Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

PorkataL

Deca kullanırken nelere dikkat edilmeli?

Önerilen İletiler

PorkataL    5

Merhaba sevgili hocalarım abilerim kardeşlerim 

deca kürüne girmeyi karar verdim hep testo bolde yaptım decada dikkat edilmesi gerekenler ve tecrübesi olanlar bana aktarabilir mi bolde ile cok fark varmı arasında varsa nedir tek korkum deca dick yaşamak göründüğü kadar korkunç mu deca

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    233

evet göründüğü kadar korkunçtur 300 mg üstüne çıktığında deca dick kaçınılmazdır ama son derecede anabolik bir steroid olan deca benim favori ilacımdır

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
DeMoNhUnTeR, 2 dakika önce yazdı:

evet göründüğü kadar korkunçtur 300 mg üstüne çıktığında deca dick kaçınılmazdır ama son derecede anabolik bir steroid olan deca benim favori ilacımdır

Yani hocam şimdi öyle dedin ki korkudan 0.5 enjekte edesim geldi yaşamamak için 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

Deca sert bir bulk ilacı boldeye göre. İyi hacim verir. Ama meşhur deca dick olayı var. Şimdilik ben yaşamadım şükür. Testoyu decadan yüksek tut (300 deca 500 testo gibi) ve decayı kestikten sonra 3 hafta daha only testo devam et. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
PorkataL, 12 dakika önce yazdı:

Yani hocam şimdi öyle dedin ki korkudan 0.5 enjekte edesim geldi yaşamamak için 😁

testosteronu yüksek tutarak ve kür içinde günlük 2 tb proviron alarak bu durum aşılabilir korkacak birşey yok

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68

Deca dickten kaçınmak için testo-deca oranını 2:1(örn: 500 ent. 250 deca) olarak uygulayabilirsin. Buda garanti yaşamayacağın anlamına gelmez ama önlem almış olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100

Decaya trene cesaret edemeyenlerdenim ama kullanma imkanım olsaydı kesinlikle bi 750 Testo Cyp 400 Deca 500 Primo girmek isterdim ghrp6 falanda eklense baya sağlam hacim aldırır sanıyorum .

Ama nor 19 hiç girmediysen sence risk almaya değermi yıllarca düzelemeyenler var .

Hacim konusuna gelince tabiki daha sulu ve etkili büyütecektir yinede etki ve yan etki olarak bakıldığında profesyoneller bile boldenon tercih ediyor bildiğim kadarıyla özellikle son yıllarda . Nekadar yan etkilerini özellikle tansiyon olayını sevmesemde kullanmak istemesemde , uzun kullanımlarda boldenon gerçekten çok iyi doku oluşturuyor oyüzden bence hiş bulaşma derim decaya falan .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
boss41, Bir saat önce yazdı:

Decaya trene cesaret edemeyenlerdenim ama kullanma imkanım olsaydı kesinlikle bi 750 Testo Cyp 400 Deca 500 Primo girmek isterdim ghrp6 falanda eklense baya sağlam hacim aldırır sanıyorum .

Ama nor 19 hiç girmediysen sence risk almaya değermi yıllarca düzelemeyenler var .

Hacim konusuna gelince tabiki daha sulu ve etkili büyütecektir yinede etki ve yan etki olarak bakıldığında profesyoneller bile boldenon tercih ediyor bildiğim kadarıyla özellikle son yıllarda . Nekadar yan etkilerini özellikle tansiyon olayını sevmesemde kullanmak istemesemde , uzun kullanımlarda boldenon gerçekten çok iyi doku oluşturuyor oyüzden bence hiş bulaşma derim decaya falan .

Hocam zamanında 30 hafta bolde girdim inan tansiyonum vs oynamadığı gibi yaramıyor bana tek çağrem dedim heralde deca

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100

Yani senin kararın tabi ama rimobolan var bolde olmuyosa mesela Test cyp güzel su tutar yanında rimo gir dbol ekle 12-14 hafta yap bunların dışında ıgf yada ghrp6 ekle seçenek çok yani sonuçta bu işten para kazanmıyosun ben olsam riske atmam , atmıyorumda kürün yanında peptid sarms insülin girerim yinede nor 19 girmem . İyi düşün yinede gireceksen Burak hoca gibi işi bilen birileriyle çalış sıkıntı yaşama . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Deca ile boldenon taban tabana zıt anaboliklerdir. Hatta birinin yan etkisi diğeri bastırır. Birbirinin panzehiri iki sehir gibiler.

Deca küründe dikkat etmen gereken 2 önemli nokta var. Prolaktin ve östrojen. Sık sık test yaptırıp bunları kontrol altında tutmalısın. Yoksa işler çok çirkinleşebilir.

Paranoya, sürekli depresif ruh hali, sinirlilik, aşırı kıskançlık, erekte olamama, geç erekte olma, erken boşalma bunlardan sadece bir kısmı. 

Deca kürüne karar verdi isen ecza dolabında muhakkak dostinex ve arimidex olmalıdır. Bunları da testlere göre kullanman gerekir. Deca ve tren zengin kürüdür. Her testin bir maliyeti var ve her seferinde gidip devlette yaptıramazsın. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
rastlantisal, 32 dakika önce yazdı:

Deca ile boldenon taban tabana zıt anaboliklerdir. Hatta birinin yan etkisi diğeri bastırır. Birbirinin panzehiri iki sehir gibiler.

Deca küründe dikkat etmen gereken 2 önemli nokta var. Prolaktin ve östrojen. Sık sık test yaptırıp bunları kontrol altında tutmalısın. Yoksa işler çok çirkinleşebilir.

Paranoya, sürekli depresif ruh hali, sinirlilik, aşırı kıskançlık, erekte olamama, geç erekte olma, erken boşalma bunlardan sadece bir kısmı. 

Deca kürüne karar verdi isen ecza dolabında muhakkak dostinex ve arimidex olmalıdır. Bunları da testlere göre kullanman gerekir. Deca ve tren zengin kürüdür. Her testin bir maliyeti var ve her seferinde gidip devlette yaptıramazsın. 

Yemin ediyorum decanın bu etkisinden nefret ediyorum. Ben moğol kökenli bi adamım normalde çelik gibi sinirlere sahibimdir ama npp nin 4. Haftasında dün arabada hüngür hüngür ağladım sebepsiz yere. Tren öfke küpü ve potansiyel katil yapıyo ama deca ağlak ve depresif bi ezik hale getiriyo insanı. Hayır dostinex kullanıp prolatini düşürünce bu sefer yine düşük prolaktinden sebep depresyon oluyo. Deca küründe hem östrojen hem prolaktin referans aralığında tutulmalı. Her hafta sadece bu 2 değer için kan vericem bundan sonra.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
fert, 12 dakika önce yazdı:

Yemin ediyorum decanın bu etkisinden nefret ediyorum. Ben moğol kökenli bi adamım normalde çelik gibi sinirlere sahibimdir ama npp nin 4. Haftasında dün arabada hüngür hüngür ağladım sebepsiz yere. Tren öfke küpü ve potansiyel katil yapıyo ama deca ağlak ve depresif bi ezik hale getiriyo insanı. Hayır dostinex kullanıp prolatini düşürünce bu sefer yine düşük prolaktinden sebep depresyon oluyo. Deca küründe hem östrojen hem prolaktin referans aralığında tutulmalı. Her hafta sadece bu 2 değer için kan vericem bundan sonra.

İlk deca kürümdü ve çok cahildim. Şuan kızdığım kardeşlerim gibi hıyarım var diyene tuzlukla koşmuştum. Decaya girdim hem de 500 testo 400 deca 40 danabol ile. Öyle depresif ve kıskanç bir hale gelmiştim ki eşimi çok üzdüm. O prolaktin ve E2 yüksekliği birleşince insanı aşırı duygusal ve aşırı kıskanç hale getiriyor. O yüzden nor19 kullanıyorsam 10 - 12 günde 1 yarım dostinex alırım. Fazla geldiğini ise eklem ağrılarından anlıyorum. Eklemler ağrıdı ise fazla gelmiştir diye süreyi ayarlarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

İlk deca kürümdü ve çok cahildim. Şuan kızdığım kardeşlerim gibi hıyarım var diyene tuzlukla koşmuştum. Decaya girdim hem de 500 testo 400 deca 40 danabol ile. Öyle depresif ve kıskanç bir hale gelmiştim ki eşimi çok üzdüm. O prolaktin ve E2 yüksekliği birleşince insanı aşırı duygusal ve aşırı kıskanç hale getiriyor. O yüzden nor19 kullanıyorsam 10 - 12 günde 1 yarım dostinex alırım. Fazla geldiğini ise eklem ağrılarından anlıyorum. Eklemler ağrıdı ise fazla gelmiştir diye süreyi ayarlarım.

Hocam şöyle bişey var yalnız şuan prolaktini 2 gün önce sıfırladım dostinexle bu sefer düşük östrojen ve sıfır prolaktin yine depresyona neden oldu. Açıkcası bu prolaktin yönetimi çok zor işmiş. Lohusa kadınları şimdi daha iyi anlıyorum vallaha çok zor. Hem östrojen hem prolaktin bu 2 sini sürekli test yapmadan (çünkü çok maliyetli oluyo) referans aralığında tutmanın bi yolu var mıdır acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
fert, 5 dakika önce yazdı:

Hocam şöyle bişey var yalnız şuan prolaktini 2 gün önce sıfırladım dostinexle bu sefer düşük östrojen ve sıfır prolaktin yine depresyona neden oldu. Açıkcası bu prolaktin yönetimi çok zor işmiş. Lohusa kadınları şimdi daha iyi anlıyorum vallaha çok zor. Hem östrojen hem prolaktin bu 2 sini sürekli test yapmadan (çünkü çok maliyetli oluyo) referans aralığında tutmanın bi yolu var mıdır acaba?

Evet olur. Prolaktin konusunda master @Rdmdostumdur. Zaten adamı küre ve spora başlatan nedendir. 

Şöyle yapacaksın: ilk başta sık sık test yaptırıp vücudunun dinamiklerini öğreneceksin. Sonra o dinamiklerden elde ettiğin datalar ile kendine yol çizeceksin. Misalen ben diyorum ki NOR19a girdiğimde 10-12 günde prolaktinim çok yükselir ve beni zorlar. 10-12 günde bir yarım dostinex alıp rahatlarım. Bu fazla geliyorsa 1/3 dostinex alır devam ederim veya süreyi uzatırım. vs vs.

Dediğim gibi değerli dostum RDM bununla çok mücadele ettiği için iyi biliyor. Yardım edecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Hocam cok teşekkür ederim söylediklerinize kullak asıcam ve decadan uzak durucam 🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
PorkataL, 2 dakika önce yazdı:

Hocam cok teşekkür ederim söylediklerinize kullak asıcam ve decadan uzak durucam 🙏🏻

Eklem sorunun yoksa, profesyonel hedeflerin yoksa, takıntılı ve tez canlı bir adam değilsen NOR19 kullanma. Bak bir sürü insan var devleşen ama üreme sistemi bozuk. Bir sürü de dedikodu var badiciler ve üreme sistemleri üzerine. Niye atletler için yada futbolcular için değil de badiciler için bu dedikodular var? İyi düşün. Forumumuzda bile bazı arkadaşların sadece irileşmiş olanları badici diye anlıyorlar. Toplumda nasıldır anla. Yani buradaki dedikodusu çıkan badiciler genelde o gördüğün iri insanlar. 

Ödediğin bedele değmeyecek işlere kalkışma. Erkekler için üreme sistemi sadece hayatlarının bir parçası değil karakterinin önemli bir parçasıdır. Amatör hedefler için yapacaksan al çıtırdan düşük doz testosteron, sok hayatını tam disipline devam et. Bu sanat öyle bir anlık hevesle yapılacak iş değil. Ömür boyu devam edeceğin bir iş. Güvenli yoldan yavaş ve emin adımlarla ilerleme şansına sahipken niye acele edip her şeyin içine edesin ki?

Deve yavaş gider ama hep gider ;) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Npp de kullansak aynı etkileri yaşarız sanırım hocam okuduğum yorumlara gore

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
mertozkyaa, 1 dakika önce yazdı:

Npp de kullansak aynı etkileri yaşarız sanırım hocam okuduğum yorumlara gore

Evet ilaç aynı sadece esteri farklı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
fert, 2 saat önce yazdı:

Şaun tren küründeyim rüzgarla kavga ediyorum dışarda decayı zaten hiç girmem.

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
SERKO, 18 dakika önce yazdı:

Şaun tren küründeyim rüzgarla kavga ediyorum dışarda decayı zaten hiç girmem.

1/3 dostinex al. Rüzgarla kavga modu kapanıp "burları hep ben yarattım" modu açılacak :D

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303

hocam bugün bir çeyrek aldım kafamda öyle senaryolar yazıyorum ki netflix dizi yapar :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
boss41, 27.10.2023 - 04:09 yazdı:

Yani senin kararın tabi ama rimobolan var bolde olmuyosa mesela Test cyp güzel su tutar yanında rimo gir dbol ekle 12-14 hafta yap bunların dışında ıgf yada ghrp6 ekle seçenek çok yani sonuçta bu işten para kazanmıyosun ben olsam riske atmam , atmıyorumda kürün yanında peptid sarms insülin girerim yinede nor 19 girmem . İyi düşün yinede gireceksen Burak hoca gibi işi bilen birileriyle çalış sıkıntı yaşama . 

Hocam gurupta yeniyim ama burak hoca kim dediğiniz acaba 

rastlantisal, 27.10.2023 - 10:36 yazdı:

Eklem sorunun yoksa, profesyonel hedeflerin yoksa, takıntılı ve tez canlı bir adam değilsen NOR19 kullanma. Bak bir sürü insan var devleşen ama üreme sistemi bozuk. Bir sürü de dedikodu var badiciler ve üreme sistemleri üzerine. Niye atletler için yada futbolcular için değil de badiciler için bu dedikodular var? İyi düşün. Forumumuzda bile bazı arkadaşların sadece irileşmiş olanları badici diye anlıyorlar. Toplumda nasıldır anla. Yani buradaki dedikodusu çıkan badiciler genelde o gördüğün iri insanlar. 

Ödediğin bedele değmeyecek işlere kalkışma. Erkekler için üreme sistemi sadece hayatlarının bir parçası değil karakterinin önemli bir parçasıdır. Amatör hedefler için yapacaksan al çıtırdan düşük doz testosteron, sok hayatını tam disipline devam et. Bu sanat öyle bir anlık hevesle yapılacak iş değil. Ömür boyu devam edeceğin bir iş. Güvenli yoldan yavaş ve emin adımlarla ilerleme şansına sahipken niye acele edip her şeyin içine edesin ki?

Hocam cok teşekkür ederim beni öyle yoldan çevirdiniz ki iyiki danışmışım foruma tekrar sağolun emekleriniz için 🙏🏻 bir sorum daha olucak hocam pct klomen tamoksifen yeterli olurmu tesisler atrofi uğradıysa diyelim ki kendiliğinden toparlanır mı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
PorkataL, Bir saat önce yazdı:

Hocam cok teşekkür ederim beni öyle yoldan çevirdiniz ki iyiki danışmışım foruma tekrar sağolun emekleriniz için 🙏🏻 bir sorum daha olucak hocam pct klomen tamoksifen yeterli olurmu tesisler atrofi uğradıysa diyelim ki kendiliğinden toparlanır mı

kendiliğinden toparlayabilir fakat hcg kullanıp işi garantiye almak ve pct sürecinide daha kolay bi hale getirmek için kullanmak gayet mantıklı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100
PorkataL, 12 saat önce yazdı:

Forumun kurucusu ve yöneticisi @Loving nickli Burak abi sağ altta whatsapp ikonu var oradan iletişime geçebilirsin . 

tarihinde boss41 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19
rastlantisal, 27.10.2023 - 10:36 yazdı:

Hocam Npp ile bir sorum olucaktı bir pt ile calısıyorum  npp kürüne girecegim enjeksiyonu haftada ikiye bölerek yaparsam daha uygun olacağını söyledi tenim hassas olduğu için hemen zarar görüyor  ben tek enjeksiyon ile sürdürmeyi  düşünüyorum dalgalanma benzeri olaylar veya herhangi bir sorun yaşarmıyım.

tarihinde Drei Lilien tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.