Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulquiorra_z

Ovitrelle gerek varmıdır

Önerilen İletiler

ulquiorra_z    196

Merhaba hocalarım. 

Yakında gidip pct ilaçlarını alacağım sorum şudur:

5 aylık onlytesto cycle ı sonrası ovitrelleye gerek var mıdır?

Varsa kaç tane gerekiyor tek iğne tek vurum yeterli midir?

Kür sonrası sonuç gerekir mi bunu söylemek için bilmiyorum sormak istedim.

teşekkürler şimdiden :) @otopsicikedi @rastlantisal @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    213
ulquiorra_z, 19 dakika önce yazdı:

Merhaba hocalarım. 

teşekkürler şimdiden :) @otopsicikedi @rastlantisal 

Üreme sistemini tembelliğe alıştırmamak adına uzun soluklu kürler de testisleri canlandırmak hem pct’de hem cruise’de HCG’yi gerekli buluyorum. Şuan only testo’nun 30. haftasındayım ve ovitrelle uygulaması yaptım kür içinde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
ulquiorra_z, 1 saat önce yazdı:

Merhaba hocalarım. 

teşekkürler şimdiden :) @otopsicikedi @rastlantisal @Rdm

Testislerinde küçülme var mı? Yoksa karar ve tercih senin :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Hocam 5 ay dediğine göre şuan nohut kıvamına gelmiştir bence 🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Rdm, 14 dakika önce yazdı:

Hocam küçülme var fakat böyle %30fln anca vardır.

Arenn, 10 dakika önce yazdı:

Yok artık hocam naptınız O.o ve şuan 4.aya yaklaştım bitmedi cycle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
ulquiorra_z, Şimdi yazdı:

Hocam küçülme var fakat böyle %30fln anca vardır.

Yok artık hocam naptınız O.o ve şuan 4.aya yaklaştım bitmedi cycle

O esnada benim testislerin nohut kıvamında oluşu 🥲

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35    30

O değişiyor mesela bende 10 aylık kür yaptığımda testis küçülmesi yaşamadım test, bolde 6 ay 2 ay tren e sonra cruise dönemi ovitrelle 2ye bölüp 3 gün ara ile vurmuştum peşinden test p tren a ile define yaptım yine testisimde küçülme olmamasına rağmen ovitrelle uygulayıp klomen+tamox uygulamıştım. Değerlerim yerinde(kür içi 0dı tabii lh fsh)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Can35, 10 dakika önce yazdı:

O değişiyor mesela bende 10 aylık kür yaptığımda testis küçülmesi yaşamadım test, bolde 6 ay 2 ay tren e sonra cruise dönemi ovitrelle 2ye bölüp 3 gün ara ile vurmuştum peşinden test p tren a ile define yaptım yine testisimde küçülme olmamasına rağmen ovitrelle uygulayıp klomen+tamox uygulamıştım. Değerlerim yerinde(kür içi 0dı tabii lh fsh)

tekte vurmakla 2 ye bölmek arasındaki fark ve gerekçe nedir hangisi daha mantıklı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35    30
ulquiorra_z, 13 saat önce yazdı:

tekte vurmakla 2 ye bölmek arasındaki fark ve gerekçe nedir hangisi daha mantıklı

Fazla hcgnin kısırlık ihtimali arttırması gerçi ovitrellein çok etkili olmadığı için tekte vuranlar da var. Ben biraz daha temkinli davranıyorum, testislerim de pek küçülmediği için pek bir fiziki gözlem yapamıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
ulquiorra_z, 14 saat önce yazdı:

Benim testisler mercimek kadar da kalsa yaşım itibariyle pek takmam, çocuğu yaptık büyüttük, daha da çocuk düşünmüyorum zira.

Fakat sizler gençsiniz, ileride çocuk sahibi olmak istemeseniz bile evleneceğiniz insan ister. Hadi kimse çocuk istemese bile evliliğin ilk yılları 7/24 cinsel birlikteliğe hazır bir eş ister her iki tarafta. 

Özetle testisler önemli, bir tam doz ovitrellenin zarardan çok faydası olur senin için. %30 az bir rakam değil. Daha da küçülmesine müsaade ettikçe büyümesi için daha da çok uğraşman gerekebilir.

Arenn, 18 saat önce yazdı:

Bence sende arkadaş gibi testislerine sahip çıkmalısın. Senede 2 kez hcg kullanmak aşırı bir doz değil.

Ovitrelleyi kadınlar hamile kalabilmek için aylarca kullanıyorlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Rdm, 30 dakika önce yazdı:

Benim testisler mercimek kadar da kalsa yaşım itibariyle pek takmam, çocuğu yaptık büyüttük, daha da çocuk düşünmüyorum zira.

Fakat sizler gençsiniz, ileride çocuk sahibi olmak istemeseniz bile evleneceğiniz insan ister. Hadi kimse çocuk istemese bile evliliğin ilk yılları 7/24 cinsel birlikteliğe hazır bir eş ister her iki tarafta. 

Özetle testisler önemli, bir tam doz ovitrellenin zarardan çok faydası olur senin için. %30 az bir rakam değil. Daha da küçülmesine müsaade ettikçe büyümesi için daha da çok uğraşman gerekebilir.

Bence sende arkadaş gibi testislerine sahip çıkmalısın. Senede 2 kez hcg kullanmak aşırı bir doz değil.

Anladım hocam, testislerimi seviyorum kullanacağım o yüzden :)

pct vakti test sonucu ile birlikte döneceğim teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
Rdm, Bir saat önce yazdı:

hocam genç birisi ileride çocuk düşünmüyorsa pct döneminde sadece klomen+tamoxifen kullanması yeterli olur mu? klomenle hipofizlerin uyarılıp lh ve fsh'ı açmak yeterli midir? yoksa ovitrellsiz bir pct ileride total testo düşüklüğü gibi bir problem çıkarır mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
rambo32, Bir saat önce yazdı:

hocam genç birisi ileride çocuk düşünmüyorsa pct döneminde sadece klomen+tamoxifen kullanması yeterli olur mu? klomenle hipofizlerin uyarılıp lh ve fsh'ı açmak yeterli midir? yoksa ovitrellsiz bir pct ileride total testo düşüklüğü gibi bir problem çıkarır mı? 

İleri de o döngü yine kapanabiliyor. HCG ile bu iş daha sağlama alınıyor. O yüzden kullanılmalı. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
rambo32, 2 saat önce yazdı:

2x2=4 ama herhangi bir farmakolojik ürün öyle değil. Biz uzun kürlerde tedbiren uyguluyoruz, olay sadece çocuk sahibi olmak değil, sağlıklı bir hormon döngüsü elde etmek.

Hormonlar kişisel karakterine direkt etki ederler, seni sinirli veya sakin, sevimli veya sevimsiz, neşeli veya mutsuz yaparlar. 

Velhasıl 3-5 bin lira verip, belirli bir disiplin ile idman yaparak ve tavuk pilav yiyerek adele kazanırken, yukarıdaki altı çizgili şeyleri de bozuyoruz bir yandan.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.