Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Baris1283

Mk-677 ve rad-140 ikisi bi arada etki edermi

Önerilen İletiler

Baris1283    0
  • Merhaba Mk-677 ve Rad-140 ikisi bi arada nasıl kullanılmalı.?
  • Antrenman öncesi mi sonrası mı ne kadar süre kullanıp ara vermeliyim?
  • Ayrıca PCT nedir ve ne zaman yapılmalıdır?

Genel bi bilgi verirseniz sevinirim.

Son alarak satın alacağım ürünün markası Purchase Peptides.

Google'a yazdığımda bir şey bulamadım duydunuz mu acaba bu markayı güvenilir ve orijinalimdir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    441
Baris1283, 50 dakika önce yazdı:
  1. günde 1 ml kullanabilirsin ben mk677 sabah uyanınca 1 ml rad140 antrenman dan 1 saat önce 1 ml şeklinde kullanıyorum.
  2. 8 hafta kullanabilirsin sonra kesersin.
  3. 8 haftaya kadar pct gerek olmaz süreci mct ile tamamlarsın.

Hiç duymadım o markayı ne yazık ki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Baris1283, 3 saat önce yazdı:

Genel bi bilgi verirseniz sevinirim.

Son alarak satın alacağım ürünün markası Purchase Peptides.

Google'a yazdığımda bir şey bulamadım duydunuz mu acaba bu markayı güvenilir ve orijinalimdir?

sarmların çoğu sahte güvenilir değilse alma bile. 

verim konusuna gelecek olursak sadece sarms kullanıpta tatmin edici bi etki alan 1 kişi görmedim

Nerdeyse bi işe yaramıyor vakit, sağlık ve para kaybı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris1283    0
GHOST, 2 saat önce yazdı:
  1. günde 1 ml kullanabilirsin ben mk677 sabah uyanınca 1 ml rad140 antrenman dan 1 saat önce 1 ml şeklinde kullanıyorum.
  2. 8 hafta kullanabilirsin sonra kesersin.
  3. 8 haftaya kadar pct gerek olmaz süreci mct ile tamamlarsın.

Hiç duymadım o markayı ne yazık ki.

Faydasını gördünmü dostum ? mct ne oluyor acaba? benim alacağım kapsül ve araştırdığım kadarı ile amerikan markası wep siteleride mevcut

ulquiorra_z, 1 saat önce yazdı:

sarmların çoğu sahte güvenilir değilse alma bile. 

verim konusuna gelecek olursak sadece sarms kullanıpta tatmin edici bi etki alan 1 kişi görmedim

Nerdeyse bi işe yaramıyor vakit, sağlık ve para kaybı

yabancı forumlarda kullanan kişilerin hemen hemen hepsi faydasını gördüklerini yazmış before after fotolarda da gerçekten fark mevcuttu acaba yalan mı hepsi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
Baris1283, 7 dakika önce yazdı:

Faydasını gördünmü dostum ? mct ne oluyor acaba? benim alacağım kapsül ve araştırdığım kadarı ile amerikan markası wep siteleride mevcut

yabancı forumlarda kullanan kişilerin hemen hemen hepsi faydasını gördüklerini yazmış before after fotolarda da gerçekten fark mevcuttu acaba yalan mı hepsi 

Yukarıdaki arkadaş neye dayanarak bunu demiş bilmiyorum ama sarmlar çalışan sarmlar tam bir performans ürünüdür ve oldukça etkilidir.

Ben neredeyse tüm sarmları denedim ve etkisini gördüm tavsiyem oral tablet olanları değil sıvı hallerini kullanman.

mct sarms kullanırken alacağın vitaminler.

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
GHOST, 42 dakika önce yazdı:

Yukarıdaki arkadaş neye dayanarak bunu demiş bilmiyorum ama sarmlar çalışan sarmlar tam bir performans ürünüdür ve oldukça etkilidir.

Ben neredeyse tüm sarmları denedim ve etkisini gördüm tavsiyem oral tablet olanları değil sıvı hallerini kullanman.

Ben hiç tecrübe etmedim sadece gözlemlerimi söyledim, deneyip görmeniz en iyisi. Yanılıyorumdur gözlemlerimde belki.

• Jest 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bünyaminx    0
GHOST, 2.11.2023 - 12:44 yazdı:

en çok verimi hangi sarmstan aldınız acaba. kullanmak istiyorum ve markaya karar veremedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.