Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mattstrength

Masterone enanthate marka tavsiyesi

Önerilen İletiler

ZHPC'nin (zhpc medicine değil) sitesine girdiğimde Mast E gördüm.

Bodytech satan "**"li bir şey olan adamda da gördüm. Dragonpharma olarak da gördüm.
Siteden maalesef alamıyorum , MAST E yok , yoksa direkt SP alırdım.

Lütfen yardımcı olur musunuz. Teşekkürler şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    443
Mattstrength, 8 dakika önce yazdı:

ZHPC'nin (zhpc medicine değil) sitesine girdiğimde Mast E gördüm.

Bodytech satan "**"li bir şey olan adamda da gördüm. Dragonpharma olarak da gördüm.
Siteden maalesef alamıyorum , MAST E yok , yoksa direkt SP alırdım.

Lütfen yardımcı olur musunuz. Teşekkürler şimdiden.

• Beğen 1
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam teşekkürler cevap için , lakin bu konulara baktım tabii ki önceden.
Ek olarak zhpc medicine DEĞİL baktığım , tekrarlamak isterim.

https://zphc.eu/product/drostanolone-enanthate-masteron-enanthate-200-mg-ml-1-ml-x-10-vials/ şuradan baktım.

Bodytech ise güven vermedi açıkçası. ZHPC orijinal nereden alırım onu da bilmiyorum.

İnstada sayfaları var (türkiye resmi hesap diyor) ama güvenemedim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443
Mattstrength, 4 dakika önce yazdı:

https://zphc.eu/product/drostanolone-enanthate-masteron-enanthate-200-mg-ml-1-ml-x-10-vials/ şuradan baktım.

Bodytech ise güven vermedi açıkçası. ZHPC orijinal nereden alırım onu da bilmiyorum.

Yurtdışından mı alacaksınız direk? tr de olanların geneli sahte ben size söyleyeyim çok üzülen oldu forumda.

Alacağınız kişiden fotoğraf isteyin direk onları koyun öyle bakalım buradan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Direkt yurtdışından almam pek mümkün değil , haliyle bunun yol yordamını bilmediğimizden.
Direkt olarak insta sayfasını paylaşmak aykırı bir eylem diye biliyorum - bu yüzden paylaşamadım. Foto istedim satıcıdan dediğiniz gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443
Mattstrength, 1 saat önce yazdı:

Direkt yurtdışından almam pek mümkün değil , haliyle bunun yol yordamını bilmediğimizden.
Direkt olarak insta sayfasını paylaşmak aykırı bir eylem diye biliyorum - bu yüzden paylaşamadım. Foto istedim satıcıdan dediğiniz gibi.

Yani yurtdışı zaten imkansız elden gidip almadığınız sürece supplement bile takılıyor gümrükte.

Koyun bakalım fotoğrafları rakamlarını da yazın ona göre herkes yorumunu yapar rakamlardan da belli olur zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Masteron enanth yerine masteron Prop alsanız daha iyi olur bence.Çok elit bir yerden almadığınız sürece hepsinin içine masteron prop koyduklarını söylemişti trde tanınan yarışmacı bir dostum.Zphcnin de orijinalleri öyle aman aman değil.Fp ürünü değil kesinlikle.Bodytech,Dragon demedim.Biraz saçma geliyor bir kesim çok memnun bir kesin hiç memnun değil 🤷🏻‍♂️ Güvendiğiniz markadan mast prop alın kafanız rahat olsun bence.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Marka olarak SP Labs'ın masteron enanthate'ını önerebilirim, Türkiye'de bulabileceğin ve içinde masteron enanthate hammaddesi bulunan nadir markalardan biri. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
Mattstrength, 10 saat önce yazdı:

Sahte burası hocam orjinal site .hk ona da girer girmez  .com a yönlendiriyor orda da check kodu sorgulayacagin yeri gösteriyor online anabolizan satışı yapmıyor işte üzerinden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Sp bulursan sp bulamıyorsan zphc al zphc orjinalini ayırt etmek kolay alıcağın kişiden fotoğrafları iste yeter 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST, 18 saat önce yazdı:

Yurtdışından mı alacaksınız direk? tr de olanların geneli sahte ben size söyleyeyim çok üzülen oldu forumda.

Alacağınız kişiden fotoğraf isteyin direk onları koyun öyle bakalım buradan.

Hocam valla hala fotoğraf atmadılar :D Ben de açıkçası dayanamayıp , markayı ilk defa görsem bile güvendiğim yer olduğu için Noxy Labs'den aldım @Loving hocamdan...

SP yokmuş diye üzülürken , sonuçta aynı kaynak diyerek Noxy de iş yapar diyoruz bakalım...

Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Bütçe sıkıntın yoksa @Loving yardımcı olur sana.

Şuanlık varmış MAST E hocam , yardımcı oldu...

Ruthless, 8 saat önce yazdı:

Sahte burası hocam orjinal site .hk ona da girer girmez  .com a yönlendiriyor orda da check kodu sorgulayacagin yeri gösteriyor online anabolizan satışı yapmıyor işte üzerinden 

Özel sebeplerden ötürü Ortadoğu ülkesinden çıkamamak , (umarım yanlış anlaşılmaz) bu potansiyel ve birikimle buralarda yaşamak epey koyuyor işte böyle meselelerde özellikle. Adamların bu derdi yok , çoğunlukla. HQ sonuçta USA.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443
Mattstrength, 2 saat önce yazdı:

Hocam valla hala fotoğraf atmadılar :D Ben de açıkçası dayanamayıp , markayı ilk defa görsem bile güvendiğim yer olduğu için Noxy Labs'den aldım @Loving hocamdan...

SP yokmuş diye üzülürken , sonuçta aynı kaynak diyerek Noxy de iş yapar diyoruz bakalım...

Şuanlık varmış MAST E hocam , yardımcı oldu...

@DeMoNhUnTeR hoca forumda kullanıyor noxy gruplarını oldukça memnun diye hatırlıyorum konusundan zaten Burak hoca olduğu sürece arkana yaslan keyfini çıkar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2, 17 saat önce yazdı:

Masteron enanth yerine masteron Prop alsanız daha iyi olur bence.Çok elit bir yerden almadığınız sürece hepsinin içine masteron prop koyduklarını söylemişti trde tanınan yarışmacı bir dostum.Zphcnin de orijinalleri öyle aman aman değil.Fp ürünü değil kesinlikle.Bodytech,Dragon demedim.Biraz saçma geliyor bir kesim çok memnun bir kesin hiç memnun değil 🤷🏻‍♂️ Güvendiğiniz markadan mast prop alın kafanız rahat olsun bence.

Hocam MAST E düzenli Acetylcholine yükselmesi için lazım bana ve çevreme. Klasik BB amaçları değil , kuvvet amaçları için prop'a göre daha üstün... Stabil Acholine yüksekliği = daha iyi sinir sistemi...
ZHPC'yi iyice bakınınca pek bir "meh" olduğunu (bizim topraktakiler) anladıkça iyi ki noxy aldım dedim zaten gece gece :D

GHOST, 2 saat önce yazdı:

@DeMoNhUnTeR hoca forumda kullanıyor noxy gruplarını oldukça memnun diye hatırlıyorum konusundan zaten Burak hoca olduğu sürece arkana yaslan keyfini çıkar :D

Güvencem zaten Burak hoca :D Çok ince ayrıntısına kadar neurotransmitter'ler üzerinden düşünüp dozlama planı yaptım. Umarım yüksek bir doluluğa sahiptir SP gibi, sonuçları göreceğiz 4 aya hocam... 

Konu çözüldü, malum , bulabildiğim için... Kilitlememe gerek var mı ? Pek bilmiyorum forum işleyişini...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    397
Mattstrength, 1 saat önce yazdı:

Hocam MAST E düzenli Acetylcholine yükselmesi için lazım bana ve çevreme. Klasik BB amaçları değil , kuvvet amaçları için prop'a göre daha üstün... Stabil Acholine yüksekliği = daha iyi sinir sistemi...
ZHPC'yi iyice bakınınca pek bir "meh" olduğunu (bizim topraktakiler) anladıkça iyi ki noxy aldım dedim zaten gece gece :D

Güvencem zaten Burak hoca :D Çok ince ayrıntısına kadar neurotransmitter'ler üzerinden düşünüp dozlama planı yaptım. Umarım yüksek bir doluluğa sahiptir SP gibi, sonuçları göreceğiz 4 aya hocam... 

Konu çözüldü, malum , bulabildiğim için... Kilitlememe gerek var mı ? Pek bilmiyorum forum işleyişini...

Sonuçlarını aldığın etkileri vs paylaşırsın dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 10 dakika önce yazdı:

Sonuçlarını aldığın etkileri vs paylaşırsın dostum.

Benim amaçladığım etkiler yaklaşık 8 (bilemedin 10) haftada falan kendini belli eder. Unutmam ve paylaşırım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    397
Mattstrength, 16 dakika önce yazdı:

Benim amaçladığım etkiler yaklaşık 8 (bilemedin 10) haftada falan kendini belli eder. Unutmam ve paylaşırım

Burda paylaşacağın bilgiler ilerde başka arkadaşlar için kılavuz görevi görecek😊

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
GHOST, 23 saat önce yazdı:

Evet noxy deca ve sarmslarını kullanıyorum oldukça dolu ve etkili

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.