Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BANNED

Ilk kür

Önerilen İletiler

BANNED    10

Abilerim yaşım 19 175 74kgyim güncel formum aşağıda mevcut konuma gelirsek bu kış alabildiğim kadar kütle almak istiyorum 85-90kg arası bunu only testo giderek başarmak mümkün mü yoksa yanına bir şeyler eklemem gerekiyor mu önerileriniz neler? @Rdm @Semih Erarslan @rastlantisal @otopsicikedi @DeMoNhUnTeR

C633990A-F0AE-4A94-98AF-C6A69E3E13BE.thumb.jpeg.86772efd99a90dbae2581cdee17da6f9.jpeg AFFD7524-39E8-49C1-A65C-93002C1AF586.thumb.png.fb68176a10107a617c05fe14853c02fa.png 209393FF-15F9-4E6A-9F67-E7377B481697.thumb.png.a4d4d51170ece68167467be07f544797.png 8451C79C-7F75-4BC2-B79B-85366C85835F.thumb.png.cdc100c533f089508dbd68e1674a9de4.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196
tunccc, 45 dakika önce yazdı:

Abilerim yaşım 19 175 74kgyim güncel formum aşağıda mevcut konuma gelirsek bu kış alabildiğim kadar kütle almak istiyorum 85-90kg arası bunu only testo giderek başarmak mümkün mü yoksa yanına bir şeyler eklemem gerekiyor mu önerileriniz neler? @Rdm @Semih Erarslan @rastlantisal

bu nasıl 74 kilo çok büyük duruyon

gayet mümkün o kilolara çıkman beslenme ve antremanı hakkıyla yaparsan. baktın olmuyor eklersin ama bence only test başla.

250 veya 350 başla yetmemeye başlarsa arttırırsın kademeli şekilde o da yetmezse bişeler eklersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    319

bence 10 hafta 250 mg only testo git tatmin olmazsan 10.haftadan sonra 500 testo 200 -300 mg primabolan ekleyebilirsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BANNED    10
ulquiorra_z, 5 dakika önce yazdı:

bu nasıl 74 kilo çok büyük duruyon

gayet mümkün o kilolara çıkman beslenme ve antremanı hakkıyla yaparsan. baktın olmuyor eklersin ama bence only test başla.

250 veya 350 başla yetmemeye başlarsa arttırırsın kademeli şekilde o da yetmezse bişeler eklersin

peki iran enanthate uygun mu hocam onunla başlayabilir miyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertkaya    11
tunccc, 6 dakika önce yazdı:

Şimdi linç yicem ama iran çok ucuz bir mal dolasısıyla kaliteli birşey beklemeyiz standart bir saf testo. Kaliteli bir testo kullanacaksan sp,dragona yönelebilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    319
tunccc, 43 dakika önce yazdı:

Açıkçası ben testo enanthate da  irandan şaşmam herzaman verim almışımdır..Bana göre 20 yıl önce de aynıydı şimdi de aynı yine de tercih senin sp de çok iyidir.

whatsapp butonuna tıkla burak hocaya ulaş o sana gerekli markayı verir kafan rahat eder.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
tunccc, 2 saat önce yazdı:

Abilerim yaşım 19 175 74kgyim güncel formum aşağıda mevcut konuma gelirsek bu kış alabildiğim kadar kütle almak istiyorum 85-90kg arası bunu only testo giderek başarmak mümkün mü yoksa yanına bir şeyler eklemem gerekiyor mu önerileriniz neler? @Rdm @Semih Erarslan @rastlantisal @otopsicikedi 

Küre girme :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BANNED    10
Rdm, 20 dakika önce yazdı:

Küre girme :) 

neden hocam 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.404
tunccc, 2 saat önce yazdı:

Abilerim yaşım 19 175 74kgyim güncel formum aşağıda mevcut konuma gelirsek bu kış alabildiğim kadar kütle almak istiyorum 85-90kg arası bunu only testo giderek başarmak mümkün mü yoksa yanına bir şeyler eklemem gerekiyor mu önerileriniz neler? @Rdm @Semih Erarslan @rastlantisal @otopsicikedi 

Dostum güzel bir fiziğin var. Fakat genç bir arkadaşımızsın ilaca vs bu kadar yatırım yapıp sonunda sadece fizik elde edeceğine ve bunları yaparken genç olduğun için maddi anlamda zorluk çekeceğine emin ol 22 23 yaşlarına kadar ekonomik özgürlüğünü elde etmiş ol kendini sosyal kültürel açıdan geliştirmeye bak vizyonunu daha genişletmeni öneririm. YouTubeda videolardaki insanlar gibi bu süreç hep güllük gülistanlık geçmiyor. Hormonlarının zirvede olduğu bir yaşta zaten yeterince gelişim alıcaksın. Vücudundan daha çok kendi gelişimine harcama yaparsan küre girdiğinde hangi testo daha uygun olur gibi de düşünmez en kalitelisi neyse onu alır başlarsın..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68

İlk kür en verim alacağın kür olacağı için only testo yapabilirsin ve gayet iyi verim verecektir. Sadece testodayken vücudunun ilaca tepkimesini tecrübe etmiş olursun. İkinci kürde yanına 1 anabolizan eklersin, bu sefer anabolizanla oluşan tepkimeye bakarsın. Bu şekilde hem bir sorun yaşadığında neyden kaynaklandığını çözebilirsin, vücudunu tanıyarak ilerleme şansın olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.426

Kardeşim bu yaşlarda küre girmeyin. Altını çize çize söylüyorum cinsel hayatlarınızı mahvediyorsunuz. Kür bitiyor, değerler normal ama libidonun yerinde yeller esiyor. Bu yaşta bu haltı yediğinde yüksek ihtimalle de böyle devam ediyor. Güçlü uyarıcı olmadan erekte olmakta zorlanıyorsunuz. Bak sosyal medyam olsun, burada açılan başlıklar olsun böyle yardım talepleri ile dolu. 

Peki sonra ne oluyor? Hooop bir daha testosterona, sonra tekrar sonra tekrar. İllaki bir yerde bırakacaksın. Orada elinde sence ne kalacak?

Body building işini yanlış anlıyorsunuz. Vücut inşa etme sanatıdır. Daha büyük olman gerekmiyor. 175 adam için 5 kilo daha almak zaten natural olarak mümkün. Senin yaşında çok çok mümkün. Niye her şeyi riske atasın?

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.203
tunccc, 12.10.2023 - 16:00 yazdı:

Ya yazdıklarımı sana bağıra bağıra söylüyorum öyle oku bak sen bu yaşta o bahsettiğin söylediğin hedefe testoyla geleceğine inanmışsın yanlış yoldasın bahsettiğin hedefin senin yaşında ulaşılabilir bir hedef bu sporda halen hocam ya yok öyle bişi diyorsan bu kafadan çıkmıyorsan sana tek tavsiyem kendi başını yemeden bırak elindeki dambılları çık abicim dışarı 19 da 75 den beslenmeyle karın kasların soktuğunda belli olarak 85lere ulaşman neden sana hayal geliyor ne oluyor size gençler neyin kafası bu?

15 yaşında adam senin hedefine cretain kullanmadan varır sen testo diyon testo sana ne yapsın anca hocam eskisi gbi kalkmıyor olacak hangi kaldırdığın düzgün formda kg nün hasarını tamir edecek testo ne yiyip içiyorsunki onu taşıyacak oraya yapmayın 20 yaşında pro kart alan adam sence buradan mı o işleri çözdü buldu etti babasının harçlıklarıyla mı geldi bu noktaya öyle bi imkanın olsa burdan yazmazsın birbirimizi kandırmayalım.

Dışarda hava civa için gençliğinizde hastalık sahibi olursunuz şuan senin kafanda kalmayacak saçın teli vücuduna ekleyeceğin 1-2 kg kasa şu yaşta deymez anla girdin mi bütün yan etkilere razıyım ve bende olacak diye girersin bezende olur nasıl kaldıracaksın bunun piskolojisini basite indirmeyin.

2 YouTube adam izleyip arka planları çok lüx onların zor imkan dediğime siz vardığınızda bu ne rahatlık dersiniz aklını başına al hayal kurma gerçekçi ol ve adım adım git hepsini yine geç buna engel bi durum yok başarabilirsin ama farklı yolla 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    79

acı gerçeği söyliyim mi yok testoyla yok 250 mg işte şu bu böyle bişey yok o dediğin kütleyse bak altını çizerek söylüyorum kas kütlesiyse ekleyemezsin. ha yoksa ben işte kilo almak istiyorum diyorsan sulu falan ne testo fln kullanıp döngünü bozacaksın ki bozsan neyine yarıcak.

yanına anabolik vs eklemeden ki eklemekde sağlam bütçe gerektiriyor artık üstüne yemeni antrenmanını kusursuz yapman lazım evet yapman lazım ben yapmadım olmadı mükemmel ilaçlar da kullandım olmadı her neyse asıl konu almak istediğin sulu vs kiloysa hiç gerek yok girme zaten

östrojenin artsa alırsın ordan o kiloyu yine aynı şey bu mantık. Saf kütle eklemek zordur hiçte kolay değil ilaçlı olsun olmasın umarım bilgilenmişsindir gerek yok döngünü bozma pişman olacaksın bu kadar basit kendimden biliyorum :))

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.