Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Kapukaya    85

Doslar ssn nutrition whey protein alacağım da içeriği pakette yazanla aynı mı yoksa dümen içeriği mi var bı bilginiz varmı nasıl bir marka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    467
Kapukaya, 42 dakika önce yazdı:

Doslar ssn nutrition whey protein alacağım da içeriği pakette yazanla aynı mı yoksa dümen içeriği mi var bı bilginiz varmı nasıl bir marka

Çoğu marka bu konuda sıkıntılı geçen bir haber çıkmıştı forumda paylaşılmıştı.

Test yapıyorlar çoğu ürünün içinde üzerinde yazılanın yarısı bile çıkmıyordu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KGKVBK    11

Ben Supplementler firmasının wheyini kullanıyorum ve memnunum, üzerinde yazana göre hammadde menşei Macaristan, AB ülkelerinde bildiğiniz gibi bu denetimler daha sıkı, yıllardır piyasada olan bir firma ve üretimlerinden genel olarak memnunum (bknz. Kingsize, Nature's Suppreme, OneUp vs.). Uzun lafın kısası içeriğinin fake olacağını düşünmüyorum Türk markası olara bence tercih edilebilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
KGKVBK, 57 dakika önce yazdı:

Ben Supplementler firmasının wheyini kullanıyorum ve memnunum, üzerinde yazana göre hammadde menşei Macaristan, AB ülkelerinde bildiğiniz gibi bu denetimler daha sıkı, yıllardır piyasada olan bir firma ve üretimlerinden genel olarak memnunum (bknz. Kingsize, Nature's Suppreme, OneUp vs.). Uzun lafın kısası içeriğinin fake olacağını düşünmüyorum Türk markası olara bence tercih edilebilir. 

Yorumunuz supplementler icinmi geçerli ssn için mi hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    416

Şu an en kalitelisi refleks ama fiyatıda o kadar supplementler hem uygun hemde içeriği gayet yeterli onun dışında nutrade dicem ama o da stokta yok.Ekonomik olsun istiyorsan ssn mysuplement bigjoy gibi ürünlere bakabilirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5

Bilindik Türk markalarının bile oranlarından emin değiliz kaldı ki geçen açıklanan bilgiler eğer doğruysa içinde protein olan protein tozu neredeyse yok.

Bu arada bende big joy un yan ürünü mysupplement kullanıyorum içerik bilgilerini değiştirdiler bu arada ne kadar var bilemeyiz ama en azından büyük markanın yan ürünü diye alıyoruz.

tarihinde uslu4335 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Hikmett, 46 dakika önce yazdı:

Ssn doludur kendimde bir çok ürününü kullandım şüphen olmasın ssn’de. 

Sağolun hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KGKVBK    11
Kapukaya, Bir saat önce yazdı:

Yorumunuz supplementler icinmi geçerli ssn için mi hocam

açıkçası hiç SSN kullanmadım, supplementler'in kendi ürünleri güvenilirdir demek istedim fiyat olarak yakın oldukları için, SSN hakkında kötü yorum duymadım kullananlar o marka için de yardımcı olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
KGKVBK, 25 dakika önce yazdı:

açıkçası hiç SSN kullanmadım, supplementler'in kendi ürünleri güvenilirdir demek istedim fiyat olarak yakın oldukları için, SSN hakkında kötü yorum duymadım kullananlar o marka için de yardımcı olacaktır

Anladım hocam indirime girmişde alayım o zaman zaten tatlı ihtiyacı gidermesi için alıyorum aynı zamanda azda protein alalım diye yani 20 Gr yazıyorda servis başı protein ben 10-15e de okeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KGKVBK    11
Kapukaya, 12 dakika önce yazdı:

Anladım hocam indirime girmişde alayım o zaman zaten tatlı ihtiyacı gidermesi için alıyorum aynı zamanda azda protein alalım diye yani 20 Gr yazıyorda servis başı protein ben 10-15e de okeyim

üzeceğini sanmam, kahve seviyorsanız 1-2 shot kahve(damak zevkinize göre)

ve protein tozu ile çok güzel soğuk / sıcak smoothie yapabilirsiniz, yaparken aklıma geldi söyliyim dedim hayırlı olsun ^^

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    328
Ironmann, 2 saat önce yazdı:

Şu an en kalitelisi refleks ama fiyatıda o kadar supplementler hem uygun hemde içeriği gayet yeterli onun dışında nutrade dicem ama o da stokta yok.Ekonomik olsun istiyorsan ssn mysuplement bigjoy gibi ürünlere bakabilirsiniz 

Refleks creatine ve whey kullandım ciddi kaliteli bir marka..fp için nutrade önerebilirim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRAPEX    5
Kapukaya, 4 saat önce yazdı:

Command quadro whey ürününün şase halinde tüm aromalarını kullanıyorum etikette 1 gr şeker yazmasına rağmen şeker tadından içemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214

SSN hiç kullanmadım, kullananı da görmedim ilgimi de çekmedi. Bu zaman’a kadar hep Swiss kullandım kullanıyorum, gayette memnunum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
KGKVBK, 3 saat önce yazdı:

üzeceğini sanmam, kahve seviyorsanız 1-2 shot kahve(damak zevkinize göre)

ve protein tozu ile çok güzel soğuk / sıcak smoothie yapabilirsiniz, yaparken aklıma geldi söyliyim dedim hayırlı olsun ^^

Teşekkür ederim hocam tavsiyeleriniz için 

TRAPEX, 3 saat önce yazdı:

Command quadro whey ürününün şase halinde tüm aromalarını kullanıyorum etikette 1 gr şeker yazmasına rağmen şeker tadından içemiyorum 

Hocam dediğim gibi definisyonda tat vermesi için aldım şimdi serviste 20 gram şeker çıkmasın. O tat tatlandırıcı dan dolayı olmuş olabilirmi hocam? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Kapukaya, 3 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam tavsiyeleriniz için 

Hocam dediğim gibi definisyonda tat vermesi için aldım şimdi serviste 20 gram şeker çıkmasın. O tat tatlandırıcı dan dolayı olmuş olabilirmi hocam? 

hocam en azından definasyonda isen fiyat olarak bir tık yukarıda ama piyasada güvenebilir en mantıklı 1. sıra hardline 2. sıra torq nutrition ( allergo firması üretiyor ) sonra hiq swiss diye gidiyor ssn kullanmıştım tat olarak iyi içerik olarak birşey diyemem son zamanlarda ki olaylardan sonra :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.417
crosfredy, 2 dakika önce yazdı:

hocam en azından definasyonda isen fiyat olarak bir tık yukarıda ama piyasada güvenebilir en mantıklı 1. sıra hardline 2. sıra torq nutrition ( allergo firması üretiyor ) sonra hiq swiss diye gidiyor ssn kullanmıştım tat olarak iyi içerik olarak birşey diyemem son zamanlarda ki olaylardan sonra :/

torqun tadı karışımı vs çok iyi bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
crosfredy, 58 dakika önce yazdı:

Hocam aldım bir kere inşallah sıkıntılı değildir. Benim için protein oranı yarısı ciksada okey asıl protein kaynağım tavuk ancak içinde belirtilenden fazla şeker varsa o zaman çok büyük sıkıntı bu konuda ne düşünüyorsunuz şekerin belirtilenden fazla olma ihtimali varmıdır.

tarihinde Kapukaya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
Kapukaya, 40 dakika önce yazdı:

Hocam aldım bir kere inşallah sıkıntılı değildir. Benim için protein oranı yarısı ciksada okey asıl protein kaynağım tavuk ancak içinde belirtilenden fazla şeker varsa o zaman çok büyük sıkıntı bu konuda ne düşünüyorsunuz şekerin belirtilenden fazla olma ihtimali varmıdır.

Swiss’de indirim var ben stok yaptım sporcu kodlarıyla beraber %25 indirime denk geliyor. Tat, aroma, karışım vs herşey mükemmel bana göre tam istediğim gibi. Şeker tadı çok ama çok az geliyor. Yarın bir gün influencer işine girersem sponsorluk teklif edicem 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.417
Arenn, 1 dakika önce yazdı:

Swiss’de indirim var ben stok yaptım sporcu kodlarıyla beraber %25 indirime denk geliyor. Tat, aroma, karışım vs herşey mükemmel bana göre tam istediğim gibi. Şeker tadı çok ama çok az geliyor. Yarın bir gün influencer işine girersem sponsorluk teklif edicem 😁

kanka adamına göre ilaç gönderen adamlara da güvenemiyorum açıkcası

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Arenn, 29 dakika önce yazdı:

Hocam bilseydim alırdım bide şeker tadından kasıt gerçekten şekermi yoksa tatlandırıcı vs.mi ayriyetten benim aldığım üründe servis başı 2 gram şeker yazıyor bunun daha üstü çıkmasının ihtimali varmıdır definisyon güzel gidiyor bozmasın şimdi 

otopsicikedi, 28 dakika önce yazdı:

Hocam siz ne düşünüyorsunuz servis başı 2 gr şeker yazıyor ancak bunun daha fazlası çıkma ihtimali varmıdır yasalmı bu  yasalı geçtim şimdi definisyonu bozmasın fıstık gibi ilerliyoz bozarsa falan tüm planım alt üst olr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.417
Kapukaya, 1 dakika önce yazdı:

Hocam siz ne düşünüyorsunuz servis başı 2 gr şeker yazıyor ancak bunun daha fazlası çıkma ihtimali varmıdır yasalmı bu  yasalı geçtim şimdi definisyonu bozmasın fıstık gibi ilerliyoz bozarsa falan tüm planım alt üst olr

bilindik markaları tercih etmeni öneririm. hardline torq, suplementlerden de alınabilir veya ordaki herhangi bir yurtdışı whey markası almak bana daha mantıklı geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
otopsicikedi, 15 dakika önce yazdı:

Kanka ilaç farklı supplement çok farklı bunu aynı keseye koyman biraz saçma olur. Çünkü supplement genel kesime ait ve yarın bir gün test raporları olur tarım raporları olur vs çoğu insan şikayet eder. İlaç’a baktığımız zaman sen alıcan da dolu mu değil mi diye beklicen de onu gerekirse kendin tek başına test yollayacaksın da vs vs. bu daha uzar gider. Evet ilaç konusunu çok basit yalanlayabilirler ama supplement durumu biraz zor gibi gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
otopsicikedi, 27 dakika önce yazdı:

bilindik markaları tercih etmeni öneririm. hardline torq, suplementlerden de alınabilir veya ordaki herhangi bir yurtdışı whey markası almak bana daha mantıklı geliyor

Hocam bir kere aldım aslında hardline falan mantıklıydı ancak asıl merak ettiğim konu definisyonumu bozarmı içinde belirtilenden fazla şeker olma olasılığı varmıdır böyle bişey olabilirmi yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.417

Temiz beslenip bozmayacağını varsayarsak wheyin içindeki 2 gram şekerin seni bozma ihtimali yok eğer çok takılıyorsan izole alabilirsin onların şekeri daha az oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: voSaydin
      Bu zamana kadar bir kere optimum bir kere dragon kullandım ancak dragon için şuanda yeterli bütçem yok bir arkadaşın pharmagen önerdi, çalıştığını söyledi. spor salonundaki bir abi ise zphc, bohojalabs ve özel seri optimum sattığını çalışma garantisi verdiğini çalışmazsa para iadesi yapacağını söyledi. sizin kendi kullanıpta memnun kaldığınız markalar neler? 
    • Yazan: Kapukaya
      Dostlar iyi forumlar.
      Testo bolde dia ve diğer ilaçlar açısından ekonomik ve bu bağlamda maximal gelişimi alacağım dolu bı marka öneriniz varmıdır 
    • Yazan: Kapukaya
      Dostlar iyi forumlar
      Kullanıp verim aldığınız önerebileceğiniz markalar varmıdır (ekonomik olursa daha iyi olur) teşekkürler 
    • Yazan: thxthxyy
      İyi günler saygı değer forum üyeleri UFC pharma markası nasıl fikri olan varsa yardımcı olabilir mi ?
    • Yazan: omershelby60
      Hocalarım iyi günler dilerim ilk ayımda SPLAB enanthate (çok fazla kalp atışı gibi yan etkiler vb) kullanmıştım daha sonrasında aburaihan markasına geçtim.
      Şu an 3. ayımdayım hiç bir şekilde ilacı hissetmiyorum  fakat testosterone seviyem 1500ün üstünde gösteriyor.Vücudum alıştığından olabilir mi ? 

Marka çok farkeder mi tekrar SP'ye dönmelimiyim? @rastlantisal @metinav @Greblan

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.