Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

painsever

Pct sonrası libido ve ereksiyon problemi

Önerilen İletiler

painsever    17

Merhabalar arkadaşlar 15 temmuzda pct bitirdim test verdim sistem açılmış pct de 15 gün her gün 1600 iu ovitrelle vitamin c kullandım ovitrelle bitince 1 ay klomen kullandım sonrası testlerim aşağıdaki gibi fakat libido ve ereksiyon eskisi gibi değil yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler 

@metinav @rastlantisal

Screenshot_20231117_023219_e-Nabz.jpg Screenshot_20231117_023207_e-Nabz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.396

Libido hemen yerine oturmaz. Sana zaman lazım.

Kür öncesi testlerin var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Libido hemen yerine oturmaz. Sana zaman lazım.

Kür öncesi testlerin var mı?

En büyük eksiğim o hocam kür öncesi testim yok maalesef bi öneriniz var mı hocam daha ne kadar gozlemliyim ekstra vitamin takviye vb önereceğiniz var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
painsever, Bir saat önce yazdı:

En büyük eksiğim o hocam kür öncesi testim yok maalesef bi öneriniz var mı hocam daha ne kadar gozlemliyim ekstra vitamin takviye vb önereceğiniz var mı?

Durumu bir süreliğine kurtarmak ve psikolojini düzeltmek adına 15 gün proviron kullanmayı deneyebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299
painsever, 2 saat önce yazdı:

@rastlantisal abimin de dediği gibi zamanla düzelecektir.Bitkisel takviye istersen libidon için keçiboynuzu çayı tavsiye ediyorum bu seni rahatlatacaktır kendine getirecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    98
painsever, 11 saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar 15 temmuzda pct bitirdim test verdim sistem açılmış pct de 15 gün her gün 1600 iu ovitrelle vitamin c kullandım ovitrelle bitince 1 ay klomen kullandım sonrası testlerim aşağıdaki gibi fakat libido ve ereksiyon eskisi gibi değil yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler 

@metinav 

kanka beslenmeni ve antremanı hiç aksatma pctde belkide en önemli şeylerdendirler. magnezic + zinco uyumadan ve çakşır otu v.b macun gibi ürünlerden faydalan kesinlikle hafife alma yeri geldiğinde hayat kurtarıcı olabiliyorlar. reseptörlerin arttığı için libidonu hemen yakalayamayacaksın, ama geri gelmesi olağan. geçmiş olsun

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
painsever, 16 saat önce yazdı:

@metinav @rastlantisal

Screenshot_20231117_023219_e-Nabz.jpg Screenshot_20231117_023207_e-Nabz.jpg

Kanında hala ilaçların etkisi kalıntıları var ve bunlar sisteminin henüz normalleşmediğini gösterir.O nedenle 15-30 gün daha bekle ve sporunu yap omega 3 tüket uykuna dikkat et kafaya da takma...Herkesde hızla geri dönüş olmuyor, bu bir süreç sabırla beklemelisin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17
metinav, 7 saat önce yazdı:

Kanında hala ilaçların etkisi kalıntıları var ve bunlar sisteminin henüz normalleşmediğini gösterir.O nedenle 15-30 gün daha bekle ve sporunu yap omega 3 tüket uykuna dikkat et kafaya da takma...Herkesde hızla geri dönüş olmuyor, bu bir süreç sabırla beklemelisin...

Teşekkürler hocam pct yapalı 3 ay civarı bir süre geçti öğrenmek maksadıyla soruyorum tahlillerden mi anlaşılıyor ilaç kalıntısı var demişsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
painsever, 14 saat önce yazdı:

Teşekkürler hocam pct yapalı 3 ay civarı bir süre geçti öğrenmek maksadıyla soruyorum tahlillerden mi anlaşılıyor ilaç kalıntısı var demişsiniz 

İstersen günlük yarım tablet klomen kullan durumun için iyi olabilir...

Arkadaşların önerilerini de düşünebilirsin, bitkisel destekler, vitaminler veya günlük eczaneden alacağın 1 tablet proviron...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.