olur. Aile hekimliklerinde yaparlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mnsr    3
YoungWolf, 7 saat önce yazdı:

Herangi bir anti aromatize alıyor musun ?

inhibitor kastediyorsan arimidex aldım geçen ay her gün çünkü göğüs ucumda hassasiyet vardı baya ve küçük bir topaklanma da olmuştu hatta ama büyük ölçüde geçti şimdi duruma göre 2 belki 3 4 güne bir alacağım o da soracağım sorular arasındaydı aslında çünkü e2 biraz fazla düşmüş gibi değil mi siz de ondan dolayı soruyorsunuz? Aralık ayında testo dozajını 400 civarına çekip bir de anapolon eklemek istiyorum ki o da östrojenik etkisi olan bi ilaç, ne sıklıkla inhibitor almalıyım diye soracaktım ama tam kan sayımını da bekleyeceğim pztsi alıp ona göre tekrar soracağım burada.

@rastlantisal hocam teşekkür ederim bu arada onu da yapacağım. Size göre diğer değerler ne durumda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
mnsr, 4 dakika önce yazdı:

inhibitor kastediyorsan arimidex aldım geçen ay her gün çünkü göğüs ucumda hassasiyet vardı baya ve küçük bir topaklanma da olmuştu hatta ama büyük ölçüde geçti şimdi duruma göre 2 belki 3 4 güne bir alacağım o da soracağım sorular arasındaydı aslında çünkü e2 biraz fazla düşmüş gibi değil mi siz de ondan dolayı soruyorsunuz? Aralık ayında testo dozajını 400 civarına çekip bir de anapolon eklemek istiyorum ki o da östrojenik etkisi olan bi ilaç, ne sıklıkla inhibitor almalıyım diye soracaktım ama tam kan sayımını da bekleyeceğim pztsi alıp ona göre tekrar soracağım burada.

@rastlantisal hocam teşekkür ederim bu arada onu da yapacağım. Size göre diğer değerler ne durumda?

Değerler gayet iyi. 100 Sene öncesi erkeklerin doğal değeri o testosteron. Demek ki senin bünyen için doğru rakam bu. Muhtemelen ne ereksiyon sorunu ne de libido sorunu yaşıyorsundur. Eski adamlardan farklı olarak senin bu değerlerde çocuğun olmaz. Kan testinden sonra Cruise kısmını değerlendiririz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mnsr    3
rastlantisal, 53 dakika önce yazdı:

Değerler gayet iyi. 100 Sene öncesi erkeklerin doğal değeri o testosteron. Demek ki senin bünyen için doğru rakam bu. Muhtemelen ne ereksiyon sorunu ne de libido sorunu yaşıyorsundur. Eski adamlardan farklı olarak senin bu değerlerde çocuğun olmaz. Kan testinden sonra Cruise kısmını değerlendiririz.

tamamdır hocam aynen ne ereksiyon ne de libido sorunu var. kan testinden sonra buradayım, tekrar teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Hocam merhaba neden bu değerlerdde çocuğu olmadığı kanısına vardınız bilgilendirir misiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
ktpx, Bir saat önce yazdı:

Hocam merhaba neden bu değerlerdde çocuğu olmadığı kanısına vardınız bilgilendirir misiniz ?

LH-FSH kapalıyken nasıl çocuğu olucak dostum?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
aç goril, 2 dakika önce yazdı:

LH-FSH kapalıyken nasıl çocuğu olucak dostum?

Kalıcı olarak olmayacak şeklinde anladım hocam sadece kür içinde kapalı olduğu için olmayacağı kanısından önce teşekkürler bilgilendirme için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
ktpx, 01.12.2023 - 18:36 yazdı:

LH= testosteron hormonunu üretmekten sorumlu hormon

FSH= sperm üretimini sağlayan hormon.

FSH kapalı iken çocuğunun olma ihtimali %2. Doğum kontrol yöntemlerinden daha düşük bir oran yani :)

FSH kapandıktan sonra korunmayı bırakıyorum mesela. Denendi test edildi yani ;)

Kür sonu PCT'yi bu iki hormon çalışsın diye yapıyoruz.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

LH= testosteron hormonunu üretmekten sorumlu hormon

FSH= sperm üretimini sağlayan hormon.

FSH kapalı iken çocuğunun olma ihtimali %2. Doğum kontrol yöntemlerinden daha düşük bir oran yani :)

FSH kapandıktan sonra korunmayı bırakıyorum mesela. Denendi test edildi yani ;)

Kür sonu PCT'yi bu iki hormon çalışsın diye yapıyoruz.

Hocam bu dediğinizi anladım farkındayım zaten bu durumu sadece genel kısırlıktan bahsettiniz sandım elinize sağlık.

%2 için korunmamak değer mi hocam önlemi alalım 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.383
ktpx, 2 dakika önce yazdı:

Hocam bu dediğinizi anladım farkındayım zaten bu durumu sadece genel kısırlıktan bahsettiniz sandım elinize sağlık.

%2 için korunmamak değer mi hocam önlemi alalım 😂

O senin bilecegin iş korunmanın asıl amacı hastalık kapmamak olduğu için olduğunu düşünürsen tek partnerli değilsen mutlaka korun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mnsr    3
rastlantisal, 01.12.2023 - 11:52 yazdı:

Hocam tekrardan selamlar diğer kan testim de aşağıdaki gibi. Yorumlarınızı merak ediyorum.

Tekrardan bir blasta geçiş müsait midir, nasıl ilerleyebilirim?

image.png.ebaa1b0b3e8953d0a15be4ef8a07f6fd.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
mnsr, 36 dakika önce yazdı:

Hocam tekrardan selamlar diğer kan testim de aşağıdaki gibi. Yorumlarınızı merak ediyorum.

Tekrardan bir blasta geçiş müsait midir, nasıl ilerleyebilirim?

Karaciğer enzimlerini de düzelttikten sonra devam edebilirsin. Ben en iyi verimi nac600 + enginar extratı ile aldım. 2 hafta kullan tertemiz eder seni.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mnsr    3
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Karaciğer enzimlerini de düzelttikten sonra devam edebilirsin. Ben en iyi verimi nac600 + enginar extratı ile aldım. 2 hafta kullan tertemiz eder seni.

tamamdır tekrardan çok teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.