Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

merenkesen

Sahte zphc çalışır mı?

Önerilen İletiler

kensh    21
merenkesen, 18 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selam instagramdan zphc aldım ve ürün yan sanayi çıktı. Forumda bu fake ürünü kullanan arkadaşlar sahte olmasına rağmen verim aldığını söylemiş bilgisi olan var mıdır? @Ruthless @Brknmek10 @janbertozen 

Sahte ilacı vücuduna sokma derim şakası olmaz

biraz daha ucuza alacağım diye bilmem ne hocalarından bi işe yaramayan labs ürünlerini alıyorsunuz üstelik boş çıkıyor valla paranıza yazık

buna kaç verdin sen şimdi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
kensh, 16 dakika önce yazdı:

Sahte ilacı vücuduna sokma derim şakası olmaz

biraz daha ucuza alacağım diye bilmem ne hocalarından bi işe yaramayan labs ürünlerini alıyorsunuz üstelik boş çıkıyor valla paranıza yazık

buna kaç verdin sen şimdi.

Hem boş çıkıyor hem paraya yazık birdaha ilaç almak zorunda kalıyosun . Öyle yapacağına güvenilir kaynaktan orjinal al zaten aynı paraya denk geliyor en azından vücuduna ne soktuğun belli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
merenkesen, 49 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selam instagramdan zphc aldım ve ürün yan sanayi çıktı. Forumda bu fake ürünü kullanan arkadaşlar sahte olmasına rağmen verim aldığını söylemiş bilgisi olan var mıdır? @Ruthless @Brknmek10 @janbertozen 

İlacın orijinali bile lab üretimiyken replikasini vücuduna sokmak pek mantıklı değil doluluk oranının veyahut hangi şartlarda üretildi ne kadar steril olduğu meçhul bence vücuduna sokma derim kullanan kişiler var bir arkadaş %20 bantlarında bir doluluktan bahsediyordu bende ilk aldığım zphc medicine uzantiliydi ilk açtığım konum direkt iade etmiştim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merenkesen    2
Chitizenfour, 7 saat önce yazdı:

Hem boş çıkıyor hem paraya yazık birdaha ilaç almak zorunda kalıyosun . Öyle yapacağına güvenilir kaynaktan orjinal al zaten aynı paraya denk geliyor en azından vücuduna ne soktuğun belli

Bu bittikten sonra orijinal ilaç ile devam ederim artık

crosfredy, 7 saat önce yazdı:

İlacın orijinali bile lab üretimiyken replikasini vücuduna sokmak pek mantıklı değil doluluk oranının veyahut hangi şartlarda üretildi ne kadar steril olduğu meçhul bence vücuduna sokma derim kullanan kişiler var bir arkadaş %20 bantlarında bir doluluktan bahsediyordu bende ilk aldığım zphc medicine uzantiliydi ilk açtığım konum direkt iade etmiştim

İade için artık geç oldu ama yapacak bir şey yok artık, kalan zamanı farklı marka ile devam etsem sorun olmaz herhalde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
merenkesen, 7 saat önce yazdı:

Kanka sahtesini bi kişi uretmez ki gidip ben kullandim bu kadar verim aldim diyebilesin. Bu kadar tribe girecegine keske almadan once forumda iyice gezseydin. Git at cope belki param gitti diye uzulursun ama sagligindan onemli degil emin ol. Ben de yasadim ilk kurumde boldede 400luk iki kutu boldeyi attim cope.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
merenkesen, 7 saat önce yazdı:

Kanka alıcan çakıcan sonra bakıcaksın kimse birşey diyemez fake yani doldurma ürün bunlar sana %50 dolu gelir kimine full kimine bomboş

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Testonun bile sıfır ham madde full yağ basılmışına denk geldim o yüzden sahte ürün kullanmaktansa hiç kullanmamayi yeğlerim. Sahte piyasası öyle bir şey ki atıyorum sen X ürünü Y satıcıdan alirsin yarı doludur, ödem, ağrı vs yapmaz işini iyi kötü görür, ben aynı X ürünü aynı Y satıcıdan alırım ürün bomboştur bir de üstüne sağlık problemleri yaşarım yani kimse çalışır çalışmaz net bir şey diyemez.

Sağlık açısından bakınca yüksek risk oranını göze almaya değmez kim bilir nasıl yerlerde üretildi kaldı ki alayı tuvaletten bozma ortamlarda üretiliyor çünkü bunları üretenlerin derdi sağlık değil sadece cepleri.

Hiç bilinmedik bir marka olsa derim ki kullan dene baktın çöp çıktı atarsın ama halihazırda olan ve orijinaline rahatlıkla ulaşılabilen bir markanın sahtesini deneme riskini şahsen göze almam en kötü param boşa gitmiş olur, olsun tecrübe satın almış oldum der devam ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merenkesen    2
janbertozen, 5 saat önce yazdı:

Kanka alıcan çakıcan sonra bakıcaksın kimse birşey diyemez fake yani doldurma ürün bunlar sana %50 dolu gelir kimine full kimine bomboş

testo bolde vuracam kaç gün sonra etki görmezsem atayım çöpe

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21
merenkesen, 58 dakika önce yazdı:

testo bolde vuracam kaç gün sonra etki görmezsem atayım çöpe

orjinal bile olsa labs ürünü bir kere asla vücuduma sokmazdım ve bunun çakma olma ihtimali var ve kendini riske atıyorsun yüksek risk 0 kazanç

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62

Hocam yaptığınız mantıklımı şimdi? Tamam para verdiniz ama ürünler sahte kaldıki arkadaşlarda söylemiş nasıl üretildiğini bilmiyorsun bile. Kullanma sakın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merenkesen    2
Hikmett, 30 dakika önce yazdı:

Hocam yaptığınız mantıklımı şimdi? Tamam para verdiniz ama ürünler sahte kaldıki arkadaşlarda söylemiş nasıl üretildiğini bilmiyorsun bile. Kullanma sakın.

haklısın hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1

Kanka kullandın mı bende de aynı üründen var daha başlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.