Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Berkin13

Only testo propionate e2 sorunu

Önerilen İletiler

Berkin13    2

Merhaba hocalarim yeni üye oldum ama sizi uzun suredir takip edip okuyorum..

15 senedir spor gecmisim var 2 yarisma yaptim ama bu konuda caresiz kaldim hic basima bole birsey gelmedi hergun 50mg testo prop gidiyorum libido yerlerde ne istek var ne sertlesme kan tahlili yaptirdim e2 yuksek cikti 2 gunde 1 tablet arimidex aldim 1 hafta duzeldi sonra ptesi persembe yarime cektim gene libido gitti testosterona baksam östrojenim artan bir vucut yapisina sahibim dozaji ne olmali sanirim e2 dusuyor ama tekrar cikiyor simdiden tesekkurler .. @metinav @rastlantisal @otopsicikedi

Screenshot_2023-10-28-19-04-15-822_com.whatsapp.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

Dozaj değişiyor kişiden kişiye deneyerek bulursun. benimde mesela haftada 2 yarım 100 seviyesinde tutuyor e2yi 

bence o doz yetmediyse 3 güne 1 tam arimidex al yeterli olcağını düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
Berkin13, 41 dakika önce yazdı:

15 senedir spor gecmisim var 2 yarisma yaptim ama bu konuda caresiz kaldim hic basima bole birsey gelmedi hergun 50mg testo prop gidiyorum libido yerlerde ne istek var ne sertlesme kan tahlili yaptirdim e2 yuksek cikti 2 gunde 1 tablet arimidex aldim 1 hafta duzeldi sonra ptesi persembe yarime cektim gene libido gitti testosterona baksam östrojenim artan bir vucut yapisina sahibim dozaji ne olmali sanirim e2 dusuyor ama tekrar cikiyor simdiden tesekkurler .. @metinav @rastlantisal 

bundan önceki kürün neydi hocam birde şuan only testo gitme amacın cruise mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkin13    2
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

bundan önceki kürün neydi hocam birde şuan only testo gitme amacın cruise mu ?

Hoc bundan önce testo prop masteron yaptim sonra 6 ay bise kullanmadm iyi bir pct yaptim libido hormonlar yerindeydi ancak bu only testoda ne hikmetse libidoyu kaybettim.. amacim yok anabolizana bulasmak istemiyorum artik only testo bana yetiyor amacim define damarli kalmak hacimle isim yok sevmemde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
Berkin13, 30 dakika önce yazdı:

Hoc bundan önce testo prop masteron yaptim sonra 6 ay bise kullanmadm iyi bir pct yaptim libido hormonlar yerindeydi ancak bu only testoda ne hikmetse libidoyu kaybettim.. amacim yok anabolizana bulasmak istemiyorum artik only testo bana yetiyor amacim define damarli kalmak hacimle isim yok sevmemde 

hocam masteron dht türevi olduğu için ve E2'nizi dengelediği için libido anlamında çok sorun yaşamamanız normal. şuan bence sizin için mantıklı olan proviron eklemeniz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkin13    2
otopsicikedi, 17 dakika önce yazdı:

hocam masteron dht türevi olduğu için ve E2'nizi dengelediği için libido anlamında çok sorun yaşamamanız normal. şuan bence sizin için mantıklı olan proviron eklemeniz. 

Evet hocam bende oyle dusunmustim gunde 1 tablet yeterlimidir tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
Berkin13, 1 dakika önce yazdı:

Evet hocam bende oyle dusunmustim gunde 1 tablet yeterlimidir tesekkurler

bence yeterli olucaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkin13    2
ulquiorra_z, Bir saat önce yazdı:

Dozaj değişiyor kişiden kişiye deneyerek bulursun. benimde mesela haftada 2 yarım 100 seviyesinde tutuyor e2yi 

bence o doz yetmediyse 3 güne 1 tam arimidex al yeterli olcağını düşünüyorum

Cevabin icin tesekkur ederim hocam o dozu deneyecegim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
Berkin13, 23 dakika önce yazdı:

Cevabin icin tesekkur ederim hocam o dozu deneyecegim

estağfurullah diğer arkadaşların görüşlerinide beklemeni öneririm aramızda istişare yapmış oluruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkin13    2

Tabikide hocam provirona basliyorum arimidexide artik bir dozaj bulacagiz yuksek dozajda is cozuluyor aslinda ama bu seferde kas kramplari basliyor o sorunu var maalesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
Berkin13, 19 dakika önce yazdı:

Tabikide hocam provirona basliyorum arimidexide artik bir dozaj bulacagiz yuksek dozajda is cozuluyor aslinda ama bu seferde kas kramplari basliyor o sorunu var maalesef

ben her zaman minimum arimidex dostinex kullanma tarafındayım. Aşırı düşük e2 dediğin gibi kramp yaptığı gibi damarlarınada zarar veriyor buda kalp krizi riskini arttırıyor. şu durumda bence prop yerine enantat yada cyp deneyebilirsin aynı dozajda bence. ya da 200 rimo ekleyebilirsin. testonun dozajını azaltabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28

hocam merhabalar, bende yüksek e2 ve yüksek e2'nin getirdiği hassasiyetlerden müzdaribim. imkanınız varsa özel hastane labından 2 hafta boyunca e2 ölçümü yaptırıp takibe alın ve arimidex dozunu ona göre belirleyin. ben bu şekilde test enanthate kullanırken gereken arimidex dozunu ayarlamıştım. e2 tahlilini cumartesi günü veriyordum ve o günün akşamında arimidex alıp 2 gün ve 5 gün sonra tekrardan tahlill verip değerimi ölçüyordum. bunu 2 hafta tekrarladım ve almam gereken dozu aşağı yukarı hesapladım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
rambo32, 34 dakika önce yazdı:

hocam merhabalar, bende yüksek e2 ve yüksek e2'nin getirdiği hassasiyetlerden müzdaribim. imkanınız varsa özel hastane labından 2 hafta boyunca e2 ölçümü yaptırıp takibe alın ve arimidex dozunu ona göre belirleyin. ben bu şekilde test enanthate kullanırken gereken arimidex dozunu ayarlamıştım. e2 tahlilini cumartesi günü veriyordum ve o günün akşamında arimidex alıp 2 gün ve 5 gün sonra tekrardan tahlill verip değerimi ölçüyordum. bunu 2 hafta tekrarladım ve almam gereken dozu aşağı yukarı hesapladım.

• Belirledikten sonraki doza vücut uyum sağladı mı yani tolerans geliştirdi mi?
  • Yoksa hep aynı doz yeterli oldu mu?
  • bi de sizdeki yüksek e2 belirtileri tam olarak neydi özellikle en şikayetçi olduğunuz yan etki neydi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
fert, 2 saat önce yazdı:
  • Belirledikten sonraki doza vücut uyum sağladı mı yani tolerans geliştirdi mi?
  • Yoksa hep aynı doz yeterli oldu mu?
  • bi de sizdeki yüksek e2 belirtileri tam olarak neydi özellikle en şikayetçi olduğunuz yan etki neydi?

Şu an için 30-40 civarına sabitledim, tolerans olmadı ama fikrim yok bu konu hakkında.
Başlangıçta e2 değerim 100 civarıydı o yüzden haftada 2 tablet kullanmıştım ondan sonraki haftalar haftada 2 tane yarıma düşürdüm.

Yüksek e2'de göğüs ucumda nadiren batma oluyordu. Sıklıkla olan şey göğüs ucu tarafımda aşırı bir yoğunluk ve yanma oluyordu. Bendeki yüksek e2 değeri cinsel açıdan beni etkilemiyordu. Eskiden sustanon kullanırken gün aşırı arimidex alıyordum, e2 değerim sanırım hep 0 civarıydı o yüzden aşırı paranoyaklaşmıştım. Tabi bunda sustanonun esterlerinden dolayı olan dalgalanmada etkili olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkin13    2
otopsicikedi, 28.10.2023 - 21:36 yazdı:

ben her zaman minimum arimidex dostinex kullanma tarafındayım. Aşırı düşük e2 dediğin gibi kramp yaptığı gibi damarlarınada zarar veriyor buda kalp krizi riskini arttırıyor. şu durumda bence prop yerine enantat yada cyp deneyebilirsin aynı dozajda bence. ya da 200 rimo ekleyebilirsin. testonun dozajını azaltabilirsin.

Hocam dun test yaptrdm tekrar sonucu bu olay bence pskolojik 

Screenshot_2023-10-31-10-59-10-224_com.mi.globalbrowser.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
Berkin13, 28 dakika önce yazdı:

Hocam dun test yaptrdm tekrar sonucu bu olay bence pskolojik 

bu testten önce ne aldın hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkin13    2
otopsicikedi, 49 dakika önce yazdı:

Hocam hergun 50 mg prop devam 15 gunde yarim dostinex gun asiri yarm arimidex aldim son testten sonra 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ALAKAR    0
Berkin13, 28.10.2023 - 19:06 yazdı:

15 senedir spor gecmisim var 2 yarisma yaptim ama bu konuda caresiz kaldim hic basima bole birsey gelmedi hergun 50mg testo prop gidiyorum libido yerlerde ne istek var ne sertlesme kan tahlili yaptirdim e2 yuksek cikti 2 gunde 1 tablet arimidex aldim 1 hafta duzeldi sonra ptesi persembe yarime cektim gene libido gitti testosterona baksam östrojenim artan bir vucut yapisina sahibim dozaji ne olmali sanirim e2 dusuyor ama tekrar cikiyor simdiden tesekkurler .. @metinav @rastlantisal 

Senin vucuduna arimidex yetersiz geliyor olabilir. Yerinde olsam başka aromataz inhibitörü kullanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkin13    2
otopsicikedi, 4 saat önce yazdı:

Yanina primobolan eklicem hocam o zaman libidoda artar muhtemelen only testo yetersiz geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
Berkin13, 2 saat önce yazdı:

Yanina primobolan eklicem hocam o zaman libidoda artar muhtemelen only testo yetersiz geliyor

Bence çok mantıklı bir tercih olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkin13    2
otopsicikedi, 4 saat önce yazdı:

Bence çok mantıklı bir tercih olur

Hocam birde bir sorum olacak son enjeksiyondan hemen sonra hcg baslanirmi yoksa ilacin vucuttan cikmasinimi bekleyecegiz mesela propta 3 4 gun gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
Berkin13, Şimdi yazdı:

Hocam birde bir sorum olacak son enjeksiyondan hemen sonra hcg baslanirmi yoksa ilacin vucuttan cikmasinimi bekleyecegiz mesela propta 3 4 gun gibi

pct içinse klomene başlamadan 4 5 gün önce vurmak mantıklı olacaktır fakat kür içerisindeyse bence çok bir önemi yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkin13    2
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

pct içinse klomene başlamadan 4 5 gün önce vurmak mantıklı olacaktır fakat kür içerisindeyse bence çok bir önemi yok 

Pct icin hocam yani klomen tamox baslamak icin bekleme suresni hcg de beklemeye gerek yok o halde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434

pct içinse bence kanında prop olduğu için 1 hafta bekle ondan sonra hcg vurup sonrasında klomen tamoxifene geçmeni öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkin13    2
otopsicikedi, 31.10.2023 - 22:30 yazdı:

pct içinse bence kanında prop olduğu için 1 hafta bekle ondan sonra hcg vurup sonrasında klomen tamoxifene geçmeni öneririm

Hocam zaten doktorda daha once yuksek dozajlar kullandigin icin bu dozaja vucudun tepki vermiyor dedi libido ondan dusuk dedi haklilik payida var 800 1000 tesyo kullanirken bi anda 350 ye dusunce vucut anlamadi onu buda arkadaslara bir bilgi olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.