Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulquiorra_z

Güç için cycle ve tecrübelerim

Önerilen İletiler

ulquiorra_z    196

Selam arkadaşlarım ve hocalarım. Şuanki cycleim bitmek üzere 5 ay olcak totalde 4 ay oldu only testo ilk 2 ay 500 gidip full bulk yapmıştım 10kiloya yakın aldım güç artışım şu şekilde oldu 

bench 150>170

squat 230 sargıyla> sargısız 240

dead 210>230

ve son 2 aydır cutting yapıyorum 350mg alıyorum 13kg verdim şuan ve 0 güç kaybı :D gerçektende 0 sadece kilo verdiğim için patlayıcı kuvvetimi kaybettim o kadar.

yan etki olarak sivilcelenme gördüm biraz, bu kısmı deneyimli hocalarımız sorarsa çok memnun olurum ilacın bana yarattığı en büyük değişiklik psikolojik oldu.
Öz güvenli ciddi bi insan haline geldim, hep çocuk gibi davranırdım çok eziktim şuan özgüven tavan ve bunun sebebi eminimki vücudumun iyi olması değil hep iyiydi çünkü.

Herneyse bu kısmı paylaşmak istedim size sorum şudur dinlenme sürecinden sonra 1 yıla yakın ilacı kesmeden gitmek istiyorum bana güç konusunda en büyük katkıyı sağlicak ilaçlar cycle nedir? 

kafamda 2 şey var 

1- test bolde girip gücümü peekliceğim zamanlarda anapolon almak.

2- yeniden 500 test gidip kesmeden aralara tren e eklemek (araştırdığım kadar çoğu powerlifter böyle yapıyor o yüzden)

sizinde verebilceğiniz tavsiyeler varmıdır tren o kadar korkulması gereken özellikle benim yaşımda (19) uzak durulması gereken bir ilaçmıdır 
Şimdiden teşekkür ederim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kapukaya    85
ulquiorra_z, 3 saat önce yazdı:

Selam arkadaşlarım ve hocalarım. Şuanki cycleim bitmek üzere 5 ay olcak totalde 4 ay oldu only testo ilk 2 ay 500 gidip full bulk yapmıştım 10kiloya yakın aldım güç artışım şu şekilde oldu 

bench 150>170

dead 210>230

ve son 2 aydır cutting yapıyorum 350mg alıyorum 13kg verdim şuan ve 0 güç kaybı :D gerçektende 0 sadece kilo verdiğim için patlayıcı kuvvetimi kaybettim o kadar.

yan etki olarak sivilcelenme gördüm biraz, bu kısmı deneyimli hocalarımız sorarsa çok memnun olurum ilacın bana yarattığı en büyük değişiklik psikolojik oldu.
Öz güvenli ciddi bi insan haline geldim, hep çocuk gibi davranırdım çok eziktim şuan özgüven tavan ve bunun sebebi eminimki vücudumun iyi olması değil hep iyiydi çünkü.

Herneyse bu kısmı paylaşmak istedim size sorum şudur dinlenme sürecinden sonra 1 yıla yakın ilacı kesmeden gitmek istiyorum bana güç konusunda en büyük katkıyı sağlicak ilaçlar cycle nedir? 

kafamda 2 şey var 

2- yeniden 500 test gidip kesmeden aralara tren e eklemek (araştırdığım kadar çoğu powerlifter böyle yapıyor o yüzden)

sizinde verebilceğiniz tavsiyeler varmıdır tren o kadar korkulması gereken özellikle benim yaşımda (19) uzak durulması gereken bir ilaçmıdır 

Tren çok sıkıntı ilaç 21-22 ye kadar uzak durulması adının bile anilmamasi öneriliyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    584
Kapukaya, 1 saat önce yazdı:

Tren çok sıkıntı ilaç 21-22 ye kadar uzak durulması adının bile anilmamasi öneriliyor 

Yaşla alakası yok istediğin yaşla kullanırsın yetişkin olmak kaydıyla.

Trende önemli olan bilgi + ve sıralı kür tecrübesi bunlar yoksa ehliyetsiz araba kullanamaya benzer trenbolone kullanmak. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
GHOST, 1 saat önce yazdı:

Yaşla alakası yok istediğin yaşla kullanırsın yetişkin olmak kaydıyla.

Trende önemli olan bilgi + ve sıralı kür tecrübesi bunlar yoksa ehliyetsiz araba kullanamaya benzer trenbolone kullanmak. 

kür tecrübesi demişken only test yapmış birine ne tavsiye edersiniz sıradaki kür rimabolana param yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    40
ulquiorra_z, 6 saat önce yazdı:

bench 150>170

dead 210>230

kafamda 2 şey var 

Hangi marka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
ulquiorra_z, 15 saat önce yazdı:

bench 150>170

dead 210>230

kafamda 2 şey var 

Eski bir power lifter büyüğün olarak ağırlıklar konusunda seni uyarayım. Bir noktada ağırlık artırmaktan vazgeçip progressive overloadın diğer ilkeleri ile devam etmen, eklem sağlığın için çok önem arz etmektedir. Deca diye bir ilaç icat edilmemiş olsa idi muhtemelen dizlerimden hala sorun yaşıyor olurdum. Daha ağır çalışarak vücut yapılabilse idi hepinizin tanıdığı youtuber ağır sağlam furkan müsabık hale gelirdi. İş sadece ağırlıkta değil.

350mg az bir doz değil. 70mg civarına düştüğünde durumu anlarsın. Oturmuş kas kütlesi olan insanlarda pek güç kaybı olmuyor zaten. Patlayıcı kuvvet ise patlayıcı kuvvet antrenmanları ile artırılıyor. Hangi spor branşında kaybettiğini düşünüyorsun?

Seni özgüvenli yapan ise testosterondur. Erkeği erkek yapan ana etkendir kendisi. Vücut ile alakadar değil. Testosteron yüksek iken prolaktin ve / veya e2 yüksek ve / veya çok düşük ise ters etki yaratır.

Üremeyi düşünmüyor musun? Bu yaşta bu ilaç süreleri çok uzun. Kalıcı hasar görebilirsin. Riske girme. Sonra çok pişman olursun. 

Ezcümle, yapma kardeşim. Bak çok gençsin. Çevrenin ve aynanın verdiği gaz ile sağlığınla bu kadar oynama. Er geç kürden çıkmak zorunda kalacaksın ve vücut eriyecek. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Eski bir power lifter büyüğün olarak ağırlıklar konusunda seni uyarayım. Bir noktada ağırlık artırmaktan vazgeçip progressive overloadın diğer ilkeleri ile devam etmen, eklem sağlığın için çok önem arz etmektedir. Deca diye bir ilaç icat edilmemiş olsa idi muhtemelen dizlerimden hala sorun yaşıyor olurdum. Daha ağır çalışarak vücut yapılabilse idi hepinizin tanıdığı youtuber ağır sağlam furkan müsabık hale gelirdi. İş sadece ağırlıkta değil.

350mg az bir doz değil. 70mg civarına düştüğünde durumu anlarsın. Oturmuş kas kütlesi olan insanlarda pek güç kaybı olmuyor zaten. Patlayıcı kuvvet ise patlayıcı kuvvet antrenmanları ile artırılıyor. Hangi spor branşında kaybettiğini düşünüyorsun?

Seni özgüvenli yapan ise testosterondur. Erkeği erkek yapan ana etkendir kendisi. Vücut ile alakadar değil. Testosteron yüksek iken prolaktin ve / veya e2 yüksek ve / veya çok düşük ise ters etki yaratır.

Üremeyi düşünmüyor musun? Bu yaşta bu ilaç süreleri çok uzun. Kalıcı hasar görebilirsin. Riske girme. Sonra çok pişman olursun. 

Ezcümle, yapma kardeşim. Bak çok gençsin. Çevrenin ve aynanın verdiği gaz ile sağlığınla bu kadar oynama. Er geç kürden çıkmak zorunda kalacaksın ve vücut eriyecek. 

Söylediklerinize kulak asacağım hocam. 

Üremeyi düşünüyorum ama 3 ay kür yap bıraklada istediğim yere ulaşamayacağımı biliyorum, en az zararla nasıl istediğim noktaya gelirim onu düşünüyorum açıkcası ve de bilmiyorum. 

Şu şekilde ilerlersen cycle olarak senin için güvenli ve verimli olur diyerek yol gösterirseniz minnettar olurum hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
ulquiorra_z, 8 dakika önce yazdı:

Söylediklerinize kulak asacağım hocam. 

Üremeyi düşünüyorum ama 3 ay kür yap bıraklada istediğim yere ulaşamayacağımı biliyorum, en az zararla nasıl istediğim noktaya gelirim onu düşünüyorum açıkcası ve de bilmiyorum. 

Şu şekilde ilerlersen cycle olarak senin için güvenli ve verimli olur diyerek yol gösterirseniz minnettar olurum hocam.

Zamana yayarak. 

Küre gir - bitir - PCT yap - Bekle

Bu ilk cycle

bu şekilde zamana yayarak yol alman en sağlıklısı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Zamana yayarak. 

Küre gir - bitir - PCT yap - Bekle

Bu ilk cycle

bu şekilde zamana yayarak yol alman en sağlıklısı.

hocam kür uzunluğum max ne kadar olmalı ve only test sonrası bidaki kür ne olmalı sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
ulquiorra_z, 11 dakika önce yazdı:

hocam kür uzunluğum max ne kadar olmalı ve only test sonrası bidaki kür ne olmalı sizce

Kür uzunluğu yaşın ile doğru orantılı olmalı. Normalde biliyorsun senin yaşındakilere yardımcı olmuyorum. Lakin senin gayretine kayıtsız kalamadım.

Bu yolun ilerleyen aşamalarında cinsel hayatının kısmen yada tamamen bitebileceğini asla unutma. Bu ihtimal her zaman var. 19 yaşında örümcek adam gibi düz duvarlara tırmanman gerekirken isteksizlik yaşayabilirsin. O yüzden kürden çık, PCT yap ve dinlen. Durumunu kontrol et. Ne kaybettin ne kazandın bir bak. Süreci uzattıkça onulmaz durumlara girme ihtimalin uzar. 

@metinavhocamın öğretilerinde hep max 12 hafta kür tavsiye eder. Benim de sana tavsiyem bu olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Kür uzunluğu yaşın ile doğru orantılı olmalı. Normalde biliyorsun senin yaşındakilere yardımcı olmuyorum. Lakin senin gayretine kayıtsız kalamadım.

Bu yolun ilerleyen aşamalarında cinsel hayatının kısmen yada tamamen bitebileceğini asla unutma. Bu ihtimal her zaman var. 19 yaşında örümcek adam gibi düz duvarlara tırmanman gerekirken isteksizlik yaşayabilirsin. O yüzden kürden çık, PCT yap ve dinlen. Durumunu kontrol et. Ne kaybettin ne kazandın bir bak. Süreci uzattıkça onulmaz durumlara girme ihtimalin uzar. 

@metinavhocamın öğretilerinde hep max 12 hafta kür tavsiye eder. Benim de sana tavsiyem bu olur.

tavsiyelerinize uyacağım hocam teşekkürler yardımınız için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    137
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

şu ağırsağlam hakkında çok haklısınız hocam. Furkan'la youtube yorumlarda hep tartışıyoruz. Yok benchi böyle yap büyü yok squatı böyle yaparsan bacağın şöyle olur... Diyorum hocam sen yapıyosun da niye 70kg da 39cm kol ile geziyosun. ben büyümek istemiyorum iyiyim böyle vs vs vs saçmalıyor. Bilgiler konusunda haklı olabilir bilemiyorum fakat kendisi ağır bir tarikatçı. Kendisinin bütün videolarını izlerdim ama son zamanlarda takipçilerine çok dikleniyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
gokalaf, Bir saat önce yazdı:

şu ağırsağlam hakkında çok haklısınız hocam. Furkan'la youtube yorumlarda hep tartışıyoruz. Yok benchi böyle yap büyü yok squatı böyle yaparsan bacağın şöyle olur... Diyorum hocam sen yapıyosun da niye 70kg da 39cm kol ile geziyosun. ben büyümek istemiyorum iyiyim böyle vs vs vs saçmalıyor. Bilgiler konusunda haklı olabilir bilemiyorum fakat kendisi ağır bir tarikatçı. Kendisinin bütün videolarını izlerdim ama son zamanlarda takipçilerine çok dikleniyor.

O hep öyle idi. Mühendisliği bitirip youtube işinde para var diye atladığında da öyle idi. Çok gale almamak lazım. Ara ara doğruları söylediği video atıp kayboluyor. 

Bu şekildeki insanlara prim vermek yerine, gerçek mesleği gerçekten bu spor olan insanların kanallarını tercih ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.