Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

kalpertks5    0

Arkadaşlar merhaba ben

15 hafta 300mg boldenone 300mg testesteron enanthat (white tiger pharma) kürü yapacağım.

Bu benim ilk kürüm vitaminler olarak

• milk thistle
  • c vitamin
  • d vitamin
  • folik asit
  • B12
  • B6
  • B1
  • çinko
  • OMEGA 3

takviyelerim var ve 1.91 boy 84 kilo 'dayım beslenme olarak 280 gram protein 400 gram karbonhidrat alacağım ama bu ilk kürüm olduğu için sizin bilgilerinize ihtiyacım var kan testini devlet veya özel hastanede nasıl yaptıracağım bir liste yerine tam kan sayımı yaptırsam lh alt ast gibi önemli testler içinde bulunuyor mu bunu devlet yapar mı veya özel hastanede kaç tl ücret  öderim ayrıca kür sonunda pct yapmam için ne gibi değerlerimin anormal olması gerekir ve nasıl güzel bir pct tedavisi yapabilirim bunun dışında bana değerli bilgilerinizi verirseniz sevinirim 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    439

Şaka mı? White tiger var mı hala ya? 1,2 yıl önce patladı o yine mi çıkardılar?  :D 

Fotoları var mı ve fiyatları?

tarihinde GHOST tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kalpertks5    0
GHOST, 32 dakika önce yazdı:

Şaka mı? White tiger var mı hala ya? 1,2 yıl önce patladı o yine mi çıkardılar?  :D 

Fotoları var mı ve fiyatları?

2F 12ML 800tl ama belki testo doludur diye umuyorum olmazsa başka markanın boldenone alabilirim 

ufukbelli.06, 50 dakika önce yazdı:

Yaş kaç?

20

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
kalpertks5, 2 dakika önce yazdı:

2F 12ML 800tl ama belki testo doludur diye umuyorum olmazsa başka markanın boldenone alabilirim 

testosuda boştur onun bildiğim biri satıyor fiyatından belli, komik fiyatları var xD iran testo varken ne gerek var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kalpertks5    0

Arkadaşlar white tiger'ı bı arkadaş kullanıyordu bana sattı oda 12ml'yi 800'den almış boldenonu onun yerine ZPHC alabilirim 20ML 2200 TLden satan birisi var herhalde white tigerın testosu doludur umarım o kadar şerefsizlik yaparlarmı bilmiyorum olmazsa testoyu kullanırım 2 hafta sonra vücuttaki testoya göre devma ederim ama oda çakma ise sadece boldenone kullanmış olurum yani 2 hafta çakma olsa bile zarar verir mi bu arada satıcı Antalya'da ( provitamin ) mağazasını işletiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    72

Yaşın gereği kürü ertelemeni öneririm dinlemeyeceksin zaten peki küre neden b12 ekledin ayrıca?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
kalpertks5, 16 dakika önce yazdı:

20

Çok erken.. gireceksen de bu dozları bi aklından çıkar, biraz only test ile devam et bakalım kendini gözlemle ilaca vereceğin tepkileri bak bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
richpiana    13
kalpertks5, 02.11.2023 - 22:18 yazdı:

Arkadaşlar merhaba ben

15 hafta 300mg boldenone 300mg testesteron enanthat (white tiger pharma) kürü yapacağım.

Bu benim ilk kürüm vitaminler olarak

• milk thistle
  • c vitamin
  • d vitamin
  • folik asit
  • B12
  • B6
  • B1
  • çinko
  • OMEGA 3

takviyelerim var ve 1.91 boy 84 kilo 'dayım beslenme olarak 280 gram protein 400 gram karbonhidrat alacağım ama bu ilk kürüm olduğu için sizin bilgilerinize ihtiyacım var kan testini devlet veya özel hastanede nasıl yaptıracağım bir liste yerine tam kan sayımı yaptırsam lh alt ast gibi önemli testler içinde bulunuyor mu bunu devlet yapar mı veya özel hastanede kaç tl ücret  öderim ayrıca kür sonunda pct yapmam için ne gibi değerlerimin anormal olması gerekir ve nasıl güzel bir pct tedavisi yapabilirim bunun dışında bana değerli bilgilerinizi verirseniz sevinirim 🙏

Bildiğim kadarıyla boldenon zaten b vitamini yükseltiyor fazlasıyla ve b vitaminlerini teker teker alacagina benexol al b complex vitamin ,Bi de white tigeri Bi ara kullancaktim ama piyasada 200 tl ye testosunu satanida gördüm 1500 e de vazgeçtim,  aile hekimi alt ast prolaktin lh fsh gibi degerlere bakiyo ama testona mutlaka baktir pct yaparken nereye döneceğini  bilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bodydarica
      Hocalarım merhaba,
      Piyasada olan ilaçlara güvenim olmadığı için eczane kürü yapmak istiyorum...
      Haftalık 500mg sustanon 12 hafta yapıyım diyorum yanına primobolon eklememde faydama mı olur enjeksiyonları nasıl planlasam benim için daha iyi olur. Şuan ki formumu ekliyorum yardımcı olursanız sevinirim  

• Yazan: bbugrraa06
      Merhabalar,
      İlk kürüm 19 yaşındayım pek sağlıklı olmasa da yani tam zamanlı,4 yıldır spor yapıyorum uzun esterli girmeyi düşündüğüm testesteron ve boldenone takviyelerini kullanacağım.
      Proviron kullanmalı mıyım? Ne zaman başlamalıyım? sonrasında pctyi nasıl yapmalıyım? Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum 🙏🏼
    • Yazan: qwert
      Herkese merhaba,
      3 aylık only testo kürünü bitirmeye karar verdim hep 250 mg gittim genel olarak ilaçları 2 haftadır bıraktım ve dün kan tahlili verdim sonuçlar yazımın altında paylaştığım gibidir.
      Sizce pct ye başlamalı mıyım? Yoksa 1 hafta daha mı beklemeliyim? Testesteron ölçü birimi nmool/l nq ml de 3-4 arası değere tekabül ediyor. Elimde 2 adet ovitrelle klomen ve tamoxifen ayriyeten de proviron mevcut ürünlerimi stokladım. Aşağıya da küre girmeden önceki sonuçlarımı atacağım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. @rastlantisal @Askabar @godofdark @otopsicikedi @GHOST 

• Yazan: Beastmode
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürü bıraktım 3 ay oluyor pct yapmadım uzun bir kürden çıktım. Testesteron ve östrojen değerlerim bunlar fakat testosteron değer sonucu normal yazmasına rağmen düşük değil mi? Ve östrojen değerim de normal yazıyor ama yüksek değil mi çünkü çok fazla halsizlik, güçsüzlük ve duygusallık hissediyorum bilenler yardımcı olabilir mi? Doktor sonuçları göstermem için 2 hafta sonrasına randevu verdi kafama çok takıldı sonuçlar.

• Yazan: Yasinakda
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arkadaşlar 2. Kür başlayacağım en hızlı kütle nasıl koyabilirim? Kilo 80 define olup öyle mi girmeliyim sizce? Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.