Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

İnaulin Kullaınmı ( Anlatımlı )

Önerilen İletiler

Bay-T    4.235

Evet Arkadaşlar İnsulin Kullanımına değinmek istiyorum ,

3 çeşit insulin vardır piyasada , çeşitli ticari marka isimleriyle satılmaktadır bunlar ; novalin , novadmin , humulon , humulin R vs

Sporcuların kullanması gereken şefaf renkte yani short actnig ( kısa esterli) olanı dır.

İnsulinlerin eseter (etki süreleri)

Humolog: 2 - 4 saat (Kartuları kalem içersine konularak kullanılır)

Humlin-R 6 -12 saat (Flakon 10 ml 100 üi şişler halinde kullalnılır)

Humulin-N: 12 - 24 saat (3 ml 5 kartuş şeklinde kullalnılır)

Bizlerin tercih edeceği humulin-r veya humolog olmalıdır. Şimdi humulin-reguların kullanımı anlatacağım;

not: 4 Haftada fazla alınmamaalı bi sonraki kür için 5 ay aradan geçmeli ve yanımızda haribo vs şekerleme bulundurulmalıdır.

İnsulin Kullanımı :

Hemen soyunma odasına gidip çantamızdan kalemi çıkartıp(daha önce hazır oluyor tabi) Enjeksyonu yapıyoruz (mide çevresinden insulin kalemiyle) ,

Enjeksiyon öncesi her zaman 1-2 ünite atarsın ve eğer insülin sıçrıyorsa kalem hazır demektir ve uygun bölgeden(yağ tabakasından) enjekte edilir

Örnek:

saat 18.00 de idmanımızı mis gibi yaptık

idman TAM TAMINA saat 19.00da bitti (Enjeksyon zamanı)

19.00: 400ml Üzüm suyu içme (( içersinde bcaa - gtlutaimne cretene) [ Kasa yollamak için mükemmel bi kombinasyon ]

19.10: Whey protein izolat (200ml 20-30gram toz)

19.25: 300ml Üzüm suyu(%100)

19.35: Whey Pro İzo (200ml 20-30gram toz)

21.00: Normal Öğün.

Dozajlar:

1 Hafta:

ilk gün 1 ünite

salı günü 2 ünite

3gün: 3 ünite

4. gün 4 ünite 5. gün 5 ünite 6. ve 7. gündede 5 ünite ve öyle kalıyor (ilk hafta) (idman sonraları)

5 üniteye kadar olanlar SADECE İDMAN SONRASI alınır.

2 inci HAFTA:

ikinci haftada pazartesi idman sonrası 6 ünite

salı günü sabah AÇ KARNINA uyandıktan sonra 2 ünite alınır (300ml Üzüm suyu sonra proteinli kahvaltı(15dk sonra)

yalnız 1-2 saat sonra yine şekerli bir içecek(sıkılmamak için sabah elma suyu içilebilir %100)

aynı gün idman sonrası 5 ünite alınır ve 7 ünite almış oluruz

3. gün: 8 ünite alırız ve o haftayı 8 üniteyle geçiririz : sabah 3 + idman sonrası 5 ünite

3. haftada

9 ve 10 üniteye varırız ve 10 ünitede SABİT kalırız.

sabah 4 idman sonrası 6 ünite olabilir mesela (yada 5 + 5)

4. hafta

10 ile devam eder ve Perşembe den sonra dozlar düşer

8 cuma: 6 c.tesi 5 pazar 4 p.ztesi: 3 Salı: 2 SON.

Saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yan etkileri nelerdir?steroid kuruyle beraberbyapmakbistiyorum.son 4 hafta yap dediler.

4 hafta ve 5 iu geçme derim.Bende 4 hafta 5 iu düşünüyorum ilk ve son 4 gün 1-2-3-4 iu şeklinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

gurbuz hocam,

Acaba insulin içeren bir peptid kürü örneği paylaşabilir misiniz ? İnsülin hakkında daha geniş bilgi ve yararları-zararları gibi bilgileri paylaşmanız mümkün olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Bay_T,

Konunun başında 1-2 ünite dışarı atarsın diye bahsetmişsin insülin enjeksiyonunu anlatırken. Aynı şey peptidler için de geçerli midir ? Yani belirli bir mcg yi dışarı atıyor muyuz iğne ucunu test etmek adına ? Daha peptid kullanmadım, mesajlarımda da görmüşsündür hazırlık yapıyorum, şu anki enjeksiyonlarımı da özel bir polikinlikte yaptırıyorum. Haliyle enjeksiyon olayında biraz bilgisizim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.235

Çok minimal bir kayıp olur peptidlerdede ama gözle görülecek bir şey değil o yüzden problem etmeye gerek yok hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kullanım şekli doğru ama çok ayrıntısız.İnsulin üzerine kitap yazılacak bir ilaç öyle kuralları öyle ufak ayrıntıları var ki.. Bir ara bu konudada bir anlatım konusu açmalıyım

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HarryBlade    0

ben istah acmasi amaciyla kullaniyorum gunluk 6000 kaloriye yakin almaya calistigim icin 2 unite oglen 2 unite ara ogun 6 unitede spordan sonra vuruyorum. sabahlari ghrp6 ac karna. yanlis var mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.