Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Nefes darlığı ve halsizlik

Önerilen İletiler

Selamlar. Kürüme trenbolon enantat ekledim tam 2 haftadır vuruyorum pazartesi perşembe olarak haftada 2 gün. 200 mg pazartesi 200 mg perşembe olarak kullanıyorum. Biraz önce tansiyonumu düştü anlamadım etraf tuhaf gelmeye başladı kötü bişey olacak hissi geldi ve göğsümün tam orta kısımı bi tuhaftı baskılı gibi ve nefes alıp verişim zor oluyor nefes darlığı başladı.

Bende anksiyete de var psikolog tanılıyım. Bunlar trenbolondan dolayımı oluyordur kalbime bakıldı defalarca 1 ay önce. Eko ekg sanal anjiyo bile yapıldı temiz cıktı hep. Acaba kalp krizi gecirirmiyim bir anda trenbolon durduk yerde suan iyi durumda olan kalbi bi anda kalp krizi gecirtirmi yoksa anksiyetemi anlamıyorum.

Profesör kalp doktorumun dediğine göre yoğun steroid kullanıyorsun ama su anlık temizsin. Yılar yıllar sonra belki tıkanıklık kireçlenme olabilir demişti ama kafam çok bulanık.

Metin hocam sağlıklı bir insan diyelim ki kalbine bakıldı temiz hiç bir problem yok. Durduk yerde kalp krizi gecirirmi veya ne sebeplerden dolayı kalp krizi geçiriyor insanlar benim bildiğim bir damar veya birden fazla damar tıkandığında kalp krizi oluşuyor başka sebepleri var mıdır? @metinav @rastlantisal @otopsicikedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

byreal22    50

Trenbolone böyle etkiler yapıyor nefes darlığı, gece terlemesi, anksiyete vs. var böyle etkileri nefes darlığı 2-3 haftaya geçecektir diye biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

dostum oncelıkle gecmis olsun şuan kafan karmakarışık endişe kuşku içindesin sanırsam her an birşey olucakmış gibi hissediyorsun ve bu seni yıpratıyor  trenin yan etkisinden kaynaklı.. anksiyete varsa psikolog tanımlı trenle iyice arttırmış oluyorsun öncelikle kendine güzel bir papatya çayı koy sakinleş david burns den iyi hissetmek kitabını okuya bilirsin ( 2 kere okudum şiddetle tavsiye ediyorum )  anksiyetenin önüne geçicektir sakin kalmaya çalış ve bırak ilaçlar işini yapsın tahlillerini de yapmışsın herşey tertemiz yolunda ilerliyor yazdıklarına göre endişe edecek birşey yok şu süreçte bedenen değil psikolojik olarak rahatlatmaya çalış kendini tahlillerini ihmal etme küründe başarılar dilerim herşey gönlünce olsun :)

• Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy, 20 dakika önce yazdı:

dostum oncelıkle gecmis olsun şuan kafan karmakarışık endişe kuşku içindesin sanırsam her an birşey olucakmış gibi hissediyorsun ve bu seni yıpratıyor  trenin yan etkisinden kaynaklı.. anksiyete varsa psikolog tanımlı trenle iyice arttırmış oluyorsun öncelikle kendine güzel bir papatya çayı koy sakinleş david burns den iyi hissetmek kitabını okuya bilirsin ( 2 kere okudum şiddetle tavsiye ediyorum )  anksiyetenin önüne geçicektir sakin kalmaya çalış ve bırak ilaçlar işini yapsın tahlillerini de yapmışsın herşey tertemiz yolunda ilerliyor yazdıklarına göre endişe edecek birşey yok şu süreçte bedenen değil psikolojik olarak rahatlatmaya çalış kendini tahlillerini ihmal etme küründe başarılar dilerim herşey gönlünce olsun :)

Dediklerini yapıcam teşekkür ederim kral gercekten deniyicem insallah herşey düzelir cok yoruyor beni cünki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
Yusufdemir1995, 9 saat önce yazdı:

Selamlar. Kürüme trenbolon enantat ekledim tam 2 haftadır vuruyorum pazartesi perşembe olarak haftada 2 gün. 200 mg pazartesi 200 mg perşembe olarak kullanıyorum. Biraz önce tansiyonumu düştü anlamadım etraf tuhaf gelmeye başladı kötü bişey olacak hissi geldi ve göğsümün tam orta kısımı bi tuhaftı baskılı gibi ve nefes alıp verişim zor oluyor nefes darlığı başladı.

Bende anksiyete de var psikolog tanılıyım. Bunlar trenbolondan dolayımı oluyordur kalbime bakıldı defalarca 1 ay önce. Eko ekg sanal anjiyo bile yapıldı temiz cıktı hep. Acaba kalp krizi gecirirmiyim bir anda trenbolon durduk yerde suan iyi durumda olan kalbi bi anda kalp krizi gecirtirmi yoksa anksiyetemi anlamıyorum.

Profesör kalp doktorumun dediğine göre yoğun steroid kullanıyorsun ama su anlık temizsin. Yılar yıllar sonra belki tıkanıklık kireçlenme olabilir demişti ama kafam çok bulanık.

Metin hocam sağlıklı bir insan diyelim ki kalbine bakıldı temiz hiç bir problem yok. Durduk yerde kalp krizi gecirirmi veya ne sebeplerden dolayı kalp krizi geçiriyor insanlar benim bildiğim bir damar veya birden fazla damar tıkandığında kalp krizi oluşuyor başka sebepleri var mıdır? @metinav @rastlantisal @otopsicikedi

Geçmiş olsun hocam öncelikle. Ben girdiğim kalp krizi otopsilerinde kalp damarlarının tertemiz açık olduğu vakalara da denk geldim o yüzden şuan herkesin her an bir kalp krizi gecirebilme riski olduğunu düşünüyorum. Buna sadece damar tıkanıklığı kolesterol tetiklemiyo sinir stresinde kalp üzerinde etkisi var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Yusufdemir1995, 11 saat önce yazdı:

Kardeşim geçmiş olsun.Sebep çok fakat fiziksel olarak bir sorun yoksa, yani damar tıkanıklığı, kronik yüksek tansiyon ve kalpte sürekli taşikardı, bradikardi veya elektriksel sinirsel problemler bulunmuyorsa normal şartlarda en zor bozulan alettir kalp denilebilir...

Senin durum bence panik atak ve anksiyeteyle alakalı.Kendini psikolojik olarak sakinleştirmelisin.Bunun için kullandığın bir ilaç veya tedavi varsa sürdür, yoksa da sakinleştirici özellikle bitkileri veya suplementleri kullanabilirsin destekleyici olarak...

Ben yıllar önce işe gidiyordum serviste oturuyordum bir şey düşündüğüm de yok, aniden kalbim yerinden çıkarcasına sanki 200 nabızla atmaya başladı.Ve kendi kendime "noluyoruz lan, kriz mi geçiriyorum" demeye başladım kalktım yerimden hareket ettim değişen bir şey olmadı...2-3 dakika sonra geçti ama betim benzim attı tabi benim.Ertesi gün özele dahiliyeye gittim bana holter cihazı taktı doktor.Bir gün onunla gezdim sonra söküm için tekrar doktora gittim kayıtlar incelendi ve temiz çıktı.Doktorun söylediği o yaşadığın durumu yakalamamız gerekir, yoksa bu verilere göre normal dedi...O olaydan sonra bende mide de yanma ve ağrı şeklinde durumlar başladı.Tekrar doktora gittim ülser başlangıcı dedi ve ilaç tedavisi uyguladık.O zaman sorduğumda midedeki ülser ağrısının kalbe etki ettiğini ve kriz benzeri bir duruma neden olabildiğini söylemişti.Yani aslında midenin rahatsızlığı kalbe o şekilde etki ediyormuş...Ve inanırmısın mideyi tedavi ettikten sonra, yaklaşık 13 sene geçti, bir daha hiç öyle bir durum yaşamadım; o kadar sert kardiyolar da yaptım gayet de iyi saat gibi işliyor kalbim...

Onun haricinde trenbolon enjeksiyonunu ana damarlara denk getirip, bir anda yaptıysan kana hızlı karışmasından, baygınlık ve tansiyon düşmesi gibi bir etkiye neden oluyor.Bunun çaresi damara bile gelse enjeksiyonu çok yavaş yapmak yada biraz yapıp beklemek ve sonra tekrar devam etmek olacaktır...Nefes darlığı, akciğerde bradikardi oluyorsa, efedrin clenbuterol ventolin tamsulosin vb. beta 2 agonisti ilaçları 30 dakika önce alıp o şekilde vurabilirsen bu yan etki de min. olur...Bu ilaçlar adrenalini de saldığından panik atak durumu varsa iyi olmayabilir...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loeren    14
Yusufdemir1995, 12 saat önce yazdı:

Dediklerini yapıcam teşekkür ederim kral gercekten deniyicem insallah herşey düzelir cok yoruyor beni cünki

Hocam öncelikle çok geçmiş olsun. Konu hakkında bir bilgim olsa yardımcı olmak isterdim.

Konuyla alakasız fakat zamanında Hellas marka kullanmışsınız sanırım, ilaç çalışıyor mu bilgi verme şansınız var mıdır acaba?

Şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.