Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

M4ul

Growth hormon nasıl alabilirim?

Önerilen İletiler

M4ul    1

gh nasıl alabilirim boy uzatmam gerek eczanelere soruyorum fakat vermiyorlar lütfen yardımcı olun

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.238
M4ul, 4 saat önce yazdı:

gh nasıl alabilirim boy uzatmam gerek eczanelere soruyorum fakat vermiyorlar lütfen yardımcı olun

Yaş kaç ve ne kadar kullanmayı planlıyorsun? Ya eczane gh satan bir satıcı bulacaksın bir çok ülkenin eczane gh var çünkü.

Veya tanıdık eczane kanalıyla el altında alabilirsin.

• Vayyyy!! 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
M4ul, 7 saat önce yazdı:

gh kullanmanı kim tavsiye etti doktorun mu yoksa google da okuduklarından sonra mı böyle bir karar verdin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62

Merhaba dostum kaç yaşındasın? Plaklarının röntgenini çektirdin mi? Hala açıklar mı? Kendiden daha detaylı bahsedip gereken şeyleri yaptıktan sonra tam teçhizatlı bir başlık açman daha kolay çözüm bulmanı sağlayacaktır. Çevrenin olmadığını tahmin ediyorum eczaneden şaşma bence. Bende 1 hafta içinde GH kullanımına başlayacağım. Saygılar.

Bay-T, 16 saat önce yazdı:

Yaş kaç ve ne kadar kullanmayı planlıyorsun? Ya eczane gh satan bir satıcı bulacaksın bir çok ülkenin eczane gh var çünkü.

Veya tanıdık eczane kanalıyla el altında alabilirsin.

Hocam bende yavaş yavaş stok yapıyorum parça parça yaklaşık 20 adet gh alacağım. Pazarlık konusunda siz kaçtan alıyorsunuz eczaneden?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Hikmett, 47 dakika önce yazdı:

Hocam bende yavaş yavaş stok yapıyorum parça parça yaklaşık 20 adet gh alacağım. Pazarlık konusunda siz kaçtan alıyorsunuz eczaneden?

Valla ben de eczanelerle konuşacağım eş dost tanıdık sokacağım biraz araya ben de yaklaşık 15/20 adet falan alacağım ama benim ki biraz şuanlık kür’e destek olsun değil. Cildime çok önem verdiğimden ne kadar kollajen kullansam da kapasiteyi daha da çok arttırıp hem derimi hem cildimi daha çok güzelleştirsin diye

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Arenn, 3 saat önce yazdı:

Valla ben de eczanelerle konuşacağım eş dost tanıdık sokacağım biraz araya ben de yaklaşık 15/20 adet falan alacağım ama benim ki biraz şuanlık kür’e destek olsun değil. Cildime çok önem verdiğimden ne kadar kollajen kullansam da kapasiteyi daha da çok arttırıp hem derimi hem cildimi daha çok güzelleştirsin diye

Ya benimde cildim şuanda çok kötü benimde gh kullanmamın başlıca sebeplerinden biri. 2000e kadar zorlayacağım bakalım. Vücuttaki sivilce izlerine veya sivilceleri ne derecede geçirecek ufak bir deney yapacağım kendimde. Saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Hikmett, 37 dakika önce yazdı:

Ya benimde cildim şuanda çok kötü benimde gh kullanmamın başlıca sebeplerinden biri. 2000e kadar zorlayacağım bakalım. Vücuttaki sivilce izlerine veya sivilceleri ne derecede geçirecek ufak bir deney yapacağım kendimde. Saygılar.

İzlerine %90 çözüm solaryumdur. Denendi onaylandı 👍🏻 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4ul    1
Hikmett, 9 saat önce yazdı:

Merhaba dostum kaç yaşındasın? Plaklarının röntgenini çektirdin mi? Hala açıklar mı? Kendiden daha detaylı bahsedip gereken şeyleri yaptıktan sonra tam teçhizatlı bir başlık açman daha kolay çözüm bulmanı sağlayacaktır. Çevrenin olmadığını tahmin ediyorum eczaneden şaşma bence. Bende 1 hafta içinde GH kullanımına başlayacağım. Saygılar.

Yaş 17 ortopediye gittim plakların açık dedi boy için almak istiyorum eczanede buldum genotropin 2300 e fakat daha etkili önerebileceğiniz marka varmı

forbit, 22 saat önce yazdı:

gh kullanmanı kim tavsiye etti doktorun mu yoksa google da okuduklarından sonra mı böyle bir karar verdin?

Google ile ama çok yüksek ölçülerde kullanmayı falan düşünmüyorum baya da araştırdım yani yan etkileri fln olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BANNED    10
M4ul, 2 saat önce yazdı:

Yaş 17 ortopediye gittim plakların açık dedi boy için almak istiyorum eczanede buldum genotropin 2300 e fakat daha etkili önerebileceğiniz marka varmı

Google ile ama çok yüksek ölçülerde kullanmayı falan düşünmüyorum baya da araştırdım yani yan etkileri fln olsun

gh ile ne kadar uzamayı düşünüyorsun ki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
tunccc, 9 saat önce yazdı:

gh ile ne kadar uzamayı düşünüyorsun ki?

Plakları açıksa uzar 17 son demler zaten kullanmak için ama ne kadar uzayacağını kim bilebilir ki🤷‍♂️

M4ul, 12 saat önce yazdı:

Şuanda boyun kaç? Eczaneden şaşma genotropin iyidir kalem olduğu için daha kolay kullanım sağlarsın. Maliyetli bir ürün. Toplu bir şekilde alacaksan mutlaka pazarlık yap eczaneyle. Plaklarında açıksa yapabilirim diyorsan gerisine sen karar vereceksin ilerde deme kullansaydım keşke diye aynısını yaşıyorum çünkü şuan.

Arenn, 17 saat önce yazdı:

İzlerine %90 çözüm solaryumdur. Denendi onaylandı 👍🏻 

Gh bir etki etmedi mi? Solaryuma gitmeyi düşünüyordum zaten şu sıralar.

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Hikmett, 1 saat önce yazdı:

Gh’ı henüz daha kullanmadım şimdilik stok yapıyorum. Buz aküsü falan aldım. Kasım’da kullanıma başlarım o zaman’a kadar bir kaç seans solaryum’a gidicem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4ul    1
Hikmett, 7 saat önce yazdı:

Plakları açıksa uzar 17 son demler zaten kullanmak için ama ne kadar uzayacağını kim bilebilir ki🤷‍♂️

Şuanda boyun kaç? Eczaneden şaşma genotropin iyidir kalem olduğu için daha kolay kullanım sağlarsın. Maliyetli bir ürün. Toplu bir şekilde alacaksan mutlaka pazarlık yap eczaneyle. Plaklarında açıksa yapabilirim diyorsan gerisine sen karar vereceksin ilerde deme kullansaydım keşke diye aynısını yaşıyorum çünkü şuan.

Bi 5 6 cm uzasam yeterlidir boy 175 genotropin dediğin gibi maliyetli ama işte kalite .Dediğin gibi ilerde kullansaydım dememek için neyse sorulara cevaplar için sağolun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
M4ul, 22.10.2023 - 23:55 yazdı:

İran eczane Cintropin aldım memnunum gayet iyi bulabilirsen tavsiye ederim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386

Yaşın küçük diye vermemiş olabilirler. Bir eczane satmasa diğeri satıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
forbit, 15 saat önce yazdı:

İran eczane Cintropin aldım memnunum gayet iyi bulabilirsen tavsiye ederim.

Hocam siz nereden temin ettiniz? Cinnatropin daha uygun Genodan ama bulamadım orijinal.

M4ul, 23 saat önce yazdı:

Bi 5 6 cm uzasam yeterlidir boy 175 genotropin dediğin gibi maliyetli ama işte kalite .Dediğin gibi ilerde kullansaydım dememek için neyse sorulara cevaplar için sağolun

Ne demek dostum bir soru takılırsa aklına mutlaka başlık aç. Bir eczane satmıyor diye ümitsizlik yaratma bulana kadar gez illaki verecekler. Kullanmaya başladığında forumda başlık aç süreci takip etmek isterim bol şans.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BANNED    10
Hikmett, 23.10.2023 - 09:04 yazdı:

benim yaş 19 plaklar açıkmıdır acaba hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Hikmett, 4 saat önce yazdı:

Hocam siz nereden temin ettiniz? Cinnatropin daha uygun Genodan ama bulamadım orijinal.

Ne demek dostum bir soru takılırsa aklına mutlaka başlık aç. Bir eczane satmıyor diye ümitsizlik yaratma bulana kadar gez illaki verecekler. Kullanmaya başladığında forumda başlık aç süreci takip etmek isterim bol şans.

Burak hocadan. Normalde kendine getirmiş dışarıya vermiyordu ama ben o kadar darladım ki biraz alabildim. Şansına konuş istersen.

tunccc, Bir saat önce yazdı:

22,23 kadar plaklar bilimsel olarak açık kalabiliyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
tunccc, 7 saat önce yazdı:

Erkeklerde 21e kadar açık kalabiliyor diye biliyorum yani açık olma ihtimali var röntgen çektirerek öğrenebilirsin acele et eğer böyle bir düşüncen varsa en önemli şey zaman bu süreçte

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4ul    1
Hikmett, 10 saat önce yazdı:

Bi 3 ay geçiriyim durumu yazarım hemde bilgilendirmekde isterim teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BANNED    10
Hikmett, 3 saat önce yazdı:

Erkeklerde 21e kadar açık kalabiliyor diye biliyorum yani açık olma ihtimali var röntgen çektirerek öğrenebilirsin acele et eğer böyle bir düşüncen varsa en önemli şey zaman bu süreçte

açıksa ne kadar gerekli toplam maliyet ne kadar oluyor 3-5cm uzamak için ve plaklar açıksa kesin uzatıyor mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
tunccc, 10 saat önce yazdı:

açıksa ne kadar gerekli toplam maliyet ne kadar oluyor 3-5cm uzamak için ve plaklar açıksa kesin uzatıyor mu

Forum olarak senden haber bekliyoruz umarım güzel bir sonuç alırsın bol şans.

tunccc, 10 saat önce yazdı:

Günlük 4 veya 6iu kullanman daha etkili olur en az 3 ay kullanırsın duruma göre uzatırsın süreyi benim uygulayacağım sistem bu şekilde olacak. Günlük 4iu kullanırsan ayda 4 kalem civarı gidecek 2300₺den hesapla ciddi maliyetli bir ürün. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BANNED    10
Hikmett, 8 saat önce yazdı:

Forum olarak senden haber bekliyoruz umarım güzel bir sonuç alırsın bol şans.

Günlük 4 veya 6iu kullanman daha etkili olur en az 3 ay kullanırsın duruma göre uzatırsın süreyi benim uygulayacağım sistem bu şekilde olacak. Günlük 4iu kullanırsan ayda 4 kalem civarı gidecek 2300₺den hesapla ciddi maliyetli bir ürün. 

değmezmiş gibi geldi 1.80 olsam güzel olabilrdi gerçi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4ul    1

Biraz fazla geçti ama yazıyım dedim 18 e girdim 3 kalem bitirdim boy 1.80 yaklaşık 5 cm lik bir uzama oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.