Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

war_cebeci

Kürü komple bırakcam yardımınıza ihtiyacım var

Önerilen İletiler

war_cebeci    0

1 yıldır kürdeyim . Only testo ile başlayan bu maceram bolde testo sonrasında deca testo ve tren testo şeklinde bitirdim. Antrenör olduğum için tam bırakamıyorum yani 1 haftadır enjeksiyon yapmıyorum .

Kürü komple bırakmak istiyorum bırakmak derken only testo yapayım artık diyorum trt dozlarına mı dönmem gerekiyor haftada 0.5 enanthate gibi yoksa organların toparlanması için only testo kürü yapsam da olur mu haftalık

500 testo gibi bunu merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevirim yanına ekstra bolde veya başka bişey eklemek istemiyorum artık en azından en az 6 ay süre boyunca trt dozlarında gitmek istiyorum organların toplanması için sivilce akne problemlerinin bitmesi için .

Tam derdimi anlatamadım ama organların dinlenmesi için trt dozlarına dönmem şart mı yoksa haftalık 500 only testo kürü de yinede yardımcı olur mu bunun için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokhanacan    68

500mg only testo da organların dinlenmez değerlerin yine yükselir. İlacı kesmek istemiyorsan doğal testo seviyende tutacak kadar doz alabilirsin, buna trt denir. Bu kişiden kişiye değişir 70-135mg arası bu dozajı vurduktan sonra estere göre kan testi vererek kendin bulman lazım. Tamamen kimyasaldan arınıp vücudu dinlendirmek istiyorsan da pct yapmalısın, 1 senedir kürdesin pct normal bir insana göre daha uzun sürebilir bunu da unutma.

tarihinde gokhanacan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398
war_cebeci, 2 saat önce yazdı:

1 yıldır kürdeyim . Only testo ile başlayan bu maceram bolde testo sonrasında deca testo ve tren testo şeklinde bitirdim. Antrenör olduğum için tam bırakamıyorum yani 1 haftadır enjeksiyon yapmıyorum .

Kürü komple bırakmak istiyorum bırakmak derken only testo yapayım artık diyorum trt dozlarına mı dönmem gerekiyor haftada 0.5 enanthate gibi yoksa organların toparlanması için only testo kürü yapsam da olur mu haftalık

500 testo gibi bunu merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevirim yanına ekstra bolde veya başka bişey eklemek istemiyorum artık en azından en az 6 ay süre boyunca trt dozlarında gitmek istiyorum organların toplanması için sivilce akne problemlerinin bitmesi için .

Tam derdimi anlatamadım ama organların dinlenmesi için trt dozlarına dönmem şart mı yoksa haftalık 500 only testo kürü de yinede yardımcı olur mu bunun için 

Öncelikle kaç yaşındasın? Bu süre zarfında - sonunda test yaptırdın mı hiç? Üst üste çok güçlü anaboliklere girmişsin sağlık taraması önemli. Şu noktada TRT dozdan ziyade PCT, PCT'den sonra (bu süreye PCT'de geçen zaman eklenmez) kür süresinin en az yarı süresi kadar dinlenmen çok daha doğru olur. 1 yıldır kürde isen 8-12 hafta arası PCT, son hapı içtikten 14 gün sonra test ve bu tarihten sonra başlayarak 6 ay dinlenme.

Uzun kürlerde güçlü anabolik önermiyorum. Sağlık sorunları bir yana işin bir de psikolojik boyutu var. Küçüleceksin, hatların kaybolacak, çevrenden dünya kadar yorum gelecek. Bunlara hazır mısın?

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Öncelikle kaç yaşındasın? Bu süre zarfında - sonunda test yaptırdın mı hiç? Üst üste çok güçlü anaboliklere girmişsin sağlık taraması önemli. Şu noktada TRT dozdan ziyade PCT, PCT'den sonra (bu süreye PCT'de geçen zaman eklenmez) kür süresinin en az yarı süresi kadar dinlenmen çok daha doğru olur. 1 yıldır kürde isen 8-12 hafta arası PCT, son hapı içtikten 14 gün sonra test ve bu tarihten sonra başlayarak 6 ay dinlenme.

Uzun kürlerde güçlü anabolik önermiyorum. Sağlık sorunları bir yana işin bir de psikolojik boyutu var. Küçüleceksin, hatların kaybolacak, çevrenden dünya kadar yorum gelecek. Bunlara hazır mısın?

hocam size nerden ulaşabilirim. trainerlik ve akıl danışmanlığı yapıyor musunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398
gothcharlotte1, 16 saat önce yazdı:

hocam size nerden ulaşabilirim. trainerlik ve akıl danışmanlığı yapıyor musunuz?

Merhabalar. Merak ettiğin konu ile ilgili başlık açarsan müsait olan birileri illaki cevap verir. Ben para karşılığı spor ile ilgili herhangi bir şey yapmıyorum. Keza işim de bu değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.