Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darkdefender

Sivilce ilaci kullanıp kürde kalmak

Önerilen İletiler

Darkdefender    53

Sivilce için aknetrend zoretanin tarzı ilaç kullanıp küre devam eden oldumu yan etkileri kolestrol dengesini bozuyor kas eklem ağrısı yapıyor karaciğer değerlerini yükseltiyor yoğun fiziksel aktiviteden kaçının yazıyor ayrıca — karaciğer değerlerini bozmayan Testo boldenon npp tarzı ilaçla beraber kullanılırmı acaba @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    214
Darkdefender, 22 dakika önce yazdı:

Sivilce için aknetrend zoretanin tarzı ilaç kullanıp küre devam eden oldumu yan etkileri kolestrol dengesini bozuyor kas eklem ağrısı yapıyor karaciğer değerlerini yükseltiyor yoğun fiziksel aktiviteden kaçının yazıyor ayrıca — karaciğer değerlerini bozmayan Testo boldenon npp tarzı ilaçla beraber kullanılırmı acaba @metinav

İzotreotenin etken maddesi içeren ilaç kullanılacağı zaman hiçbir şekilde kür’e girilmemesi tarafındayım. Eğer kür yapacaksan maddiyata kıyıp alternatif akne için çok fazla ve çok etkili tedaviler var. Ya kür ya akne tedavisi. Seçim senin. Akne ilaçları kesin çözümü de değil bence ama büyük oran da gideriyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    53
Arenn, Bir saat önce yazdı:

İzotreotenin etken maddesi içeren ilaç kullanılacağı zaman hiçbir şekilde kür’e girilmemesi tarafındayım. Eğer kür yapacaksan maddiyata kıyıp alternatif akne için çok fazla ve çok etkili tedaviler var. Ya kür ya akne tedavisi. Seçim senin. Akne ilaçları kesin çözümü de değil bence ama büyük oran da gideriyor.

Bende anabolizan kaynaklı değilde genel olarak sivilce problemi var yıllardır geçmeyen kistik sivilce olsun ufak sivilceler olsun devamlı seyir ediyor şimdide aktif kürdeyim test bolde kürü kesmeden bu ilaca başlasak ne gibi zarar görürüz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
Darkdefender, 1 saat önce yazdı:

Bende anabolizan kaynaklı değilde genel olarak sivilce problemi var yıllardır geçmeyen kistik sivilce olsun ufak sivilceler olsun devamlı seyir ediyor şimdide aktif kürdeyim test bolde kürü kesmeden bu ilaca başlasak ne gibi zarar görürüz 

Karaciğer nakli için beklersin artık (:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.602
Darkdefender, 21 saat önce yazdı:

Deneyim yok, fakat nor gurubuyla progesterondan ve dht den dolayı etkileşime gireceği bence yüksek bir ihtimal...

Only testosteron sorun çıkarmayabilir...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Sivilce ilacını kullandığım Zaman karaciğer değerlerim neredeyse tren giren birisi kadar yükseltmişti ilacı doktorun tavsiyesi ile hemen kesmiştik. Bence olmaz tavsiye etmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    53
metinav, 7 saat önce yazdı:

Deneyim yok, fakat nor gurubuyla progesterondan ve dht den dolayı etkileşime gireceği bence yüksek bir ihtimal...

Only testosteron sorun çıkarmayabilir...

Ozaman npp eklemeden Testo bolde şeklinde devam edeyim hocam değerler çok bozulursa Pct geçicez mecbur önerebiliceğiniz koruyucu varmı milk thistle vs doktor sumplementleri kullandığın vitaminleride kes dedi balık yağına kadar

Larues, Bir saat önce yazdı:

Sivilce ilacını kullandığım Zaman karaciğer değerlerim neredeyse tren giren birisi kadar yükseltmişti ilacı doktorun tavsiyesi ile hemen kesmiştik. Bence olmaz tavsiye etmiyorum 

Kürdemiydiniz ilacı kullanırken 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68

Sivilce tedavisini bırakmalısın yada kürü bırakmalısın. Hayatında hangisinin öncelik olduğuna karar verip, eğer kürse sivilceyi organları zorlamayacak şekilde farklı yollarla çözmeye çalış. İkisi bir arada olmaz only testo yapsan bile organların çok zarar görür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.602
Darkdefender, 17 saat önce yazdı:

Ozaman npp eklemeden Testo bolde şeklinde devam edeyim hocam değerler çok bozulursa Pct geçicez mecbur önerebiliceğiniz koruyucu varmı milk thistle vs doktor sumplementleri kullandığın vitaminleride kes dedi balık yağına kadar

Bir çok şey kullanırsan etkileşimleri ve yan etkileri ayıramaz ve nedenini analayamaz olabileceğinden, sadece ilaç kullanılsın görelim ne yaptığını diye herşeyi kes demiştir...Yoksa suplementle de etkileşime girmez abartmaya gerek yok.Karaciğerin yağ glikojen üretimini baskılıyor, metformin benzeri davranıyor bir yerde...Yağ sebum artışı yapan hormonları baskılıyor (dht), Östrojenle rekabet ediyor ve bazı yan etkileri ortaya çıkarıyor...

Öneride bulunmak için o ilaçla ilgili deneyimim olmalı yada ilaçlarla etkileşimini bilmeliyim.Bazı şeyler baskılarken nazı şeyler sinerji oluşturup yan etki tablosunu arttırabilir.Bunu bilerek öneride bulunulabilir...İnternette özellikle yabancı sitelerde bu ilaçla ilgili araştırma da yapmadığım için bir şey söylemem yanlış olur...

Doktorun önerisiyle ve kendini gözlemle bir süre devam et, test sonuçlarına göre zaten bir yol belirlenir...

Boldenonu bence kullanma sadece only testosteron git...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
themarine    1
Arenn, 11.10.2023 - 17:03 yazdı:

akne ilaçları kesin çözüm gibi tıpta bayadır kullanılıyor kullanmıştım zamanımda vücümda sivilceye dair bir şey kalmadı çoğu tanıdık kişide kullandı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
themarine, 7 dakika önce yazdı:

akne ilaçları kesin çözüm gibi tıpta bayadır kullanılıyor kullanmıştım zamanımda vücümda sivilceye dair bir şey kalmadı çoğu tanıdık kişide kullandı

Hiçbir şey kesin çözüm değildir sağlıkta ve hayatta da öyle. 9 ay kullanıp hiçbir verim almayan birisi var (o da ben) ve başka alternatiflerle %95’e kadar çözüm sunan uygulamalar var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    84
Darkdefender, 11.10.2023 - 16:38 yazdı:

Sivilcelerin görüntüsünden dolayı mı ilaç kullanmak istiyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    53
ufukbelli.06, 3 saat önce yazdı:

Sivilcelerin görüntüsünden dolayı mı ilaç kullanmak istiyorsun? 

Evet vücudum çok fazla siyah nokta üretiyor dönem dönem sivilce çıkıyor çıktığı zaman da kistik büyük sivilceler ve gözenekler büyük delik deşik iz ergenlikten dedik yaş 30a dayandı hala devam ediyor birtek denemediğim bu ilaç kaldı 

Arenn, 4 saat önce yazdı:

Hiçbir şey kesin çözüm değildir sağlıkta ve hayatta da öyle. 9 ay kullanıp hiçbir verim almayan birisi var (o da ben) ve başka alternatiflerle %95’e kadar çözüm sunan uygulamalar var. 

Ney hocam bu uygulamalar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    84
Darkdefender, 8 saat önce yazdı:

Evet vücudum çok fazla siyah nokta üretiyor dönem dönem sivilce çıkıyor çıktığı zaman da kistik büyük sivilceler ve gözenekler büyük delik deşik iz ergenlikten dedik yaş 30a dayandı hala devam ediyor birtek denemediğim bu ilaç kaldı 

Ney hocam bu uygulamalar 

Ben sivilceler için lavanta yağı kullanıyorum duş sonrası istersen dene ben fayda görüyorum 1 hafta içinde yok oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
ufukbelli.06, 8 saat önce yazdı:

Ben sivilceler için lavanta yağı kullanıyorum duş sonrası istersen dene ben fayda görüyorum 1 hafta içinde yok oluyor

Lavanta yöntemini ilk defa duyuyorum daha çok uyku problemlerine iyi gelmiyor muydu o ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    84
Arenn, 8 dakika önce yazdı:

Lavanta yöntemini ilk defa duyuyorum daha çok uyku problemlerine iyi gelmiyor muydu o ?

Bir çok yerde kullanılıyor sırtımda ki sivilceri kurutuyor dene istersen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
ufukbelli.06, 1 saat önce yazdı:

Bir çok yerde kullanılıyor sırtımda ki sivilceri kurutuyor dene istersen.

Deneyelim hemen ayıpsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.