Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

quacky

Test-bolde-npp kan tahlili

Önerilen İletiler

quacky    93

500mg İran Testo, 500mg Dragon Bolde, 200mg Optimum NPP kullanıyorum. Testo-Bolde'de 2. ayım, ekstra nppde 1. ayım. Kan tahlillerim bu şekilde, insülin değerim çok düşük çıkmış bu sorun arz eder mi? @metinav Estradiol değerim artmış duygusallık haricinde bi yan etkiyle karşılaşmadım, prolaktin değerim npp vurmadan öncekiyle aynı değerde bu yüzden npp çalıştığından şüpheliyim çalıştığını başka nasıl anlayabilirim? Kan değerlerimi yorumlarsanız çok sevinirim değerli hocalarım @rastlantisal 

6ekimtahlil.jpg 6ekimtahlil2.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.611
quacky, 16 saat önce yazdı:

500mg İran Testo, 500mg Dragon Bolde, 200mg Optimum NPP kullanıyorum. Testo-Bolde'de 2. ayım, ekstra nppde 1. ayım. Kan tahlillerim bu şekilde, insülin değerim çok düşük çıkmış bu sorun arz eder mi? @metinav Estradiol değerim artmış duygusallık haricinde bi yan etkiyle karşılaşmadım, prolaktin değerim npp vurmadan öncekiyle aynı değerde bu yüzden npp çalıştığından şüpheliyim çalıştığını başka nasıl anlayabilirim? Kan değerlerimi yorumlarsanız çok sevinirim değerli hocalarım @rastlantisal 

Bence boldenon çalışmıyor :) Testosteron da yarım dozlarda...Burada iki ihtimal var, ya npp diye içinde östrojeni çıkartan bir şey var, yada sadece testosteron kullanmışsın ve ölçüm cihazı 1000 üstünü göstermiyor :) Tabi bu kullandığın şeylerin içeriği de pek temiz olmayabilir, karaciğer değerlerin yükselmiş...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
metinav, 4 saat önce yazdı:

Bence boldenon çalışmıyor :) Testosteron da yarım dozlarda...Burada iki ihtimal var, ya npp diye içinde östrojeni çıkartan bir şey var, yada sadece testosteron kullanmışsın ve ölçüm cihazı 1000 üstünü göstermiyor :) Tabi bu kullandığın şeylerin içeriği de pek temiz olmayabilir, karaciğer değerlerin yükselmiş...

Dediğiniz gibi ölçüm cihazı 1000 üstünü göstermiyor, iran testonun sahtesi yok diye de biliyorum zaten. Muhtemelen nppye de testosteron türevi koymuşlar prolaktin değişmezken estradiolun bu kadar yükselme sebebi bu olabilir. Daha önceki kürlerimde estradiol yükselmesi yaşamadım hiç. Bulktayım 1.5 aydır kaloriler bayağı yükseldi, kan şekerim referans aralığındayken insülin değerimin bu denli düşük çıkması insülin direnci başladığını gösterebilir mi hocam? 
Boldenon ise estradiolu baskılaması lazım diye biliyorum ama gördüğünüz üzere baskılamamış, herkesin güvendiği bodytechin diğer markası olan dragon pharma kullanıyorum daha boş olana denk gelmedim forumda bu markanın boşuyla karşılaşan var mı?

tarihinde quacky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.