Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

egerdnc

Çinden ürün almak

Önerilen İletiler

egerdnc    44

Merhabalar, ilaç piyasası çok can sıkıcı bir hal almaya başladı, %50-60 doluluktaki yerli üretimler, fiyatının 4-5 katına satılan kaliteli UGL ürünleri vs. Bir süredir Çinli şirketlerle ve şahıslarla görüşüyorum, inanılmaz komik fiyatlara hammadde ve hatta tamamen hazırlanmış ve flakonlanmış ürünler alınabiliyor, amacım tamamen kendi kullanım için herhangi bir şekilde satış düşünmüyorum.

500ml Test E 400mg/ml 255$ gibi komik bir fiyata tedarik edilebiliyor.

Aklımdaki soru bu işin gümrük kısmında nasıl bir problemle karşı karşıya kalabilirim ve cezası nedir?

Konu hakkında deneyimi veya bilgisi olan birileri mutlaka vardır forumda 

Merak edenler için fiyat listesi ve testleri bırakıyorum fakat yasak olduğu için görsellerdeki iletişim bilgilerini karaladım.

b96b2792-4ebf-4069-9a1f-45980b515491.jpeg 0e080306-9a14-40a5-8eea-f95bf5dc5b35.jpeg IMG_1835.thumb.jpeg.31404b34ef2cb248c525a47cd24900ab.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    864

Bizim arkadaş denemişti belki 3,4 yıl önce. Meyve suyu paketine koyup yollamışlar yakalandı gümrükte ifadesi alındı el koydular ham maddelere sonra ne oldu bilmiyorum aramızdaki iletişim kopunca detayları öğrenememiştim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49

Gümrükte tanıdık olması lazım başka türlü zor gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
classic    4
egerdnc, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar, ilaç piyasası çok can sıkıcı bir hal almaya başladı, %50-60 doluluktaki yerli üretimler, fiyatının 4-5 katına satılan kaliteli UGL ürünleri vs. Bir süredir Çinli şirketlerle ve şahıslarla görüşüyorum, inanılmaz komik fiyatlara hammadde ve hatta tamamen hazırlanmış ve flakonlanmış ürünler alınabiliyor, amacım tamamen kendi kullanım için herhangi bir şekilde satış düşünmüyorum.

500ml Test E 400mg/ml 255$ gibi komik bir fiyata tedarik edilebiliyor.

Aklımdaki soru bu işin gümrük kısmında nasıl bir problemle karşı karşıya kalabilirim ve cezası nedir?

Konu hakkında deneyimi veya bilgisi olan birileri mutlaka vardır forumda 

Merak edenler için fiyat listesi ve testleri bırakıyorum fakat yasak olduğu için görsellerdeki iletişim bilgilerini karaladım.

turan gayayı tanımıyosan gümrüğe takılır

• Beğen 1
  • ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100

Şansına kalmış geçebilirde geçmeyebilirde garantisi yok , yüzde 65 geçmez yüzde 35 geçer gibi düşün kendini ve paranı riske atmaya değecekse dene .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

geçebilirde geçmeyebilirde gümrükte eğer geçerse muazzam, geçmezse gümrükten sana ulaşırlar gelin kargonuzu kontrol edelim diye(gizlilik yasasından açamıyorlar şüphelendiklerini yanına gider açarsın sıkıntsız bir ürünse geçersin) ama tabiki ilaçta böyle olmayacağı için geri döner ilaç çine eğer deneyeceksen black friday gibi zamanlara denk getirmeye çalış kargo gününü, yoğunluktan gümrükte çoğu ürüne bakmadan geçiriyorlar 

tarihinde janbertozen tarafından düzenlendi
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

Ben getirtmiştim 2018 yılında forumda konum da var, şanslıydım ama sonra bir daha uğraşmadım gümrük sıkıntısı yüzünden.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    29

%100 dolu ürün mü vücudunuza sokmayı istiyorsunuz? ayrıca söylediğiniz 50-60 oranında dolu ürünler hangileri?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
6arrows, 4 saat önce yazdı:

%100 dolu ürün mü vücudunuza sokmayı istiyorsunuz? ayrıca söylediğiniz 50-60 oranında dolu ürünler hangileri?

50-60% oranında dolu ürün derken aklınıza gelebilecek herhangi türk piyasa malından bahsediyordum, örn: optimum, swiss, xeno, black mamba vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864
classic, 23 saat önce yazdı:

turan gayayı tanımıyosan gümrüğe takılır

s-cfa95a41100298f6841545e5e560377035d80b55.jpg

Aklıma şu geldi :D:D:D 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    104
egerdnc, 23 saat önce yazdı:

50-60% oranında dolu ürün derken aklınıza gelebilecek herhangi türk piyasa malından bahsediyordum, örn: optimum, swiss, xeno, black mamba vs.

kanka op dandik marka gibi gözükebiliyor her önünüze gelenden almayın biraz zahmetine girin bir zahmet arkadaşlar, izmir istanbul ankara gibi şehirlerdeysen şehrinin bilindik satıcılarına yarışmacı serisi için sorabilirsin. kanka çinmiş oymuş falan o kadar kolay değil bir güzellik yapacak abin olmalı :D veya gerçekten turan gayayı tanıyor olmalısın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
Vezuchiy, 14 saat önce yazdı:

kanka op dandik marka gibi gözükebiliyor her önünüze gelenden almayın biraz zahmetine girin bir zahmet arkadaşlar, izmir istanbul ankara gibi şehirlerdeysen şehrinin bilindik satıcılarına yarışmacı serisi için sorabilirsin. kanka çinmiş oymuş falan o kadar kolay değil bir güzellik yapacak abin olmalı :D veya gerçekten turan gayayı tanıyor olmalısın.

Zaten OP kullanıyorum fakat yarışmacı serisinin bile 100% dolu olmadığına inanıyorum, ak sakallı dede misali sakalları olan üreticiden alıyorum 😔

tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    104
egerdnc, 38 dakika önce yazdı:

Zaten OP kullanıyorum fakat yarışmacı serisinin bile 100% dolu olmadığına inanıyorum, ak sakallı dede misali sakalları olan üreticiden alıyorum 😔

Kan testleriyle baktır kanka, ben yarışmacı seriside değil normal seri üretim özel seri aldım çok güvenilir birisinden kan testlerimi açtığım konuda görebilirsin ve genetik mi bilmiyorum enjeksiyon ağrısı hiç yaşamadım sadece enjeksiyondan sonra 45dakika falan biraz ağrıyor o kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
Vezuchiy, 19 saat önce yazdı:

Kan testleriyle baktır kanka, ben yarışmacı seriside değil normal seri üretim özel seri aldım çok güvenilir birisinden kan testlerimi açtığım konuda görebilirsin ve genetik mi bilmiyorum enjeksiyon ağrısı hiç yaşamadım sadece enjeksiyondan sonra 45dakika falan biraz ağrıyor o kadar

İlaç tamamen boş olmadığı için kan testlerinde sorun yaratmayacaktır 1.5 yıldır falan OP ile devam ediyorum ve kan testlerimde asla boş çıkmadı fakat 100% doluluğuna da inanmıyorum veya rimo diye satılan ürünün rimo oluşu da çok gerçekçi gelmiyor bana.

10 gün sonra kan testinde 10 hafta non stop 500 test p 300 mast p 50winst kullanımı sonucu kan testlerimi paylaşırım

IMG_1892.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    104
egerdnc, 9 dakika önce yazdı:

İlaç tamamen boş olmadığı için kan testlerinde sorun yaratmayacaktır 1.5 yıldır falan OP ile devam ediyorum ve kan testlerimde asla boş çıkmadı fakat 100% doluluğuna da inanmıyorum veya rimo diye satılan ürünün rimo oluşu da çok gerçekçi gelmiyor bana.

10 gün sonra kan testinde 10 hafta non stop 500 test p 300 mast p 50winst kullanımı sonucu kan testlerimi paylaşırım

Kanka rimabolon asla merdiven altı alınmaz ona muhtemelen testo koyup geçiyorlardır kısa orta ester karışık, turinabol yine öyle turina diye sattıkları şey dianabol. anavar çok garip bak opde ki orijinal ile birebir aynı etkileri gösteriyor ve winstrol gibi değil etkileri ama fiyatını görünce insanın kafası karışıyor. Sarmslara gelelim kanka çoğu anabolik sarms mesela swiss'in rad140ı bunlar benim fikrim baştan söyleyeyim muhtemelen içinde 60-70mg winstrol biraz arimidex falan var değerleri oynatmaması için belki farklı bileşiklerde vardır ama orijinal sarms hammaddesi kesinlikle yoktur testosu bile şüpheli bir marka :D ve TSH değerin neden bu kadar fazla kanka bir rahatsızlığın var mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
Vezuchiy, 3 saat önce yazdı:

Kanka rimabolon asla merdiven altı alınmaz ona muhtemelen testo koyup geçiyorlardır kısa orta ester karışık, turinabol yine öyle turina diye sattıkları şey dianabol. anavar çok garip bak opde ki orijinal ile birebir aynı etkileri gösteriyor ve winstrol gibi değil etkileri ama fiyatını görünce insanın kafası karışıyor. Sarmslara gelelim kanka çoğu anabolik sarms mesela swiss'in rad140ı bunlar benim fikrim baştan söyleyeyim muhtemelen içinde 60-70mg winstrol biraz arimidex falan var değerleri oynatmaması için belki farklı bileşiklerde vardır ama orijinal sarms hammaddesi kesinlikle yoktur testosu bile şüpheli bir marka :D ve TSH değerin neden bu kadar fazla kanka bir rahatsızlığın var mı?

Konu çok amacının dışına çıktı fakat şöyle bir şey fark ettim Veyron ve Proton winstrol den güzel bir verim almıştım ve her ikiside toz tablet formundaydı fakat Black Mamba ve OP daha sert tablet formundaydı, artık sert tablet winstrollere karşı ön yargılı yaklaşıyorum 😃

Cruise da TSH değerim biraz yüksekti ama zehir değil

tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.