Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

volkan46

Only testo enantat

Önerilen İletiler

volkan46    5

Değerli hocalarım 15 haftalık bolde teste cyponat aldım 15hafta kullandım fakat testo ve boldenon ikiside dolu ürünler deyilmiş..

Şimdi sadece only testo enantat kullanıb biraz vücudumu toparlamak istiyorum 

Ne kadar süre kullanmalıyım

yaş 40/ boy 173 /kilo 77

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.414
volkan46, 5 dakika önce yazdı:

Değerli hocalarım 15 haftalık bolde teste cyponat aldım 15hafta kullandım fakat testo ve boldenon ikiside dolu ürünler deyilmiş..

Şimdi sadece only testo enantat kullanıb biraz vücudumu toparlamak istiyorum 

Ne kadar süre kullanmalıyım

yaş 40/ boy 173 /kilo 77

Merhabalar. Akranız.

En azından 6 ay kullanmanı tavsiye ederim. İran enhantate tek geçerim. Yine gidip merdiven altı markalara bulaşmayın. Forumumuzdan tedarik mümkün.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5

hocam eyvallah saolun şuan israildeyim 2ay sonra geleceğim tr ye burada gittiğim salonda hocaya soracağım ne ürün varsa formda sizlere sorarak alacağım foto paylaşırım

Düzeltme: balkan pharma testesteron enantat varmış 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    856
volkan46, 1 saat önce yazdı:

hocam eyvallah saolun şuan israildeyim 2ay sonra geleceğim tr ye burada gittiğim salonda hocaya soracağım ne ürün varsa formda sizlere sorarak alacağım foto paylaşırım

Düzeltme: balkan pharma testesteron enantat varmış 

Balkan varsa gözün kapalı al tek dikkat etmen gereken check kodu var onu onaylamazsa sahtedir onu onaylamadan web sitesinden sakın ilacı vurmayın.

https://b-p.md/ bu siteden kodu denetleyebilirsiniz. İlaçların fotoğraflarını da kutulu ve kutusuz buraya ekleyin mutlaka.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5
forbit, Bir saat önce yazdı:

Balkan varsa gözün kapalı al tek dikkat etmen gereken check kodu var onu onaylamazsa sahtedir onu onaylamadan web sitesinden sakın ilacı vurmayın.

https://b-p.md/ bu siteden kodu denetleyebilirsiniz. İlaçların fotoğraflarını da kutulu ve kutusuz buraya ekleyin mutlaka.

çok teşekkür ederim saat 5gibi elime ulaşacak sizlerle paylaşacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5

orjinal kod sorguladım

IMG_6432.jpeg IMG_6431.jpeg IMG_6433.jpeg

Kod sorgulama yapıldı mail yolu ike cvb geliyor v.s orjinal olduğu doğrulandı

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    856
volkan46, Bir saat önce yazdı:

orjinal kod sorguladım

Kod sorgulama yapıldı mail yolu ike cvb geliyor v.s orjinal olduğu doğrulandı

Hayırlı olsun demek düşer artık bize :) Kaç paraya aldın kutusunu?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5
forbit, 24 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun demek düşer artık bize :) Kaç paraya aldın kutusunu?

teşekkürler hocam tl hesabına göre kutusu 1800e geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    856
volkan46, Şimdi yazdı:

Yani yok balkan için doğru yani bizim ülkeye zor bu savaştan dolayı getirmek ama gelse o paralara gelecek yani. Sonunda bak bir musibet bin nasihatten iyidir misali. İlacın ferrarisini buldun mu denir ne denir bilemedim.  Ama diğer grupları varsa mutlaka onlardan da al stok yap mesela parabolan çok pahalıdır ama sonuçları itibarı ile tadından yenmez misali. :)  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
volkan46, 1 saat önce yazdı:

Bunun 10 ampülünü 1800₺ almak yerine sanki İran T.E. almak çok daha mantıklı gibi nereden baksan aralarında 1000₺ fark var. 🥲 

@rastlantisal yanlış mıym hocam?

tarihinde Arenn tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

65 dolara 10 ampul testo :) maliyeti ampulleriyle 2-3 dolar hocam testoya bu paraları vermeyin ya üzülüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
janbertozen, Şimdi yazdı:

65 dolara 10 ampul testo :) maliyeti ampulleriyle 2-3 dolar hocam testoya bu paraları vermeyin ya üzülüyorum 

Gerçekten bende anlam veremedim şuan 1000₺ fark var aralarında 🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5

şun türkieyede değilim israildeyim bunu bulduğuma şükrediyorum orjinal ürün hiç olmazsa 🫡

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
volkan46, 42 dakika önce yazdı:

şun türkieyede değilim israildeyim bunu bulduğuma şükrediyorum orjinal ürün hiç olmazsa 🫡

İsrail’de ki eczanelere hiç baktın mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5

israilde eczanelerde satış yasak

dil bilmiyorum zaten zar zor bunu bulmuşum 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n, 29 dakika önce yazdı:

Dostum İlacı loving hocadan mi aldın yoksa her hangi Bir web sitesinden mi

Dostum konuyu okumadın mı adam İsraildeyim diyor nasıl alsın. Salondaki hocamdan aldım diyor. Bence only testoyu en kalitelisinden almışsın 3 ay yap vücudun kendine gelir. Dandik markalardan 3 çeşit ilaç girmektense balkanın testosteronuyla daha iyi vücut yaparsın net.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5
serhatkadir55, 6 saat önce yazdı:

Dostum konuyu okumadın mı adam İsraildeyim diyor nasıl alsın. Salondaki hocamdan aldım diyor. Bence only testoyu en kalitelisinden almışsın 3 ay yap vücudun kendine gelir. Dandik markalardan 3 çeşit ilaç girmektense balkanın testosteronuyla daha iyi vücut yaparsın net.

Eyvallah hocam bende aynı düşüncedeyim 🫡

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.