Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

6arrows

Ilk kür ve ilaç temini

Önerilen İletiler

6arrows    29

Öncelikle merhabalar forumda yeniyim. 24 yaşındayım, yaklaşık 3 senedir natural olarak spor yapıyorum ve ilk kürümü yapmak istiyorum. tecrübeli ve yakın zamanda şampiyonlar çıakrmış bir hocam var fakat ilaç ticareti yapmıyor kendisi ,. ayrıca ilk kürüm için testo enanthate, deca ve dianabol önerdi 12 haftalık.

öğrencilerine sorduğum zaman ise 4bin liraya falan getirtiriz dediler yalnız internette fiyatların çok daha aşağıda olduğunu gördüm. internet sitelerine de güven olmaz nasıl temin edeceğim hakkında bilgi verip ilk kür hakkında görüş sağlar mısınız? şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    467
6arrows, 14 dakika önce yazdı:

Öncelikle merhabalar forumda yeniyim. 24 yaşındayım, yaklaşık 3 senedir natural olarak spor yapıyorum ve ilk kürümü yapmak istiyorum. tecrübeli ve yakın zamanda şampiyonlar çıakrmış bir hocam var fakat ilaç ticareti yapmıyor kendisi ,. ayrıca ilk kürüm için testo enanthate, deca ve dianabol önerdi 12 haftalık.

öğrencilerine sorduğum zaman ise 4bin liraya falan getirtiriz dediler yalnız internette fiyatların çok daha aşağıda olduğunu gördüm. internet sitelerine de güven olmaz nasıl temin edeceğim hakkında bilgi verip ilk kür hakkında görüş sağlar mısınız? şimdiden teşekkürler

4bin altı kür hatta 4k bile dahil ayakkabı mağazasından gider ayakkabı alırsın kendine ancak değerli dostum. Çalışan ilaçlarla bu rakamlar çok zor zaten öyle ki öğrenciler için tamamen intihar bence kür işleri çünkü baştan sona maliyet doların bu seviyede olduğu bir dönemde  özellikle. 

Only testo gidebilirsin en ucuzu bu olur senin için tabi ne kadar tatmin eder tartışmaya açık.

Şurası burası demek yasak forumda güvenilir bir satıcı bulman tamamen şans. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44

İlk kür için deca garip bir tercih, iyi düşünmeni öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
6arrows, 9 saat önce yazdı:

Neden küre girmek istiyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    29
rastlantisal, 16 saat önce yazdı:

Neden küre girmek istiyorsun? 

önümüzdeki yıllarda yarışmak istiyorum çünkü

egerdnc, 20 saat önce yazdı:

İlk kür için deca garip bir tercih, iyi düşünmeni öneririm

neden hocam? klasik fizik inşa etmek istiyorum büyümek istiyorum yani anlayacağın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
6arrows, 7 saat önce yazdı:

önümüzdeki yıllarda yarışmak istiyorum çünkü

neden hocam? klasik fizik inşa etmek istiyorum büyümek istiyorum yani anlayacağın

Eczane ürünlerinden şaşma. Evet piyasada gerçekten dolu ürünler var. Mesela A markasının aynı ürününün 2 versiyonu var. Biri yarışmacılar için diğeri genel. Satıcından çok çok emin değilsen o yarışmacı için olana erişemezsin zaten. Şu noktada yarı dolu mu dolu mu anlayacak halde de olmadığına göre? ne gerek var.

Ayrıca ilk kür için deca aşırı riskli. "Deca Dick" konusunu bir araştır ve sonrasında yaz buraya üzerinden konuşalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    29
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Eczane ürünlerinden şaşma. Evet piyasada gerçekten dolu ürünler var. Mesela A markasının aynı ürününün 2 versiyonu var. Biri yarışmacılar için diğeri genel. Satıcından çok çok emin değilsen o yarışmacı için olana erişemezsin zaten. Şu noktada yarı dolu mu dolu mu anlayacak halde de olmadığına göre? ne gerek var.

Ayrıca ilk kür için deca aşırı riskli. "Deca Dick" konusunu bir araştır ve sonrasında yaz buraya üzerinden konuşalım.

testoyu iran eczane ürünü kullancam hocam, deca konusuna bakınca haklısınız decayı çıkarabilirim onun dışında dianabol var bir de bir şey eklemem gerekir mi başka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
6arrows, 2 dakika önce yazdı:

testoyu iran eczane ürünü kullancam hocam, deca konusuna bakınca haklısınız decayı çıkarabilirim onun dışında dianabol var bir de bir şey eklemem gerekir mi başka

bence danabolde çıkar kickstart ekleme bile, only testo başlayıp seni tatmin etmediğini düşününce primabolon ekleyebilirsin.

İnsanlar bu onlytestoyu çok hafife alıyor hakkını verirsen kendi değişime inanamazsın. 

Çöp idmanlarıyla gelişemeyip sonra onlytesto çok bir işe yaramıyor diyorlar aldırma sen başla onlytesto 12 hafta değilde 20 e doğru uzatmanda doğru olur bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68

İlk kür için deca çok ağır olur, yürümeyi öğrenmeden koşmaya çalışmış gibi olursun. Klasik testo-bolde yada rimo yapman daha uygun olur. Ve bence vücudunun ilaca karşı hassasiyetini bilmeden oral steroidde eklememelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.