Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardarnold

Cruise dönemi kan tahlili

Önerilen İletiler

ardarnold    2

Değerli hocalarım selamlar blast and cruise şeklinde ilerliyorum haftalık 100-125 mg testo enanth alıyorum bu testide cuma vermeme rağmen testo yüksek çıkmış sanki. Yorumlarınızı bekliyorum tahlillerin nasıl olduğunu sorun var mı yok mu vs. yardımcı olursanız sevinirim. @rastlantisal @otopsicikedi @metinav @Rdm 

test.thumb.png.87b847aa79c9ffeb2108c9118452a3f3.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    856

Ben bir problem göremedim 100 mg testo için gayet iyi evet.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.393

Sağlıklı bir erkek haftada 50-70mg civarı test ürettiğini varsayarsak senin aldığın değere göre çıkan sonuç çok normal.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.595

Önceki haftalar da bu şekilde dozlama yapıyorsan evet biraz yüksek, fakat düşürmene çok da gerek yok...Senin burada dikkat etmen gereken şey östrojen değerin alt seviyede ve t3 hormonun fazla sentezlenmiş aşırı hızlı metabolizma sorunu...Eğer definasyon sürecindeysen veya bu sürecin arkasından bunu uyguluyorsan sorun yok.Fakat bulk yapmış kas kazanmış durumdaysan bu derlerle bir zaman sonra kütle kaybı yaşarsın...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    4
metinav, Bir saat önce yazdı:

Önceki haftalar da bu şekilde dozlama yapıyorsan evet biraz yüksek, fakat düşürmene çok da gerek yok...Senin burada dikkat etmen gereken şey östrojen değerin alt seviyede ve t3 hormonun fazla sentezlenmiş aşırı hızlı metabolizma sorunu...Eğer definasyon sürecindeysen veya bu sürecin arkasından bunu uyguluyorsan sorun yok.Fakat bulk yapmış kas kazanmış durumdaysan bu derlerle bir zaman sonra kütle kaybı yaşarsın...

Peki hocam testoyu yuksemi tutmak gerek kas kaybı yaşanmaması için cruiseda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    2
Slmrt, 47 dakika önce yazdı:

Hayır kankam e2yi yüksek tutmalısın yoksa kaslar durmaz yanlışım varsa düzeltin

image.png image.png image.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
ardarnold, 11 saat önce yazdı:

Değerli hocalarım selamlar blast and cruise şeklinde ilerliyorum haftalık 100-125 mg testo enanth alıyorum bu testide cuma vermeme rağmen testo yüksek çıkmış sanki. Yorumlarınızı bekliyorum tahlillerin nasıl olduğunu sorun var mı yok mu vs. yardımcı olursanız sevinirim. @rastlantisal @otopsicikedi @metinav @Rdm 

İnsanların cruise dozları benim natural testo seviyemde ama hala kas kütlesi ekleyemiyorum dostum bide beni düşün 😂 bu arada değerler gayet güzel bence fsh lh neden öyle ona anlam veremedim birtek sorun var sanırım libido nasıl ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.393
ktpx, 5 saat önce yazdı:

İnsanların cruise dozları benim natural testo seviyemde ama hala kas kütlesi ekleyemiyorum dostum bide beni düşün 😂 bu arada değerler gayet güzel bence fsh lh neden öyle ona anlam veremedim birtek sorun var sanırım libido nasıl ?

Kanında dışarıdan alınan sentetik testosteron varken lh fsh açık mı olmalıydı. Cruise amacı zaten testosteron seviyesi natural seviyenin maksında tutup sağlık parametrelerini düzeltmek.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Kanında dışarıdan alınan sentetik testosteron varken lh fsh açık mı olmalıydı. Cruise amacı zaten testosteron seviyesi natural seviyenin maksında tutup sağlık parametrelerini düzeltmek.

değerler düşük geldi hocam elbette bi eksiklik olmalı ama çok düşük dozun bile bu kadar etkilemesine şaşırdım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.595
Slmrt, 11.11.2023 - 18:37 yazdı:

Kas oranına göre evet...Kortizolu baskılamak için stresten uzak durmak veya stres faktörlerini baskılayacak destekler kullanmak da uygundur...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.