Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TheEY

Jinokomasti başlangıcı mı?

Önerilen İletiler

TheEY    2

Göğsümün meme ucunda herhangi bir hassasiyet olmamasına rağmen 2 cm yukarısında kitle gibi sertlik ve kızarıklık, meme uçlarım normal. Jino gibi ama emin olamadım dün aniden oldu. Göğüs çalıştıktan sonra. Hemen tamoksifen almaya başladım gün aşırı. Arimidexi düşürmüştüm onuda 2 ye çıkarıcam yine. Only Teste , bolde rimo ekledim 2 haftadır. Ve dozları yükselttim. Ondan da olabilir. Yarım dostinex attım her ihtimale karşı, sınırda idi prolaktin en son ölçtüğümde.  @metinav @otopsicikedi @Askabar

Screenshot_2023-11-06-18-11-02-41_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.thumb.jpg.be83a25275a2166aa863b69e52a0a041.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    452
TheEY, 3 saat önce yazdı:

Göğsümün meme ucunda herhangi bir hassasiyet olmamasına rağmen 2 cm yukarısında kitle gibi sertlik ve kızarıklık, meme uçlarım normal. Jino gibi ama emin olamadım dün aniden oldu. Göğüs çalıştıktan sonra.

Meme ucunun altında kitle var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheEY    2
GHOST, 1 saat önce yazdı:

Meme ucunun altında kitle var mı?

Yok üstünde var ama, normalde altında olmasıni bekliyordum, ona şaşırdım jino gibide değil sanki sırt arka omuz yaptım daha da kızarık oldu sanki. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
TheEY, 36 dakika önce yazdı:

Yok üstünde var ama, normalde altında olmasıni bekliyordum, ona şaşırdım jino gibide değil sanki sırt arka omuz yaptım daha da kızarık oldu sanki. 

Hocam daha net fotoğraf varmı uzaktan bi form şeklinde atarsanız daha belli olur durum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheEY    2

IMG_20231107_000335.thumb.jpg.00f825beb1948f101b0aab57ef146e4d.jpg

Jinekomasti değilde yara izi gibi ama kitle var içeride, bende anlamadım pazar günü bir anda oldu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
TheEY, 14 dakika önce yazdı:

Jinekomasti değilde yara izi gibi ama kitle var içeride, bende anlamadım pazar günü bir anda oldu. 

Kilolu biri miydiniz daha önce ? Bir anda verilmiş bir kilo durumu var sanki göğüs ucları aşağıda kalmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheEY    2
ktpx, 2 dakika önce yazdı:

Kilolu biri miydiniz daha önce ? Bir anda verilmiş bir kilo durumu var sanki göğüs ucları aşağıda kalmış

Evet. Şimdi aklıma yattı dediğiniz gibi olabilir. Meme ucunu biraz yukarı kaydırınca kızarık bölgeye yaklaşıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
TheEY, 16 dakika önce yazdı:

Evet. Şimdi aklıma yattı dediğiniz gibi olabilir. Meme ucunu biraz yukarı kaydırınca kızarık bölgeye yaklaşıyor.

Ondan dolayı değildir de jinekomasti durumu gözükmüyor gibi. Kilo verdiğiniz için meme ucları aşağı kaymıs meme dokusu o bölgede kalmış olduğu için orada bi sertlik hissediyor olabilirsiniz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
TheEY, 16 saat önce yazdı:

Göğsümün meme ucunda herhangi bir hassasiyet olmamasına rağmen 2 cm yukarısında kitle gibi sertlik ve kızarıklık, meme uçlarım normal. Jino gibi ama emin olamadım dün aniden oldu. Göğüs çalıştıktan sonra. Hemen tamoksifen almaya başladım gün aşırı. Arimidexi düşürmüştüm onuda 2 ye çıkarıcam yine. Only Teste , bolde rimo ekledim 2 haftadır. Ve dozları yükselttim. Ondan da olabilir. Yarım dostinex attım her ihtimale karşı, sınırda idi prolaktin en son ölçtüğümde.  @metinav @otopsicikedi 

Jineko da böyle renk değişikliği olmaz,Derinin altında olan bir oluşum olduğundan yüzeyden sertlik dışında bir belirtisi görülmez.Bu sivilce yada alınan bir darbe sonucu olmuş deride gerçekleşen bir durum gibi...Arimidex ve tamoksifene gerek yok, bir hafta bekle belli olur ne olduğu...Kullandığın merdiven altı anaboliklerin içinde de komple testosteron olduğunu düşünürsek yüksek doz testosteronun östrojeni arttırması mümkün.Fakat bunun için test sonuçları olmalı yorumlamak için...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.