Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bozo726

Uzun soluklu kurlerde kur icersinde ovitrale gerek varmidir?

Önerilen İletiler

bozo726    19

Uzun soluklu 1-2 yillik kurlerde kan testi yaptirmadan 6 ayda testisleri uyarmak icin ovitrale ihtiyac varmidir yoksa en son pct donemindemi yapilmalidir? Bu konu hakkinda goruslerini cok merak ediyorum abi @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kapukaya    85
bozo726, 2 dakika önce yazdı:

Uzun soluklu 1-2 yillik kurlerde kan testi yaptirmadan 6 ayda testisleri uyarmak icin ovitrale ihtiyac varmidir yoksa en son pct donemindemi yapilmalidir? Bu konu hakkinda goruslerini cok merak ediyorum abi @metinav

Geçen birisi bahsediyordu rahatsız edici bı testis atrofisi varsa kullanılabilir diye

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35    30
bozo726, 20 dakika önce yazdı:

Benim düşüncem kullanılmalı dönüş daha kolay olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68

Öncelikle 1-2 yıl kür olmaz, 1-2 yıl kürdeysen sağlık sorunu yaşaman kaçınılmaz kendine yarış atı muamelesi yapmanı tavsiye etmiyorum. Kür içerisinde ovitrelle kullanmak testis atrofisini kısa bir süreliğine çözer kısa bir süre sonra yine atrofi yaşarsın, pct için geri dönüşün daha kolay olmasını istiyorsanız kür boyunca sürekli ve düşük dozajlarla hcg uygulamalısınız onun içinde pregnyl gibi sağlam hcgler lazım ovitrelle bunun için yetersiz kalır. Kısaca bu tarz tek seferli hcg vurumları atrofi için kısa bir görsel tatmin ve eksi olarak hcg toleransı sağlayabilme ihtimaliniz dışında hiç bir etkisi olmaz.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Var.

gokhanacan, 15 dakika önce yazdı:

Kısaca bu tarz tek seferli hcg vurumları atrofi için kısa bir görsel tatmin ve eksi olarak hcg toleransı sağlayabilme ihtimaliniz dışında hiç bir etkisi olmaz.

Testiküler atrofi uzun süre tedavi edilmediğinde başta kısırlık ve düşük testosteron olmak üzere bir çok soruna yol açar. Özetle kürde hcg kullanıp testislerin tembelleşmesini engellemek görsel tatminden çok daha fazlasını sağlar. Hcg toleransı da hemen oluşmaz. Kürlerde sürekli ve düşük doz hcg kullanmak farklı bir tercih, atrofi sonrsası hcg kullanmak farklı bir tercihtir.

Hcg toleransı tek dozda değil, düşük ve sürekli dozlarda daha fazla oluşur ve belirli aralıklarla doz arttırmak gerekir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
Rdm, 13 dakika önce yazdı:

Testiküler atrofi uzun süre tedavi edilmediğinde başta kısırlık ve düşük testosteron olmak üzere bir çok soruna yol açar. Özetle kürde hcg kullanıp testislerin tembelleşmesini engellemek görsel tatminden çok daha fazlasını sağlar. Hcg toleransı da hemen oluşmaz. Kürlerde sürekli ve düşük doz hcg kullanmak farklı bir tercih, atrofi sonrsası hcg kullanmak farklı bir tercihtir.

Hcg toleransı tek dozda değil, düşük ve sürekli dozlarda daha fazla oluşur ve belirli aralıklarla doz arttırmak gerekir.

Bu atrofinin tedavisi için en az atrofi oluştuğu süreç kadar testislerin canlı kalması gerek. Bir kere vurup 2-3 hafta testisler biraz canlanıp geri döndüğünde tedavi etmiş olmuyorsunuz sadece görsel tatmin olur. Çünkü eski haline kısa sürede dönecektir zaten. Tek doz ovitrelleyle bu mümkün değil, bu yüzden kür boyuna yayılmalı dedim.

Kür boyuna yayma mevzusu da düşük dozajlarla pregnyl gibi güçlü ilaçlarda olur, hemen oluşmaz ama ovitrelle gibi etkisi düşük yüksek dozaj vurduğumuz bir ilacı kürde sürekli testis canlandırmak için kullanırsanız her halükarda oluşacaktır. Herkesin fikri ve kullanım şekli farklı o yüzden ortada o böyle şu böyle diye kesin konuşmak mantıksız, benim yöntemim ve referans aldığım uzun yıllardır steroid kullanan yurtdışındaki konuştuğum sporcuların, koçların onlardan öğrendiğim yöntemleri bu şekilde, elimden geldiğince bunları aktarmaya çalışıyorum.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
gokhanacan, 3 saat önce yazdı:

Bu atrofinin tedavisi için en az atrofi oluştuğu süreç kadar testislerin canlı kalması gerek. Bir kere vurup 2-3 hafta testisler biraz canlanıp geri döndüğünde tedavi etmiş olmuyorsunuz sadece görsel tatmin olur. Çünkü eski haline kısa sürede dönecektir zaten. Tek doz ovitrelleyle bu mümkün değil, bu yüzden kür boyuna yayılmalı dedim.

Kür boyuna yayma mevzusu da düşük dozajlarla pregnyl gibi güçlü ilaçlarda olur, hemen oluşmaz ama ovitrelle gibi etkisi düşük yüksek dozaj vurduğumuz bir ilacı kürde sürekli testis canlandırmak için kullanırsanız her halükarda oluşacaktır. Herkesin fikri ve kullanım şekli farklı o yüzden ortada o böyle şu böyle diye kesin konuşmak mantıksız, benim yöntemim ve referans aldığım uzun yıllardır steroid kullanan yurtdışındaki konuştuğum sporcuların, koçların onlardan öğrendiğim yöntemleri bu şekilde, elimden geldiğince bunları aktarmaya çalışıyorum.

Gökhan bu forumda en kesin konuşmayan kişiye kesin konuşmak mantıksız yazarak üzdün beni :)

Yurtdışında konuştuğun sporcuların/koçların fikirlerini ve uygulamalarını bizlere aktarman çok güzel, teşekkür ederim kendi adıma ve haklı da olabilirler. Ben de okuduğum pubmed, makale ve güvenilir referansları kaynak alarak yazıyorum ve hiç bir zaman bunlar kesin bilgi olduğu iddiasında bulunmadım. İnternet kaynak dolu, biz ikimiz araştıran taraftayız ne güzel, eminim ortada buluşacağımız bir kaynağa da denk geliriz.

Sevgiller...

• Beğen 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.582
bozo726, 26.09.2023 - 11:58 yazdı:

Ben olsam uzun kürlerde ayda bir düşük dozlarda hcg enjeksiyonu yapar testislerimi uyarırdım.Maddi durum iyi olsa ve bulunması kolay olsa bunu 15 günde bir dozlara indirirdim...Herkesin vucudu dokuları aynı değil, kimisinde testis fonksiyonu dursa da dokular kaybolmuyor, bazısı basit bir testosteron enjeksiyonundan sonra da küçülme yaşıyor.Dolayısıyla genel geçer bir kesin durum yok, herkes en uygunu neyse onu yapmalı...Testisler dursa bile hemen küçülmezler bunun için bir süre zaman gerekli.Uyarıları güçlü yaparsak dokular hızla gelişir ve bir süre üretim yapar, anlık hareket etmiyorlar bir aya yakın sürebilir bu etki...En güzeli hiç durdurmadan küre zarar veremeyecek en düşük seviyede çalışır halde tuttabilmek...Bunun için klomen kullanıldığını bazı mesajlarda yazmıştım kür içinde...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
metinav, 50 dakika önce yazdı:

Ben olsam uzun kürlerde ayda bir düşük dozlarda hcg enjeksiyonu yapar testislerimi uyarırdım.Maddi durum iyi olsa ve bulunması kolay olsa bunu 15 günde bir dozlara indirirdim...Herkesin vucudu dokuları aynı değil, kimisinde testis fonksiyonu dursa da dokular kaybolmuyor, bazısı basit bir testosteron enjeksiyonundan sonra da küçülme yaşıyor.Dolayısıyla genel geçer bir kesin durum yok, herkes en uygunu neyse onu yapmalı...Testisler dursa bile hemen küçülmezler bunun için bir süre zaman gerekli.Uyarıları güçlü yaparsak dokular hızla gelişir ve bir süre üretim yapar, anlık hareket etmiyorlar bir aya yakın sürebilir bu etki...En güzeli hiç durdurmadan küre zarar veremeyecek en düşük seviyede çalışır halde tuttabilmek...Bunun için klomen kullanıldığını bazı mesajlarda yazmıştım kür içinde...

1-4 h / 250 Testo       4-12 h / 500 Testo

1-4 h / 200 Deca       4-10 h / 400 Deca

---------------------------------------------------+

Bu kürün 10 haftasına giriyorum 9. hafta 200 Trenbolone vurdum buradan 10 hafta da 

500 Testo 200 Tren ile devam etmeyi düşünüyorum. Sence sorun olur mu olmazsa HCG vs kullanmalı mıyım kür içinde hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

@metinav bende abi suana kadar oyle testislerde cok ufalma yapmadi ya cok dusuk mg vurdugum icin yada beslenmem cok iyi oldugu icin olabilir mi ornegin maca tozudur genel boyle lh fsh arttirici macunlar tuketiyorum karakovan balim dolapta eksik olmaz sadece bu ara biraz ufaldigini hissettim ondan bu ay basinda 6000iu denk gelen ovitralden ya 1500-1500 yada 2000-2000 denk gelicek sekilde 3 gun arayla vurmayi dusunuyorum ekimde bu sekilde vurup diger dozajlamayida aralik gibi dusunuyorum. Bide diger sorum bunu vurdugum zamanda ilacida devam mi edeyim yoksa o hafta bos mu geceyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.582
klinux, 27.09.2023 - 20:02 yazdı:

Bu kürün 10 haftasına giriyorum 9. hafta 200 Trenbolone vurdum buradan 10 hafta da 

500 Testo 200 Tren ile devam etmeyi düşünüyorum. Sence sorun olur mu olmazsa HCG vs kullanmalı mıyım kür içinde hocam ?

Bunu benim bilmem tahmin etmem mümkün değil.Vucudumuzu tanımak zorundayız, gözlem yapmalıyız, kontrol etmeliyiz, durum değerlendirmesini kendimiz yapabiliriz fiziksel olarak...İmkanın varsa testislerde atrofi oluştuysa düşük dozlarda kullan, bir zararı olmaz.Olacağı şey, bir miktar vucudunda testosteron fazlalığı en fazla...

bozo726, 22 saat önce yazdı:

@metinav bende abi suana kadar oyle testislerde cok ufalma yapmadi ya cok dusuk mg vurdugum icin yada beslenmem cok iyi oldugu icin olabilir mi ornegin maca tozudur genel boyle lh fsh arttirici macunlar tuketiyorum karakovan balim dolapta eksik olmaz sadece bu ara biraz ufaldigini hissettim ondan bu ay basinda 6000iu denk gelen ovitralden ya 1500-1500 yada 2000-2000 denk gelicek sekilde 3 gun arayla vurmayi dusunuyorum ekimde bu sekilde vurup diger dozajlamayida aralik gibi dusunuyorum. Bide diger sorum bunu vurdugum zamanda ilacida devam mi edeyim yoksa o hafta bos mu geceyim.

Aynen olabilir...

Kürle bir bağı yok bu hcg nin, düzenini bozmadan devam et...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.