Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mubarekpapaz

Hitech medical - deneyen oldu mu?

Önerilen İletiler

İyi akşamlar abiler bu hitech markasını benim bi arkadaşım almış arattırdım bi konu da bulamadım bilen var mı ?

482ED106-34F9-4CD6-8B03-B31C265ADFD3.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ruthless    74

Insta fitness sayfalarında sürekli reklamı yapılan hoca satıyor galiba bunu, ben de merak ediyorum kullanan arkadaslar varsa yorumlarıni görmek isterim şöyle park ediyorum konuya :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
mubarekpapaz, Bir saat önce yazdı:

İyi akşamlar abiler bu hitech markasını benim bi arkadaşım almış arattırdım bi konu da bulamadım bilen var mı ?

web sitesi neresi? fiyat listesi nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Hindistan malına pek güvenmezdim  şahsen nasıl bir toplum olduklarını araştirmalısın 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43

Bildiğim kadarıyla normalde tayland malı Hi Tech Pharmaceuticals fakat tr tokatçıları da üretmeye başlamış gibi çünkü çok görülmeye başlandı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, 10 saat önce yazdı:

web sitesi neresi? fiyat listesi nasıl?

Injectables (10 ampül)
Testosterone Propionate 100 mg -23 usd
Testosterone Suspansion 100 mg 25 usd (stok bitti)
Testosterone Cypionate 200 -25 usd
Test0sterone     Enanthate 250 -26 usd
Testosteron Mix 300 -30 usd
Deca 200 -30 usd (stok bitti)
Boldenone 200 -30 usd
Masterone 100 -30 usd 
Primo 100 -30 usd (stok bitti)
NPP 100 -28 usd (stok bitti)
Stano 50 -28 usd (stok bitti)
Tren A 100 -33 usd
Tren 200 E -45 usd (stok bitti)

Tablet (100 tablet)
Oxandrolone -42 usd (stok bitti)
Turinabol -33 usd (stok bitti)
Anapolon -36 usd 
Stano -26 usd 
D-bol -22 usd
Clenabol -20 usd
fiyat listesi bu şekil de 

https://hitechmedicals.com/hm/

Ruthless, 11 saat önce yazdı:

Insta fitness sayfalarında sürekli reklamı yapılan hoca satıyor galiba bunu, ben de merak ediyorum kullanan arkadaslar varsa yorumlarıni görmek isterim şöyle park ediyorum konuya :)

Baya tanınmış biri sektör de evet 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Fiyatlar biraz kıllandırdi açıkçası ama cleni denemeyi düşünüyorum, yakın zamanda balkan clen kullandığım için karşılaştırmasu kolay olacak. Denersem konuya geri bildirim bırakacağım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
Ruthless, 11.11.2023 - 09:08 yazdı:

Fiyatlar biraz kıllandırdi açıkçası ama cleni denemeyi düşünüyorum, yakın zamanda balkan clen kullandığım için karşılaştırmasu kolay olacak. Denersem konuya geri bildirim bırakacağım 

İki gündür günde bir tablet (40mcg) alıyorum gayet iyi çalışıyor ama bunun bir tableti Balkan'ın 1.5 tableti(60mcg, orjinal ürün) gibi titreme yapıyor bende, ellerde çok hafif bir titreme şeklinde yan etki görüyorum yani, kendi adıma muhtemelen bu titreme kesilene kadar 40mcg üstüne çıkmayacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa3999    1
Tr3n, 10.11.2023 - 21:23 yazdı:

Hindistan malına pek güvenmezdim  şahsen nasıl bir toplum olduklarını araştirmalısın 

Ağa bende yeni sipariş verdim 1 kutu winstrol TR üretim hindistan yazdığına bakma sen ama dolu muhtemelen referanslara göre verim alınmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Mustafa3999, 1 saat önce yazdı:

Ağa bende yeni sipariş verdim 1 kutu winstrol TR üretim hindistan yazdığına bakma sen ama dolu muhtemelen referanslara göre verim alınmış

İlaç boş dolu konusunda bana kalırsa arada sağlam referans oldumu dolu ilaç alabiliyorsun marka fark etmez örnek optimum referans soktuğun zaman yazısız boş flakon gönderiyor yarışmacı seri ve gerçekten dolu ürünler tedarikciden aldığında %20 30 bantlarinda dolu oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa3999    1
crosfredy, 2 saat önce yazdı:

İlaç boş dolu konusunda bana kalırsa arada sağlam referans oldumu dolu ilaç alabiliyorsun marka fark etmez örnek optimum referans soktuğun zaman yazısız boş flakon gönderiyor yarışmacı seri ve gerçekten dolu ürünler tedarikciden aldığında %20 30 bantlarinda dolu oluyor 

1000 TL sp clen var 500 liraya hitech clen var sp nin kodu onaylarsa sahte olabilme ihtimali varmı çünki zphc nin kodu bile onaylada sahte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Mustafa3999, 42 dakika önce yazdı:

1000 TL sp clen var 500 liraya hitech clen var sp nin kodu onaylarsa sahte olabilme ihtimali varmı çünki zphc nin kodu bile onaylada sahte

Fake site qr kod seri numarası gibi şeyler çok kolay taklit edilebiliyor kankam ben o kısma pek sıcak bakmıyorum tamamen tedarikçine olan güvenine kalmış 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
Mustafa3999, 9 saat önce yazdı:

Aldığın ürünün üstünde gösteren siteden sorgulamayacaksin kodu hocam mesela zphc mi var elinde zphc nin kedi sitesinden sorgula çünkü elindeki ürün zphc Medicine ise yani sahte ürünse üzerindeki check kodu sorgulayacagin site de sahte ürün icin üretilmiş kodu doğru gösterecek site oluyor. Sp için de öyle, orjinal sitesinden sorguladığında orjinal diyorsa orijinaldir, bilindik eski markaların hepsi bu şekilde. Öyle kodu onaylada da sahte olma ihtimali yok, sahte üretim yapanlar orjinal sitenin veritabanını hackleyip kodları çalacaklar da kendi sahte ürünlerine yazacaklar ölme eşeğim ölme 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa3999    1
Ruthless, 28.11.2023 - 08:42 yazdı:

Aldığın ürünün üstünde gösteren siteden sorgulamayacaksin kodu hocam mesela zphc mi var elinde zphc nin kedi sitesinden sorgula çünkü elindeki ürün zphc Medicine ise yani sahte ürünse üzerindeki check kodu sorgulayacagin site de sahte ürün icin üretilmiş kodu doğru gösterecek site oluyor. Sp için de öyle, orjinal sitesinden sorguladığında orjinal diyorsa orijinaldir, bilindik eski markaların hepsi bu şekilde. Öyle kodu onaylada da sahte olma ihtimali yok, sahte üretim yapanlar orjinal sitenin veritabanını hackleyip kodları çalacaklar da kendi sahte ürünlerine yazacaklar ölme eşeğim ölme 😂

Ağa hitech adında bilindik marka var ztn bu marka onun üzerine kurulmuş sende bilirsin hitech pharma var hitech Medical var medical olanı tr üretim her türlü üstündeki site harici sorgulatsanda sitede orjinal çıkar ama komple ilaç şirketi tr üretim yani orjinal ürün alırsın yarısı boş olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
Mustafa3999, 16.12.2023 - 21:18 yazdı:

Ağa hitech adında bilindik marka var ztn bu marka onun üzerine kurulmuş sende bilirsin hitech pharma var hitech Medical var medical olanı tr üretim her türlü üstündeki site harici sorgulatsanda sitede orjinal çıkar ama komple ilaç şirketi tr üretim yani orjinal ürün alırsın yarısı boş olur

Hitech için demedim zaten zphc, balkan, sp gibi markalar için dedim yoksa hitech in bu tr satılanin sitesi bile yeni açılmış whois bilgilerine bakinca çıkıyor zaten 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertkara    3
Ruthless, 10.11.2023 - 20:19 yazdı:

baş harflerini söyleyebilir misin rica etsem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
mertkara, 3 dakika önce yazdı:

baş harflerini söyleyebilir misin rica etsem

Instagram'da bu markayı satmayan yoktur yani herkes de var hemen hemen çünkü önüme reklamlarda çıkıyor hep Instagram'da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertkara    3
Tr3n, Şimdi yazdı:

Instagram'da bu markayı satmayan yoktur yani herkes de var hemen hemen çünkü önüme reklamlarda çıkıyor hep Instagram'da

Bu ürün Tr çıkış mı yurtdışı mı bilgin var mı orijinali hakkında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hi tech o tech bu tech hepsi leş yani biraz araştırın bakın fiyatlardan bile belli ediyor kendini ürünler. Yazık diyorum sadece bana bedava verseler alıpta kullanmam o derece

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
Yusufdemir1995, 3 dakika önce yazdı:

Hi tech o tech bu tech hepsi leş yani biraz araştırın bakın fiyatlardan bile belli ediyor kendini ürünler. Yazık diyorum sadece bana bedava verseler alıpta kullanmam o derece

vücuduna sonuçta birşey sokuyorsun gidipte onun bunun kimbilir nerde yaptığı şeyleri vücuduma sokacak kadar aptal değilim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertkara    3
Ruthless, 20 dakika önce yazdı:

Bas harflerini söylemek de yasak hocam forumda ufak Bi araştırmayla bulabilirsin lojistik şirketi falan var satıcının

eskiden baş harf paylaşıyorlardı bilmiyordum, tamam aynı kişi değilmiş, 

Bilgisi olan var mı bu marka hakkında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
gönderildi (düzenlendi)
mertkara, 22 dakika önce yazdı:

eskiden baş harf paylaşıyorlardı bilmiyordum, tamam aynı kişi değilmiş, 

Bilgisi olan var mı bu marka hakkında

Instagram'da satmayan yoktur bu markayı, hangisinin ismini versinler sana supplement satanlarda bile var hitech

millet leş bedava verse kullanmam diyor sen daha bilgisi olan var mı diye soruyorsun 😁

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: wappeN
      Selamlar arkadaşlar konu başlıkta ki gibi bu iki markadan herhangi bir ilacı kullanan var mı?
      Testo Enanth Dianabol Deca veya Boldenon Kullanan varsa tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim.
      Fiyatlar: 
      İron ;
      Bolde 575 Testo 520 Deca 575 Danabol 450 Hitech ;
      Bolde 950 Testo 850 Deca 950 Danabol 800

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.