Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaiserSchoze

Iran testo - magnus pharma - zpch

Önerilen İletiler

Selamın aleyküm öncelikle arkadaşlar. İran testosu magnus pharma boldenon ve zphc danabol.

Sizce ürünlerin gerçek olma olasılığı nedir 😂 veya az da olsa dolu olabilir mi 😂

Fotoğrafları aşağıya ekliyorum. 15 hafta sağlam bulk kürü yapacağım o kadar masraf yapacağım ilaçlar boş çıkarsa üzülürüm.

IMG_6271.jpeg IMG_6270.jpeg IMG_6269.jpeg IMG_6268.jpeg IMG_6272.thumb.jpeg.45935e0ef605b4b807b47471b1887b99.jpeg

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    442

ZPHC markası şuan en çok sahtesi olan ürün piyasadaki. İran orijinal ben çakmasını görmedim söylentiler var ama ben denk gelmedim henüz.

Diğer markayı hiç duymadım. 15 haftalık kürün maliyeti nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST, 4 dakika önce yazdı:

ZPHC markası şuan en çok sahtesi olan ürün piyasadaki. İran orijinal ben çakmasını görmedim söylentiler var ama ben denk gelmedim henüz.

Diğer markayı hiç duymadım. 15 haftalık kürün maliyeti nedir?

İlaç maliyeti 6200 falan denk geldi. Mart yarışmasına hazırlanan bir abimden aldım. Kendi de kullanıyor ilaçlardan aynı salondayız.Sağlam kaynaktan getirdim diyor ama bakalım . Daha önce 2 kür yaptım ikiside evogendi ikinci yaptığım kürde ilaçlar dolu değil gibiydi tekrar almadım o yüzden. Bu da 3. Kürüm olacak bakalım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

zphc orj gözüküyor koduna bak siteden zaten aynı kodu 2. kez girdiğinde bile söylüyor magnus pharmayı hiç duymadım  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10    8
KaiserSchoze, Bir saat önce yazdı:

Selamın aleyküm öncelikle arkadaşlar. İran testosu magnus pharma boldenon ve zphc danabol.

Sizce ürünlerin gerçek olma olasılığı nedir 😂 veya az da olsa dolu olabilir mi 😂

Fotoğrafları aşağıya ekliyorum. 15 hafta sağlam bulk kürü yapacağım o kadar masraf yapacağım ilaçlar boş çıkarsa üzülürüm.

Zphc sahte medicine

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

gözümden kaçmış şimdi arkadaş yorum yapınca gördüm zphc de sahte dostum :( 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10, 25 dakika önce yazdı:

Zphc sahte medicine

Hadi ya hiç çalışmaz mı acaba 😂 Aldığım kişi boş olması imkansız diyor 😂

janbertozen, 18 dakika önce yazdı:

gözümden kaçmış şimdi arkadaş yorum yapınca gördüm zphc de sahte dostum :( 

Aldığım kişi boş olması imkansız diyor çalışmaz mı hiç acaba 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    99
KaiserSchoze, 9 dakika önce yazdı:

2 ampul vur pzt prşmb 5 gün sonra kan testi ver. anlaşılır çalışıp çalışamyacağı 20 gün sonra falan vermene gerek yok

tarihinde Vezuchiy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
KaiserSchoze, 33 dakika önce yazdı:

Medicine uzantılı ürün replika dostum orjinali .hk olması lazım ürünler komple boş değil fakat doluluk oranı meçhul %30 bandı diyebiliriz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
KaiserSchoze, Bir saat önce yazdı:

dbol sonuçta belli eder yani dolu olup olmadığını 1 haftada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
KaiserSchoze, 11 saat önce yazdı:

zhpc medicine ise sahte ki sanırım öyle görünüyor

magnus 10 ml flakonlar haliden üretiyordu en son orjinali ise kaliteli ilaçtır ama sahtesi de var 

iranların yüzde 99 orjinal 

janbertozen, 10 saat önce yazdı:

zphc orj gözüküyor koduna bak siteden zaten aynı kodu 2. kez girdiğinde bile söylüyor magnus pharmayı hiç duymadım  

magnus pharma swiss remeids arenis medico aynı fabrikanın ürünleri.Magnusun sahtesi var diğerlerinin yok ama ulaşması da zor ürünler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

İran sahtesi yok gibi bir şey, magnus'u da boş ürün satanlarda çok gördüm ama kendi tecrübem yok bu markayla, tahminimce ya çok az dolulukta ya da bomboş, muhtemelen tatmin etmeyecek hocam, zphc de sahte maalesef, orjinal zphc check kod kısmının fotosunu ekliyorum yoruma, zaten medicine olanlar sahte ama içerik nasıldır bilmiyorum belki danabol çabuk kendini belli edeceği için malzemeden kaçmamışlardir 😂

SHA-20231125-100638681-8-4-400.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303

zhpc medicine tren acetat kullanıp verim alan gördüm ama doluluk oranı nedir bir fikrim yok.Magnus pharma ben bir kaç yıl önce kullandım orjinali A kalite ilaçtır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
SERKO, 26 dakika önce yazdı:

zhpc medicine tren acetat kullanıp verim alan gördüm ama doluluk oranı nedir bir fikrim yok.Magnus pharma ben bir kaç yıl önce kullandım orjinali A kalite ilaçtır

Ben de yeni kürüme magnus ile girmeyi düşünüyorum bakalım nasıl olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
KaiserSchoze, 10 saat önce yazdı:

Çaresizlik nedir deseler şu cümleleri gösteririm :D

Ya evladım siz akıllanmaz mısınız? İlacın orijinali bile lab üretimiyken sahtesini nasıl vücuduna sokacaksın?

Zaten başınıza ne gelirse bu abi dediğiniz adamlardan geliyor neden çünkü direkt güveniyorsunuz ve bunlar o güven engelinin bu şekilde aşıldığının farkındalar.

• Beğen 3
  • Alkış 4
  • Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
Emirkaan2955, Bir saat önce yazdı:

Ben de yeni kürüme magnus ile girmeyi düşünüyorum bakalım nasıl olacak

alacağın urunler orjinal mi fiyatları ne durum da ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
SERKO, 39 dakika önce yazdı:

alacağın urunler orjinal mi fiyatları ne durum da ?

Daha önce çok alışveriş yaptığım yer boş ürüne denk gelmedim 800-1000 aralığında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303

O zaman kürün de başarılar diliyorum.Magnus işini fazlasıyla görücektir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955, 1 saat önce yazdı:

Daha önce çok alışveriş yaptığım yer boş ürüne denk gelmedim 800-1000 aralığında

Bende boldenonu 1050 den aldım magnusun bakalım umarım boş çıkmaz 

Bay-T, 2 saat önce yazdı:

Çaresizlik nedir deseler şu cümleleri gösteririm :D

Ya evladım siz akıllanmaz mısınız? İlacın orijinali bile lab üretimiyken sahtesini nasıl vücuduna sokacaksın?

Zaten başınıza ne gelirse bu abi dediğiniz adamlardan geliyor neden çünkü direkt güveniyorsunuz ve bunlar o güven engelinin bu şekilde aşıldığının farkındalar.

Napalım dost etrafımızda başka satan yok güvenebileceğimiz kimse yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
KaiserSchoze, 49 dakika önce yazdı:

Bende boldenonu 1050 den aldım magnusun bakalım umarım boş çıkmaz 

Napalım dost etrafımızda başka satan yok güvenebileceğimiz kimse yok 

Burak hocadan al ve arkana yaslan rahatına bak :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44

Optimum & Swiss üreticisi bana magnusu da denememi söylemişti, denemek için dianabol aldım bu hafta içersinde feedback verebilirim.

Fakat geçmiş olsun o fiyata sahte zphc almışsın, üzüldüm senin adına, pahalı ürün en iyi ürün algısını kırman lazım dianabolun fiyatı 390₺ idi fakat fiyat direk üreticiden veya aracıdan almana göre çok değişiyor.

image.jpg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
egerdnc, 4 saat önce yazdı:

Optimum & Swiss üreticisi bana magnusu da denememi söylemişti, denemek için dianabol aldım bu hafta içersinde feedback verebilirim.

Fakat geçmiş olsun o fiyata sahte zphc almışsın, üzüldüm senin adına, pahalı ürün en iyi ürün algısını kırman lazım dianabolun fiyatı 390₺ idi fakat fiyat direk üreticiden veya aracıdan almana göre çok değişiyor.

Takipteyim dostum bilgilendirme yaparsan sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Qubi    4

Dostum bir tek İran testo orjinal

Magnus ve zphc sahte 

Zphc nin bu kutu formunda ürünü yok tüp seklinde oluyor tablet ürünlerinin

Magnus desen bu ülkeye hiç gelmedi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
SERKO, 25.11.2023 - 10:12 yazdı:

zhpc medicine ise sahte ki sanırım öyle görünüyor

magnus 10 ml flakonlar haliden üretiyordu en son orjinali ise kaliteli ilaçtır ama sahtesi de var 

iranların yüzde 99 orjinal 

magnus pharma swiss remeids arenis medico aynı fabrikanın ürünleri.Magnusun sahtesi var diğerlerinin yok ama ulaşması da zor ürünler

Swissin sahtesi yok mu hocam kesin bilgi mi bu 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
Metin O., 2 dakika önce yazdı:

Swissin sahtesi yok mu hocam kesin bilgi mi bu 😅

Swiss’in kendisi sahte direk 😁

Swiss Pharmaceuticals orjinali 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.