Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Rock111

Değerlerim ile ilgili

Önerilen İletiler

Tr3n    228

Bunun partner ile ilgisi yok dünyanın en güzel kadini gelsede birşey değişmeyecek tori black karşımda olsa bile büyük konusmayimda :) hormon bir kere bozulduğu zaman eski haline dönmüyor bir kere girdinmi küre eskisi gibi olmayacak hormon dengesi. Kürden çıktım kür biteli yaklaşık 1-2 hafta oldu kurdeyken yaşadığım ereksiyonu yaşamıyorum kürde libido tavan cinsel istek harika kür bitiyor libido ölüyor cinsel isteksizlik başlıyor hiç aklıma gelmiyor seks yapmak ömür boyu testo takviyesi almak gerekecek öyle görüyor kür yapmaya bağlı kalacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532
Arenn, 15 saat önce yazdı:

Şuan sadece hafta da 1ml enthate kullanıyorum ara ara hcg vuruyorum, sperm testi verdiğimde de temiz çıkıyor ve açıkçası ileride de çocuk düşüncem yok belki ilerde değişirse ona göre protokollere başlayabilirim fakat biraz hayalimin peşinde gitmek istiyorum ki daha 5-6 hafta sonrasında ne olacak bakalım. Bir de eğer anabolikte eklemeye başlarsam düzenli iç organ ve özellikle hani böbrek karaciğer okey ama beyin ve kalp benim için inanılmaz önemli. Çünkü benim beynime pıhtı attı ki ilaçlar da damar sertliğini arttıracağı için ölümle veya felç kalma ihtimalim çok yüksek olur Allah korusun. 

Bu durumda steroid kullanmak çok tehlikeli, sende durumun farkındasınd zaten ama nasıl bu kadar cesaretli olabiliyorsun bilemiyorum, üstelik daha çok gençsin.

İlaçlar damar sertliğini arttırdığı gibi, kanı da koyulaştırıyorlar biliyorsun ki. Pıhtı sonrası tüm hastalara kan sulandırıcı tedavisi verilir aylarca bazen de ömür boyu....

Biliyorum vazgeçmeyeceksin, o yüzden çok dikkatli olmalısın, sürekli kan değerlerini kontrol ettirmelisin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
Arenn, 15 saat önce yazdı:

Şuan sadece hafta da 1ml enthate kullanıyorum ara ara hcg vuruyorum, sperm testi verdiğimde de temiz çıkıyor ve açıkçası ileride de çocuk düşüncem yok belki ilerde değişirse ona göre protokollere başlayabilirim fakat biraz hayalimin peşinde gitmek istiyorum ki daha 5-6 hafta sonrasında ne olacak bakalım. Bir de eğer anabolikte eklemeye başlarsam düzenli iç organ ve özellikle hani böbrek karaciğer okey ama beyin ve kalp benim için inanılmaz önemli. Çünkü benim beynime pıhtı attı ki ilaçlar da damar sertliğini arttıracağı için ölümle veya felç kalma ihtimalim çok yüksek olur Allah korusun. 

hocam ben bitkilere acayip takığım ve çok iyi sonuçlar aldım.Keçiboynuzu biz sporcular için çok önemli kullanmanı tavsiye ederim.İnşallah herşey dilediğin gibi olur 

• Beğen 1
  • Ödül 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
SERKO, 33 dakika önce yazdı:

hocam ben bitkilere acayip takığım ve çok iyi sonuçlar aldım.Keçiboynuzu biz sporcular için çok önemli kullanmanı tavsiye ederim.İnşallah herşey dilediğin gibi olur 

Bu bilgileri miktar, kullanım şekli ve periyodda belirterek tecrübelerini aktaracağın ayrıca bir başlık açmanı tavsiye ve rica ediyorum. Bu konuda çok sorun yaşayan insan var. Hatta kürden çıkan herkesin ortak derdi. Büyük sevap point toplarsın :):):):)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
rastlantisal, 26 dakika önce yazdı:

Bu bilgileri miktar, kullanım şekli ve periyodda belirterek tecrübelerini aktaracağın ayrıca bir başlık açmanı tavsiye ve rica ediyorum. Bu konuda çok sorun yaşayan insan var. Hatta kürden çıkan herkesin ortak derdi. Büyük sevap point toplarsın :):):)

tamamdır hocam en yakın zamanda yaşadıklarımı ve bitkilerle alakalı tecrübelerimi aktaracağım

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    204
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Bu durumda steroid kullanmak çok tehlikeli, sende durumun farkındasınd zaten ama nasıl bu kadar cesaretli olabiliyorsun bilemiyorum, üstelik daha çok gençsin.

İlaçlar damar sertliğini arttırdığı gibi, kanı da koyulaştırıyorlar biliyorsun ki. Pıhtı sonrası tüm hastalara kan sulandırıcı tedavisi verilir aylarca bazen de ömür boyu....

Biliyorum vazgeçmeyeceksin, o yüzden çok dikkatli olmalısın, sürekli kan değerlerini kontrol ettirmelisin.

Farkında olmaz olur muyum ne kadar çok tehlikeli olduğunu şayet bu yüzden de sadece küçük olan 250ml enanthate için bile bütün tahlilleri (organlar henüz hariç) yaptırıyorum, herşeyi kontrol ettiriyorum. Hastaneye bir giriyorum ölüsü 4-5 saat çıkamıyorum hastaneden. Geçen de Metin abim kanın koyulaşmış kan yapımın artıyor dediği an gittim direkt kan verdim hiç beklemeden. Kan sulandırıcı gerçekten çok kötü bir süreç bu aşı’dan dolayı ne geldiyse başıma geldi, 4 ay kullanıp kan sulandırıcı içip saldım. Doktor’a da söyledim ki zaten nörolog aile dostum var sürekli iletişim halindeyiz. Hayatta ki en büyük travmam bu oldu resmen. Şuna inanıyorum bu konularda mental kuvvetim aşırı olmasa ben bu işe girmezdim şahsen çünkü çevremde müptezel gibi ilaçtan başını kaldırmayan insanlar var. Bağımlı olursam kendi mezarımı kazarım ve emin ol abim bir gün buraya kür’ü tamamen bıraktım diye geleceğim yanınıza 🌹

SERKO, 1 saat önce yazdı:

Hocam elbette hepimiz için en iyisi en sağlıklısı olması dileğiyle. Keçiboynuzu çok önemli de illet bir şey onun ezmeleri falan oluyor veya pekmezle de karıştırınca yedikçe yediriyor insana 😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
Arenn, 59 dakika önce yazdı:

Farkında olmaz olur muyum ne kadar çok tehlikeli olduğunu şayet bu yüzden de sadece küçük olan 250ml enanthate için bile bütün tahlilleri (organlar henüz hariç) yaptırıyorum, herşeyi kontrol ettiriyorum. Hastaneye bir giriyorum ölüsü 4-5 saat çıkamıyorum hastaneden. Geçen de Metin abim kanın koyulaşmış kan yapımın artıyor dediği an gittim direkt kan verdim hiç beklemeden. Kan sulandırıcı gerçekten çok kötü bir süreç bu aşı’dan dolayı ne geldiyse başıma geldi, 4 ay kullanıp kan sulandırıcı içip saldım. Doktor’a da söyledim ki zaten nörolog aile dostum var sürekli iletişim halindeyiz. Hayatta ki en büyük travmam bu oldu resmen. Şuna inanıyorum bu konularda mental kuvvetim aşırı olmasa ben bu işe girmezdim şahsen çünkü çevremde müptezel gibi ilaçtan başını kaldırmayan insanlar var. Bağımlı olursam kendi mezarımı kazarım ve emin ol abim bir gün buraya kür’ü tamamen bıraktım diye geleceğim yanınıza 🌹

Hocam elbette hepimiz için en iyisi en sağlıklısı olması dileğiyle. Keçiboynuzu çok önemli de illet bir şey onun ezmeleri falan oluyor veya pekmezle de karıştırınca yedikçe yediriyor insana 😂

pekmezinin tadı çok keskin ama keçiboynuzu özü daha sert kıvamda ve tadı çok iyi oluyor.Zaten benim dokturumda bana özünü tavsiye ettti soğuk sıkım olması da ayrıca önemli.Kullandıgım bitkiler,keçiboynuzu ve bana yaşattıkları etkilerle alakalı yakında bir konu açacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rock111    2
rastlantisal, 17.10.2023 - 23:00 yazdı:

Tavrınız çok saldırgan. Böyle bir şeye gerek yok. Keza "ömür boyu" diye başlayan kısımdaki korkutmanız da hayret verici. Bir üstteki mesajımda zaten metodolojiyi anlattım. Bazen bu forumdaki cevaplar çok garip oluyor. Sakin olmanızda fayda var. Çünkü yine yazınızın "sonrasına nasıl bakacak" olan kısmının cevabını da zaten yukarı da vermiştim. Velhasıl uzatmak istemiyorum. Konumuz siz değilsiniz. Farklı bir düşünceniz var ise lütfen saldırgan tavırlar ile değil sakince anlatın ki tavrınıza değil fikrinize odaklanalım. En nihayetinde hepimiz birbirimize yardım etmek için gönüllü olarak buradayız. Forum sahibi dahil kimse memur değil. 

Kafanın karışıyor olmasını anlıyorum. Doğrudur yada yanlıştır tartışmasına girmeden öncenizi bilmediğimiz için öncenizi anlamak adına bir metot belirledim. Eğer uyarsanız lütfen talimatlar içinde hareket edelim. Ki bende sizi takip edebileyim. Gün gün gelişmeleri beni etiketleyip raporlarsanız takibim kolay olur.

Saygılarımla.

Hocam arimidex buldum. Proviron arıyorum henüz bulamadım. Tek arimidex kullanayım mı bulana kadar ? @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Rock111, 8 dakika önce yazdı:

Hocam arimidex buldum. Proviron arıyorum henüz bulamadım. Tek arimidex kullanayım mı bulana kadar ? @rastlantisal

Olur şimdilik. Bugün içince yarından itibaren libido ereksiyon durumunu not et. Sonra üzerinden konuşuruz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rock111    2
rastlantisal, 19.10.2023 - 11:50 yazdı:

Olur şimdilik. Bugün içince yarından itibaren libido ereksiyon durumunu not et. Sonra üzerinden konuşuruz

Hocam merhaba. Dün durumu kontrol etmeye çalıştım. Libidoda ufak bir artış hissettim ancak sertleşme konusunda çok bir değişiklik olmadı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Rock111, 25 dakika önce yazdı:

Hocam merhaba. Dün durumu kontrol etmeye çalıştım. Libidoda ufak bir artış hissettim ancak sertleşme konusunda çok bir değişiklik olmadı 

Devam edelim önümüzdeki 7 gün boyunca gözlemlemeye. Gün gün de yazalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rock111    2
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Devam edelim önümüzdeki 7 gün boyunca gözlemlemeye. Gün gün de yazalım.

Tekrar kullanmıyorum bu süreç zarfında değil mi @rastlantisal hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Rock111, 21.10.2023 - 09:17 yazdı:

Tekrar kullanmıyorum bu süreç zarfında değil mi @rastlantisal hocam

Hayır kullanmayacaksın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rock111    2
rastlantisal, 23.10.2023 - 06:09 yazdı:

Hayır kullanmayacaksın. 

Hocam libido ve sertleşmede bir artış gözlemledim. Çook büyük olmasa bile bir fark yarattı @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Rock111, 20 saat önce yazdı:

Hocam libido ve sertleşmede bir artış gözlemledim. Çook büyük olmasa bile bir fark yarattı @rastlantisal

Bu iyi haber. Gözlemlemeye devam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rock111    2
rastlantisal, 25.10.2023 - 07:39 yazdı:

Bu iyi haber. Gözlemlemeye devam. 

Hocam merhaba. Kalıcı bir etki olmadı çok sanırsam. Tekrar kullanmadım ve şuan 2 konuda da düşüş var gibi hissediyorum @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Rock111, 17 saat önce yazdı:

Hocam merhaba. Kalıcı bir etki olmadı çok sanırsam. Tekrar kullanmadım ve şuan 2 konuda da düşüş var gibi hissediyorum @rastlantisal

Olduğun ülkede aktar var mı?

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Rock111, 28.10.2023 - 07:56 yazdı:

Dostum üroloji doktorundan randevu alıp bütün süreci ona anlatmalisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.