Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ktpx

Bluesky fragment

Önerilen İletiler

nakres27    37
Diver, 6 saat önce yazdı:

İade almıyorsa kesin çöp ürün. Malının arkasında olan zaten kapış kapış satar elinde nadir stok olur. Hatta geçen birisi satıcıya değil direk satıcının yarışmacısına gönderdi. Sağlıkla piyango olmuyor malesef ya doluysa diyip vurduğunda vücuduna ne giriyor bilmiyoruz.

Kesinlikle öyle giden üç beş kuruş olsun üstelik ilk kürüm olacaktı ondan dolayı daha kaliteli ürünlerle girmem daha mantıklı riske atma şansım yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    524
nakres27, 35 dakika önce yazdı:

Kesinlikle öyle giden üç beş kuruş olsun üstelik ilk kürüm olacaktı ondan dolayı daha kaliteli ürünlerle girmem daha mantıklı riske atma şansım yok 

Antepli misin?😁 Aynen öyle sağlık ve zaman geri gelmiyor. Maddi durumun el veriyorsa @Loving hoca ile çalışmanı öneririm. Yoksa eczane ürünlerinden şaşma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
Diver, 5 saat önce yazdı:

Antepli misin?😁 Aynen öyle sağlık ve zaman geri gelmiyor. Maddi durumun el veriyorsa @Loving hoca ile çalışmanı öneririm. Yoksa eczane ürünlerinden şaşma.

evet Antepliyim :D şu an yakın zamanda bir hoca ile başlayacağım güvendiğim bir hoca ile onun için hazırlık yapıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    524
nakres27, 17 dakika önce yazdı:

evet Antepliyim :D şu an yakın zamanda bir hoca ile başlayacağım güvendiğim bir hoca ile onun için hazırlık yapıyorum.

Allahını severim senin 😄 Hayırlı olsun gardaşım inşallah istediğin gibi olur. Bu piyasada bu hoca da yapmaz herkes tanıyor dediğimiz bir çok hoca sahte ürün sattı malesef tedbirli ol. Sattığı ürünün markasını fotoğrafını burda araştır sor kimseye tam anlamıyla güvenme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Allahını severim senin 😄 Hayırlı olsun gardaşım inşallah istediğin gibi olur. Bu piyasada bu hoca da yapmaz herkes tanıyor dediğimiz bir çok hoca sahte ürün sattı malesef tedbirli ol. Sattığı ürünün markasını fotoğrafını burda araştır sor kimseye tam anlamıyla güvenme.

sen nerelisin gardaşım ya çanakkelenin neresi :D yakın zamanda bağırsak ameliyatı olan bir hoca ile çalışmaya başlayacağım hayırlısı olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    524
nakres27, Şimdi yazdı:

sen nerelisin gardaşım ya çanakkelenin neresi :D yakın zamanda bağırsak ameliyatı olan bir hoca ile çalışmaya başlayacağım hayırlısı olsun 

Bende Antepliyim ama uzun süredir Çanakkalede oturuyorum. O hoca için iyi konuşuyorlar umarım istediğin gibi olur paylaşırsın burda 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
Diver, 6 dakika önce yazdı:

Bende Antepliyim ama uzun süredir Çanakkalede oturuyorum. O hoca için iyi konuşuyorlar umarım istediğin gibi olur paylaşırsın burda 😄

acemi birlik yerim Çanakkaleydi güzel yer :) bakalım deneyip göreceğim ilk kür olacak umarım pişman olmam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    20
Valhallaxd, 28.12.2023 - 11:40 yazdı:

fragment bile olsa peptidlerin bu kadar hızlı etki ettiğini görmemiştim. 

hocam kullandınız mı ? 

Güncelleme geçeyim dedim.İlk gün plasebo etkisi oldu sanırım ondan sonraki günlerdede sabah kalktığım gibi aldım hatta dozajı yükselttim ama iştaha etkisi olmadı.Ürünün boş olduğunu düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    268
5-HT, 10 dakika önce yazdı:

Güncelleme geçeyim dedim.İlk gün plasebo etkisi oldu sanırım ondan sonraki günlerdede sabah kalktığım gibi aldım hatta dozajı yükselttim ama iştaha etkisi olmadı.Ürünün boş olduğunu düşünüyorum.

bari içine insulin falan koysalarmış :D 

netlik getireyim igf-frag gibi tr deki peptitlerin coğunluğunun içerisinde insülin bulunuyor hammaddesi pahalı ürünler 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.