Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gurkanaykas

Pct acil destek ve öneri lütfen

Önerilen İletiler

gurkanaykas    15

merhabalar abilerim hocalarım, 20 yaşıma girmek üzereyim 160 boyundayım 47 kiloyum. 1-1.5 aydır forumdaki hocalarımın bilgilerini, yazılarını okuyorum konuya gelecek olursak 1.5 yıldır yıldır spor yapıyorum covid onceside 5 aya yakın spor geçmişim var ne yaptıysam kilo alamadım bu yüzden steroide yönelme kararı aldım internette araştırdığım kadarıyla güvenli satıcı bulmak zor bu yüzden başlıkta da dediğim gibi sustanon kürüne girmeyi planlıyorum, sustanon kullanmadan önce sorularım olacaktı sizlere

1. küre başlamadan önce test yapmak zorunlu mu

2. dalgalanma illa olacak ama 250 ml sustanonu pazartesi perşembe kullanmayı düşünüyorum(125 125) sizce kilo alımı için bu oranı 250 250 mi yapmalıyım

3. kaçıncı haftadan sonra carsil(başka ürünlerde vardı unuttum maalesef) kullanmalıyım

4. sustanon harici bulabilceğim steroidi nerden temin edebilirim

@DeMoNhUnTeR @Rdm @SERKO

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    442
gurkanaykas, Bir saat önce yazdı:
  • küre başlamadan önce test yapmak zorunlu mu
  • dalgalanma illa olacak ama 250 ml sustanonu pazartesi perşembe kullanmayı düşünüyorum(125 125) sizce kilo alımı için bu oranı 250 250 mi yapmalıyım
  • kaçıncı haftadan sonra carsil(başka ürünlerde vardı unuttum maalesef) kullanmalıyım
  • sustanon harici bulabilceğim steroidi nerden temin edebilirim
  1.  zorunlu çünkü vücudun ne noktada sağlık olarak bunu görmen için ve sonraki testlerde ilacın ne kadar çalıştığını tespit etmen için.
  2. Bence 250 + 250 toplam haftada 500 uygun.
  3. Anlamadım bu sorunu.
  4. İnternetten araştırma yapacaksın milyon tane satıcı var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15

karaciğerde sorun olmaması bakımından carsil kullanılması öneriliyor onu soylemeye calısmıstım hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442
gurkanaykas, Şimdi yazdı:

karaciğerde sorun olmaması bakımından carsil kullanılması öneriliyor onu soylemeye calısmıstım hocam

• liv52
  • Nac600
  • Bol su
  • Bol sebze + yeşillik
tarihinde GHOST tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
gurkanaykas, 1 saat önce yazdı:

merhabalar abilerim hocalarım, 20 yaşıma girmek üzereyim 160 boyundayım 47 kiloyum. 1-1.5 aydır forumdaki hocalarımın bilgilerini, yazılarını okuyorum konuya gelecek olursak 1.5 yıldır yıldır spor yapıyorum covid onceside 5 aya yakın spor geçmişim var ne yaptıysam kilo alamadım bu yüzden steroide yönelme kararı aldım internette araştırdığım kadarıyla güvenli satıcı bulmak zor bu yüzden başlıkta da dediğim gibi sustanon kürüne girmeyi planlıyorum, sustanon kullanmadan önce sorularım olacaktı sizlere

1. küre başlamadan önce test yapmak zorunlu mu

2. dalgalanma illa olacak ama 250 ml sustanonu pazartesi perşembe kullanmayı düşünüyorum(125 125) sizce kilo alımı için bu oranı 250 250 mi yapmalıyım

3. kaçıncı haftadan sonra carsil(başka ürünlerde vardı unuttum maalesef) kullanmalıyım

4. sustanon harici bulabilceğim steroidi nerden temin edebilirim

@DeMoNhUnTeR @Rdm @SERKO

Covid geçirip aşı vurulduysan ilaçlardan dolayı beynine pıhtı atma ihtimali çok yüksek. (Benim başıma gelen gibi) Diğeriyse 20 yaşındasın bu yaşlar için erken ve başına gelebilecek her türlü riski her türlü ihtimali göze almak zorundasın, bu kumar değildir. Kilo alamıyorum diye bir sorunların var ve bundan kaynaklı steroid bulaşmanı ilk etap önermem. Öncelikle kan değerlerine bakıp neden kilo alamadığını gözlemlememiz gerekir eğer bir sorun yoksa beslenmeni de gözden geçirmemiz gerekir. İlk bunu değerlendirmemiz şart, herşeyi eleyelim ki en son’a steroid’i bırakalım. Şunu unutma ilk enjekte olduğun an hiçbir şey eskisi kadar olmayacaktır ve hiçbir şeyinde geri dönüşü yoktur. Gelelim sorularına..

1. Evet elzemdir ve ilk tahlil olmazsa olmazdır. (Hem eskiye yönelik değer karşılaştırması, hem vücudunun ve hormon döngülerinin güncel durumu, hem vücudu ilacı kaldırıp kaldırmayacağı, hem de belki neden kilo alamadığın nedenleri ortaya çıkmış olup kür düşünceni biraz daha erteleyebiliriz.) 

2. İlk kür için Sustanon’u önermem çünkü mental açıdan çok çok daha zorlayabileceği gibi dalgalanmaları her insanın kaldırabileceğini düşünmüyorum. Onun yerine Enanthate veya Cypionate esterlerini tercih edebilirsin. Başlangıç için 500ml önermem ilk 2 ay 125ml sonra ki 3-4 ay 250ml çıkıp güncel kan değerlerini dedike bir şekilde kontrol ettiğin zaman ileride doz arttırabileceğin zaman sana daha büyük katkı sağlayacak hem de vücuduna vermiş olduğu etkileri öğrene öğrene tecrübeleneceksin.

3. Carsil’i anladığım kadarıyla karaciğer için soruyorsun onun yerine aktar’dan deve dikeni alıp kaynatıp her sabah aç karına içebilirsin daha olumlu faydası sağlar. Sen günlük alman gereken ilk mikrolarını al zaten kan değerlerini gördükçe nelere ihtiyacın olduğu belli olacaktır, ona göre ekleme çıkarma yaparız.

4. Aşağı’da sol altta yer alan Wsapp butonun’dan Burak Hoca ile iletişime geçip genel olarak bilgi alabilirsin. (İlk kür için belli bir süre kadar anabolizan önermem.)

Bol şans.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28

sustanon 250 nin içeriği 176 mg testo içeriyor haftada 2 ampul kullansan 350mg vücuduna girer. bence 350 bile az. onun yerine enanthate doz ayarlayıp 350-400 civarı girmeye çalış. ayriyetten küre girmeden önce tam kan, hormon, fonksiyonlarının tahlilini yaptır ki bir sıkıntı çıktığında referans olabilsin o değerler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15
Arenn, 44 dakika önce yazdı:

Covid geçirip aşı vurulduysan ilaçlardan dolayı beynine pıhtı atma ihtimali çok yüksek. (Benim başıma gelen gibi) Diğeriyse 20 yaşındasın bu yaşlar için erken ve başına gelebilecek her türlü riski her türlü ihtimali göze almak zorundasın, bu kumar değildir. Kilo alamıyorum diye bir sorunların var ve bundan kaynaklı steroid bulaşmanı ilk etap önermem. Öncelikle kan değerlerine bakıp neden kilo alamadığını gözlemlememiz gerekir eğer bir sorun yoksa beslenmeni de gözden geçirmemiz gerekir. İlk bunu değerlendirmemiz şart, herşeyi eleyelim ki en son’a steroid’i bırakalım. Şunu unutma ilk enjekte olduğun an hiçbir şey eskisi kadar olmayacaktır ve hiçbir şeyinde geri dönüşü yoktur. Gelelim sorularına..

1. Evet elzemdir ve ilk tahlil olmazsa olmazdır. (Hem eskiye yönelik değer karşılaştırması, hem vücudunun ve hormon döngülerinin güncel durumu, hem vücudu ilacı kaldırıp kaldırmayacağı, hem de belki neden kilo alamadığın nedenleri ortaya çıkmış olup kür düşünceni biraz daha erteleyebiliriz.) 

2. İlk kür için Sustanon’u önermem çünkü mental açıdan çok çok daha zorlayabileceği gibi dalgalanmaları her insanın kaldırabileceğini düşünmüyorum. Onun yerine Enanthate veya Cypionate esterlerini tercih edebilirsin. Başlangıç için 500ml önermem ilk 2 ay 125ml sonra ki 3-4 ay 250ml çıkıp güncel kan değerlerini dedike bir şekilde kontrol ettiğin zaman ileride doz arttırabileceğin zaman sana daha büyük katkı sağlayacak hem de vücuduna vermiş olduğu etkileri öğrene öğrene tecrübeleneceksin.

3. Carsil’i anladığım kadarıyla karaciğer için soruyorsun onun yerine aktar’dan deve dikeni alıp kaynatıp her sabah aç karına içebilirsin daha olumlu faydası sağlar. Sen günlük alman gereken ilk mikrolarını al zaten kan değerlerini gördükçe nelere ihtiyacın olduğu belli olacaktır, ona göre ekleme çıkarma yaparız.

4. Aşağı’da sol altta yer alan Wsapp butonun’dan Burak Hoca ile iletişime geçip genel olarak bilgi alabilirsin. (İlk kür için belli bir süre kadar anabolizan önermem.)

Bol şans.

doktora gittiğimde her şeyin normal çıktığını söylemişti, hormon değerlerim normal, boyum, kemiklerim gibisinden. her şey normal çıkınca sporda da beslenmeme dikkat ettiğimde de yine kilom aynıydı işe girdikten sonra kilomda oynamalar başladı açıkcası çok yogun iş olduğundan dolayı. Enanthate, Cypionate esterlerini nereden temin edebilirim sorusu sormak ban yedirtebilir ama çoğu satıcı dolandırıcı olduğu için doğru ürünü bulmak zor. wp butonuna mesaj attım Burak hocam yazar akşama doğru umarım

rambo32, 43 dakika önce yazdı:

sustanon 250 nin içeriği 176 mg testo içeriyor haftada 2 ampul kullansan 350mg vücuduna girer. bence 350 bile az. onun yerine enanthate doz ayarlayıp 350-400 civarı girmeye çalış. ayriyetten küre girmeden önce tam kan, hormon, fonksiyonlarının tahlilini yaptır ki bir sıkıntı çıktığında referans olabilsin o değerler. 

teşekkür ederim hafta içi gideyim tahlil yaptırayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
rambo32, 3 saat önce yazdı:

Enanthat'dada 180mg civarı var 250mg olan ampulde bunun sebebi ester yoğunluğu ester ne kadar uzunsa ilaç içeriği okadar düşük oluyor sustanona özel bir durum değil. sustanon mix olduğu için enanthatedan çok daha etkili

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15
aç goril, 2 saat önce yazdı:

Enanthat'dada 180mg civarı var 250mg olan ampulde bunun sebebi ester yoğunluğu ester ne kadar uzunsa ilaç içeriği okadar düşük oluyor sustanona özel bir durum değil. sustanon mix olduğu için enanthatedan çok daha etkili

sustanon bulmak kolay ama stok sıkıntısı var bu sıralar sanırım x eczanesine gittiğimde son bir tane kaldığını söylemişlerdi, primabalondan ise neredeyse hic bir eczanede yok. teşekkürler hocam sustanon mix biraz sıkıntı ama tahlillerden sonra biraz stoklarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48

sustanon bulmak kolay ama stok sıkıntısı var bu sıralar sanırım x eczanesine gittiğimde son bir tane kaldığını söylemişlerdi, primabalondan ise neredeyse hic bir eczanede yok. teşekkürler hocam sustanon mix biraz sıkıntı ama tahlillerden sonra biraz stoklarım

Primo bende bulamıyorum zaten gereksiz pahalı diye avutuyorum kendimi :D brnim tanıdık eczane var oradan temin ediyorum sustanonu eğer stok yoksa depodan getirtmelerini rica et getirmiyolarsa yapcak bir şey yok eczane eczane dolaşmaya devam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15
aç goril, 48 dakika önce yazdı:

Primo bende bulamıyorum zaten gereksiz pahalı diye avutuyorum kendimi :D brnim tanıdık eczane var oradan temin ediyorum sustanonu eğer stok yoksa depodan getirtmelerini rica et getirmiyolarsa yapcak bir şey yok eczane eczane dolaşmaya devam.

aslında kucukken gittiğim bir eczane vardı tanıdık annemle aşırı yakınlardı bi oraya danışırım, primo pahalı ama sustona göre daha az yan etkisi var diye biliyorum, yarılanma ömrüde kısaydı yanlış hatırlamıyorsam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
gurkanaykas, 1 dakika önce yazdı:

aslında kucukken gittiğim bir eczane vardı tanıdık annemle aşırı yakınlardı bi oraya danışırım, primo pahalı ama sustona göre daha az yan etkisi var diye biliyorum, yarılanma ömrüde kısaydı yanlış hatırlamıyorsam

Her türlü testosteron kullanmak zorundasın sustanon her türlü olacak yani tek başına anabolizan kullanılmaz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

1- 23 yaşından önce küre girme

2- 23 yaşından önce küre girme

3- 23 yaşından önce küre girme

4- 23 yaşından önce küre girme

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Rdm, 1 saat önce yazdı:

...

Hep söylüyoruz hocam hep.. yukarıda detaylı belirttim de okumamıştır bence 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15
Arenn, 23.10.2023 - 10:43 yazdı:

Hep söylüyoruz hocam hep.. yukarıda detaylı belirttim de okumamıştır bence 😂

hayır okuyorum hepsini zaten 

IMG_3989.thumb.png.d9b55a55c222b27f94032754ce2bd355.png IMG_3989.thumb.png.d9b55a55c222b27f94032754ce2bd355.png IMG_3988.png

hocalarım merhabalar, bugun teste gıdebılme ımkanım oldu saglık ocagında yaptırdım fakat e2 yok sanırım(isimleri var sadece yarın cıkacakmıs testlerın sonucları

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.383
conguerol, 14 dakika önce yazdı:

...

herşey olması gerektiği gibi olmuş artık klomenin iyice kandan çıkmasını beklemelisin bu dönemde cinsel isteksizlik yaşayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
conguerol    6
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

herşey olması gerektiği gibi olmuş artık klomenin iyice kandan çıkmasını beklemelisin bu dönemde cinsel isteksizlik yaşayabilirsin.

Teşekkür ederim E2 hala oldukça yüksek müdahale için arimidex kullanayımmı yoksa sadece bekleyip 1 ay sonra testmi vereyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.383
conguerol, 1 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim E2 hala oldukça yüksek müdahale için arimidex kullanayımmı yoksa sadece bekleyip 1 ay sonra testmi vereyim 

klomenden kaynaklı yükselmiş olan bir e2 olduğu için 10 güne normale gelecektir. benim 300lerdeydi mesela

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
conguerol    6
otopsicikedi, 43 dakika önce yazdı:

klomenden kaynaklı yükselmiş olan bir e2 olduğu için 10 güne normale gelecektir. benim 300lerdeydi mesela

Çok teşekkürler sağlıklı günlerin olsun

Hocam prolaktin yazmayı unuttum  7 den 13 e çıktı üst sınır 17 sizce sorun olurmu 

PROLAKTİN 7 DEN 13 E ÇIKTI UNUTMUŞUM YAZMAYI REFERANS EN ÜST SINIRI 17 BU PROBLEM YARATIRMI YARDIMCI OLURMUSUNUZ

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Herhangi bir ilaç kullanmadan 1 ay kadar bekle, sağlıklı beslenmeye ve spora devam et. Sürenin sonunda sorun yaşarsan tekrar kan testi verip değerlerine göre tedavi uygulanabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15
gurkanaykas, 23.10.2023 - 14:15 yazdı:

hayır okuyorum hepsini zaten 

hocalarım merhabalar, bugun teste gıdebılme ımkanım oldu saglık ocagında yaptırdım fakat e2 yok sanırım(isimleri var sadece yarın cıkacakmıs testlerın sonucları

yazdığım gönderinin konu yeri değişmiş sanirim, e2 testi çıkmaz sanırım değil mi

IMG_3989.png IMG_3988.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.383
conguerol, Bir saat önce yazdı:

Çok teşekkürler sağlıklı günlerin olsun

Hocam prolaktin yazmayı unuttum  7 den 13 e çıktı üst sınır 17 sizce sorun olurmu 

PROLAKTİN 7 DEN 13 E ÇIKTI UNUTMUŞUM YAZMAYI REFERANS EN ÜST SINIRI 17 BU PROBLEM YARATIRMI YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Hiç bir sorun yok dostum. Birde lütfen kendine özel konularda farklı bir başlık aç başkalarının konularını kirletmeyelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17

250 mg sustanon muhtemelen bir mucize yaratmayacaktır. kilo alamama sorununu sustanonla çözemezsin. yavaş ve stabil bir şekilde kalori pushlamaktan başka çaren yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15
lucozade, 13 dakika önce yazdı:

250 mg sustanon muhtemelen bir mucize yaratmayacaktır. kilo alamama sorununu sustanonla çözemezsin. yavaş ve stabil bir şekilde kalori pushlamaktan başka çaren yok. 

yukarda bir hocamız yazmıştı, haftalık 500 alsak nasıl olur sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213

yukarda bir hocamız yazmıştı, haftalık 500 alsak nasıl olur sizce?

Sen geçenlerde bir post açmamış mıydın ilk kürüm diye bi dur 250ml’den hemen ne 500’ü ? Dozu arttırdığın zaman daha çok etkisinin artacağını düşünüyorsan o artacağı şey toksik etki? Daha 19 yaşındasın güzel kardeşim ayağını gazdan çek biraz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: Kürşat1453
      İyi günler hocalarım. İsim Emre yaş 30.
      8 haftadır Testo e 500mg, Bolde 500mg, oxandrolone 30 mg kürümdeyim. Elimde olmayan sebeplerden ötürü kürü Şuan için bırakmak durumundayım. Kür öncesi hormon testlerimde herhangi bir sıkıntı yoktu. Son enjeksiyonu cumartesi günü yaptım. Bundan sonra ki süreçte nasıl ilerlememi neler yapmamı önerirsiniz PCT süreci için
    • Yazan: beko0715
      Merhabalar arkadaşlar,
      Konuyu uzatmayacağım daha öncesinde 3 kez küre girdim kür sonrası azospermi oluştu çocuğum olmuyor ve bu canımı sıkıyor.
      6 kutu klomen 3 kutu proviron  1 kutu ovitrelle Takviye vitamin olarakta proxeed plus alınması önerildi bana ama kullanmasını not etmiştim kaybettim bu fotoğraftaki ürünlerin kullanımını bilen veya ekstra önerisi olan bana yardımcı olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark  @Oathbreaker @otopsicikedi @crosfredy @AREN

• Yazan: Eampowered
      Selamlar arkadaşlar. 
      Aralığın ilk haftası başladığım kürüme bundan tam 4 hafta önce son vermiştim kullanmış olduğum ilaçlar ve dozlar şu şekilde:
      1-6 hafta arası testesteron enantha 300mg 6-18 hafta arası testesteron enanthat 500m 1-6 hafta arası boldenon 300mg 6-14 hafta arası boldenon 500mg  Bugün verdiğim kan sonucunda herhangi bir protokol uygulamama rağmen lh açılmış görünüyor (fsh ta istemiştim ama enabızda görünmüyor doktorum eklemeyi unutmuş olabilir) ayrıca ne kür boyu nede kürden sonra ne bir libido nede herhangi bir ereksiyon sorunu hiçbir şey yaşamadım sorularıma gelecek olursak:
      herhangi bir protokol uygulamam gerekiyor mu? bu tek seferlik bir şeymi yoksa hayatım boyunca yaptığım kürlerde pct yapmadan döngüm hep açılacak mı? son olarak kendim gerek görmesemde sizce gidip tekrardan bir fsh değeri istemelimiyim yoksa gerek yok mu ? Kür içi ve kür sonu değerlerimi aşağı bırakıyorum cevaplarınız benim için değerli teşekkürler şimdiden.
      @metinav @rastlantisal @GHOST @SPECTRE @otopsicikedi @crosfredy @AREN @godofdark @Diver @SantoR

• Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Ovitrelle enjeksiyonundam sonra tamoxifen ve klomen kullanımı için 6 gün beklenmeli mi ? Yoksa ovitrelleden sonraki gün tamox klomen başlanmalımıdır?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.