Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kapukaya

'sahte' steroid sonrası obez olan genç

Önerilen İletiler

Kapukaya    85

Dostlar hocalarım ekte paylaşacağım durum hakkında düşünceleriniz nelerdir Bilmeyenler için özetle, konunun içeriğinde yer alan arkadaş ilaç kullanımı sonrası kaslarının yağa dönüştüğünü iddia ediyor son zamanlarda haberlere gündem oldu 

Screenshot_2023-09-24-20-00-23-445_com.instagram.android.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    439
Kapukaya, Şimdi yazdı:

Dostlar hocalarım ekte paylaşacağım durum hakkında düşünceleriniz nelerdir

Bilmeyenler için özetle, konunun içeriğinde yer alan arkadaş ilaç kullanımı sonrası kaslarının yağa dönüştüğünü iddia ediyor son zamanlarda haberlere gündem oldu 

Yağ kasa dönüşseydi beyin Arnold olurdu.

Yağlar kasa dönüşmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
GHOST, 1 dakika önce yazdı:

Yağ kasa dönüşseydi beyin Arnold olurdu.

Yağlar kasa dönüşmez.

Kaslar yağa yağlarda kasa donusmez hocam arkadaş bu bilinçsizlikle ilaç kullandıktan sonra hayatta kaldığına şükür etsin bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206

Ne kullandı acaba çok merak ediyorum 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Söylediği hiçbir şey doğru değildir bu arkadaşın, tek enjeksiyonla obez oldum diyor muhtemelen uzun süre kullandı ilaç içeriğinde insülin vardı ve şeker hastası olup kilo aldı, bu hale geldi. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Arenn, Bir saat önce yazdı:

Ne kullandı acaba çok merak ediyorum 😅

Bu bilinçsizlik ile muhtemelen salondaki paragöz hocasının yazdığı tuvalet ürünü ilaçları sanırım hocam 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Son zamanlarda artan spora ilgi ve alakanin ozellikle 18 yas alti gencler uzerindeki bireylerin steroid kullaniminla alakali caydirici olmasi acisindan yapildigini dusunuyorum haberin  doktor bile cok alakasiz yalan bir haber ama gerekli forumda dikkat ederseniz yasi ufak bireyler artmaya basladi sarma v.b gibi enjeksiyon olmasa bile bir sihirli degnek arayisi icerisindeler keza tam gelisim caginda bilincsiz kullanimin onune bir tik gecmistir bence aileler izledikten sonra baskiyi stresi arttirir cocuklari uzerinde malum cakma salon hocalari yasa bakmiyor paraya bakiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
crosfredy, 10 saat önce yazdı:

Son zamanlarda artan spora ilgi ve alakanin ozellikle 18 yas alti gencler uzerindeki bireylerin steroid kullaniminla alakali caydirici olmasi acisindan yapildigini dusunuyorum haberin  doktor bile cok alakasiz yalan bir haber ama gerekli forumda dikkat ederseniz yasi ufak bireyler artmaya basladi sarma v.b gibi enjeksiyon olmasa bile bir sihirli degnek arayisi icerisindeler keza tam gelisim caginda bilincsiz kullanimin onune bir tik gecmistir bence aileler izledikten sonra baskiyi stresi arttirir cocuklari uzerinde malum cakma salon hocalari yasa bakmiyor paraya bakiyor

Evet hocam valla bir kere aptalligima geldi yaptım bu yaşta aşırı pişmanım Allah'tan tren gibi ağır birsye değildi only testo gittim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.228

Çocuğun önceki hali var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Bay-T, 32 dakika önce yazdı:

Çocuğun önceki hali var mı?

Maalesef hocam ancak dediği şeyler çelişkili kaslarım yağa döndü gibi saçma sapan cümleler söylüyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
Kapukaya, 23 saat önce yazdı:

Dostlar hocalarım ekte paylaşacağım durum hakkında düşünceleriniz nelerdir Bilmeyenler için özetle, konunun içeriğinde yer alan arkadaş ilaç kullanımı sonrası kaslarının yağa dönüştüğünü iddia ediyor son zamanlarda haberlere gündem oldu 

izledim tamamen ailelerin çocuklarını spora göndermemesi için uydurulmuş birşey 1 iğneyle kaslarım ödeme dönüştü diyor ya uzun süre steroid yerine insülin kullandı yada büyük ihtimal medyanın milletin gözünü boyamak için yapmışlar. medya güçtür kimini haksız yere rezil kimini kayda değer bir şey yapmasa bile vezir eder

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kutluuhan    46
Kapukaya, 24.09.2023 - 20:03 yazdı:

Bir kür yazsak aslında mermi yaparız çocuğu 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
kutluuhan, 15.10.2023 - 06:00 yazdı:

Bir kür yazsak aslında mermi yaparız çocuğu 😂

😂😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293

Kaçak steroidle obez oldum demiş öyle birşey olsaydı bizim salondaki herkez tosun gibi dolaşırdı etrafta..geçen çocugun biri 7 kutu ilaca (pharmtec)16 bin ödemiş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
SERKO, 35 dakika önce yazdı:

Kaçak steroidle obez oldum demiş öyle birşey olsaydı bizim salondaki herkez tosun gibi dolaşırdı etrafta..geçen çocugun biri 7 kutu ilaca (pharmtec)16 bin ödemiş 

Ne ?? Tamam pharmtech’i ben çok bok attım kullandıktan sonra ama dolusu elime geçti inanılmaz farkettirdi kendisi de bu 7 kutu’ya 16k vermesi inanılmaz bir aptallık hiç mi araştırmamış piyasayı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
Arenn, Şimdi yazdı:

Ne ?? Tamam pharmtech’i ben çok bok attım kullandıktan sonra ama dolusu elime geçti inanılmaz farkettirdi kendisi de bu 7 kutu’ya 16k vermesi inanılmaz bir aptallık hiç mi araştırmamış piyasayı

bu ikinci vukuatı ilkinde söyledim kardeşim bunlar büyük paralar bu paralara kralını alırsın dedim uzak dur yine gitmiş almış salon hocaları sever böyle toyları...Hocam pharm tec daha bugun gördüm treni 750 tl gerisini sen düşün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
SERKO, Bir saat önce yazdı:

bu ikinci vukuatı ilkinde söyledim kardeşim bunlar büyük paralar bu paralara kralını alırsın dedim uzak dur yine gitmiş almış salon hocaları sever böyle toyları...Hocam pharm tec daha bugun gördüm treni 750 tl gerisini sen düşün

Aklım duruyor şunları görünce gerçekten rezillik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
Arenn, 10 dakika önce yazdı:

Aklım duruyor şunları görünce gerçekten rezillik

arenis sp balkan iran la pharma black dragon  bunlar yoksa ben ilaç kullanmam usta .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
SERKO, 10 dakika önce yazdı:

arenis sp balkan iran la pharma black dragon  bunlar yoksa ben ilaç kullanmam usta .

Garip olan ben pharmtech’den aldığım etkiyi Iran’dan alamadım. Belki psikolojik belki İran saf testo diğerleri gibi içersinde metal çinko karışımı yok ama hep sana söylüyorum Arenis Medico’yu bi bulayım stoğu yapıcam direkt.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.