Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mertcanross

Formum ve ilk kür için yardım.

Önerilen İletiler

mertcanross    10

4 aylık sürecim bu gün bitti

• Kilo 94
  • Boy 1.93
  • 4 ay içerisinde 86 kilodan 94 kiloya ulaştım.
  • 4 aydır haftada 5 gün ppl yapıyorum

(aynı program hiç değiştirmedim

Mk677 2 kere kullandım.

Aktif olarak yarı profesyonel basketbol oynamak tayin.

Beslenme inanılmaz iyi derecede et tavuk yumurta kaynağım sınırsız otelde çalıştığım için. 

Soruma gelecek olursak küre ne zaman adım atayım? hangi kür ile başlasam iyi olur?

1. Yılı illa ki bitirmem gerekir mi?  tavsiyelerinizi duymak isterim.

@Rmt @Rdm@Bay-T

IMG-20230920-WA0000.jpg IMG_20231025_165900.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.539

İyice düşünüp taşındıysan, yaşın uygun, antrenman ve beslenme düzenini zaten oturtmuşsun, istediğin zaman küre girebilirsin bence.

Only testo ile başlayabilirsin eğer uzun soluklu kür düşünüyorsan.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertcanross    10
Rdm, 6 saat önce yazdı:

İyice düşünüp taşındıysan, yaşın uygun, antrenman ve beslenme düzenini zaten oturtmuşsun, istediğin zaman küre girebilirsin bence.

Only testo ile başlayabilirsin eğer uzun soluklu kür düşünüyorsan.

Hocam peki 1 yıl daha doğal bir şekilde devam edip doğal kası inşa edebildigim kadar elde edip girsem daha fazla verim almaz miyim? Yani sporda 4. Ayım program aynı yeme beslenme aynı bu hiç bir zaman değiştirmeyecem zaten.

Only testo değilde yanına anobolik alıp kullansam siz ne dersiniz sizce başlangıç için en iyi kür nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539
mertcanross, 6 saat önce yazdı:

Hocam peki 1 yıl daha doğal bir şekilde devam edip doğal kası inşa edebildigim kadar elde edip girsem daha fazla verim almaz miyim? Yani sporda 4. Ayım program aynı yeme beslenme aynı bu hiç bir zaman değiştirmeyecem zaten.

Only testo değilde yanına anobolik alıp kullansam siz ne dersiniz sizce başlangıç için en iyi kür nedir?

Hocam peki 1 yıl daha doğal bir şekilde devam edip doğal kası inşa edebildigim kadar elde edip girsem daha fazla verim almaz miyim?

Hayır, bizim burada küre girmesini ertelemesini önerdiğimiz kişiler, yaşı ufak, hormonal ve kişisel gelişimini tamamlamamış kişiler. Beslenme ve antrenman düzeni oluşturup bunu alışkanlık haline getirebildiysen, daha fazla kas kütlesi ile küre girmenin şimdi küre girmen arasında kayda değer bir farkı olmayacaktır.

Testosteron ve Deca derim, ama ilk kür için tavsiye niteliği taşımaz :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
mertcanross, 6 saat önce yazdı:

Ne kadar uzun süre naturel gidersen o kadar kür verimli geçicek idmanı hiç değiştirmeyeceğim diyorsun en bastisnden bunun olması bile imkansız 1-2 yıl git naturel kendini bi tanı 4 ay grçmişle kür olmaz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    29

4 ayda gerçekten antrenman yapmayı öğreneceğini ve vücudunu tanıyacağını sanmıyorum. ayrıca beslenme olayı da vücuttan vücuda değişkenlik gösterir bunu da oturtmak çok kolay gibi gözükse de bence değil. yolun daha çok başında olduğunu düşünüyorum naturel olarak min. 12-18 aylık bir antrenman geçmişin olmalı bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.