Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Egolifting65

Definasyonda tavuk

Önerilen İletiler

Egolifting65    10

Merhaba definasyondayım ve tavuğuma domates soğan gibi tatlandırmak için 2 domates ve bir soğan atıyorum definasyonda çoğu lişi bunları atmıyor bir sebebi varmı koymam bir sorunu teşkil eder mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    233

Tek öğünde tüketiliyor ise gereken kalori açığı sağlandığında sorun olmayacaktır ama her öğünde tüketiliyor ise kilo aldırır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Domates soğan atmanın neresi definasyona zararlı olabilir, yarın Men's Physique çıkmayacaksan böyle şeyleri asla dert etmemen taraftarıyım, definedeyim enerji içeceği içip bazen şeker kullanıyorum hamburger yiyorum ve yağ oranım çok düşük.

Beynini nasıl programlarsan öyle ilerlersin, definasyonda şu bu olmaz diye kural koyanlar doğru bir şey yapmıyor çünkü bünye ve genetik denen gerçek var.

Sabah akşam tartı kullanan arkadaşımın yanında jelibon yiyorum ve daha defineyim. Yapacağın en iyi şey bünyeni ve vücut tipini analiz edip kendi kurallarını kendin koyman. Domates atma diyeni dinleme, at ve gör etkisini eğer yağlanıyorsan bırakırsın.

• Beğen 4
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
DeMoNhUnTeR, Bir saat önce yazdı:

Tek öğünde tüketiliyor ise gereken kalori açığı sağlandığında sorun olmayacaktır ama her öğünde tüketiliyor ise kilo aldırır

Tek öğünde yiyorum günde 2 domates bir soğan

anak1nskyw4lk3r, Bir saat önce yazdı:

Domates soğan atmanın neresi definasyona zararlı olabilir, yarın Men's Physique çıkmayacaksan böyle şeyleri asla dert etmemen taraftarıyım, definedeyim enerji içeceği içip bazen şeker kullanıyorum hamburger yiyorum ve yağ oranım çok düşük.

Beynini nasıl programlarsan öyle ilerlersin, definasyonda şu bu olmaz diye kural koyanlar doğru bir şey yapmıyor çünkü bünye ve genetik denen gerçek var.

Sabah akşam tartı kullanan arkadaşımın yanında jelibon yiyorum ve daha defineyim. Yapacağın en iyi şey bünyeni ve vücut tipini analiz edip kendi kurallarını kendin koyman. Domates atma diyeni dinleme, at ve gör etkisini eğer yağlanıyorsan bırakırsın.

Çok açıklayıcıydı çok teşekkür ederim gerçekten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206

Sonuçta yarış planın var mı bilmiyorum ancak bazı konuları çok fazla obsesifleştirdiğinizi düşünüyorum. Diyet dediğimiz durum sürdürebilirlik bir olgu ve kalori açığı olduğu sürece yattığın yerde bile yağ kaybedebilirsiniz. Sürekli tavuk+pilav hiçbir tat baharat vs olmaksızın nereye kadar devam edebilirsiniz ki?? Sek bodycilik kavramı ile nereye kadar diyete sadık kalabilirsiniz?? Kalori ayarlamanı yaptığın sürece hiçbir şey olmaz ki yarış planın olsa Men’s Physique girecek insanlar bile tatlandırıcı’yı son 1 hafta kesiyor o da maksimum su atımı için. Domates biber soğan seni ne kadar sulandırabilir ki?? Eğer istersen Dahafitol, Dr. Pan markası var bak oradan şekersiz kalorisi çok düşük soslar var tatlandırıclar var vs. öğünlerine aşağı yukarı 10gr koysan lezzeti arttırsan sen de ne kadar su tutabilir ki?? Lütfen arkadaşlar bu kadar diyet konusunda obsesif olmayın özellikle psikolojinizi mahvedip diyete sadık kalmada zorluk yaşıyorsunuz.

tarihinde Arenn tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
DeMoNhUnTeR, Bir saat önce yazdı:

Hocam kalori acigi ve kardiyo idman programım tam ancak 3 öğün yapıyorum 1 i kahvaltı diğer ikisi tavuk pilav ancak tavuğu domates soğanla tüketiyorum pilav lapa. Kilo aldırmasına sebep olacak şeyler nelerdir şahsen yanlış olduğunu düşünüyorum çünkü besin değeri kalorisine göre yüksek sebzeler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Kapukaya, 41 dakika önce yazdı:

Hocam kalori acigi ve kardiyo idman programım tam ancak 3 öğün yapıyorum 1 i kahvaltı diğer ikisi tavuk pilav ancak tavuğu domates soğanla tüketiyorum pilav lapa. Kilo aldırmasına sebep olacak şeyler nelerdir şahsen yanlış olduğunu düşünüyorum çünkü besin değeri kalorisine göre yüksek sebzeler.

Kalori açığı ve kardiyo tamamsa sorun yok pişirilerek tüketilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Egolifting65, 2 saat önce yazdı:

Merhaba definasyondayım ve tavuğuma domates soğan gibi tatlandırmak için 2 domates ve bir soğan atıyorum definasyonda çoğu lişi bunları atmıyor bir sebebi varmı koymam bir sorunu teşkil eder mi

domates pek bir sorun yaratmıyor abartmadıkça bende definasyondayım tavugumu domatesle tatlandırıyorum soğana gelirsek çoğu kişinin tavsiye etmeme sebebi vücutta histamin adında bir kimyasal salgılatıyor soğan sarımsak ve acı bunlarda doğal antibiyotik özellikleri olduğu için bağışıklık sistemini harekete geçiriyor bu anlamda iyi ancak mide asiti ve miktarını arttırıyor ve bagısıklık hucrelerini uyararak histamin salgılatıyor buda vücütta -- su tutumunu arttırıyor -- sindirim sisteminde gaz ve şişkinliğe sebebiyet verebiliyor v.b gibi gibi çok uzun bir konu baya araştırmıştım zamanında kısaca özet geçersek su tutuyor vücut ve istediğin kuruluğun önüne geçmiş oluyor şayet önünde yarışma gibi bir planın yoksa tüketebilirsin elimden geldiğince açıklayıcı yazmaya çalıştım umarım yardımcı olmuştur şahsen kendi vücüdüm da soğan sarımsak acı gibi urunler tukettigimde su tuttuğumu görmüştüm son dokunuşu @metinav hocam yapar :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
crosfredy, 8 dakika önce yazdı:

domates pek bir sorun yaratmıyor abartmadıkça bende definasyondayım tavugumu domatesle tatlandırıyorum soğana gelirsek çoğu kişinin tavsiye etmeme sebebi vücutta histamin adında bir kimyasal salgılatıyor soğan sarımsak ve acı bunlarda doğal antibiyotik özellikleri olduğu için bağışıklık sistemini harekete geçiriyor bu anlamda iyi ancak mide asiti ve miktarını arttırıyor ve bagısıklık hucrelerini uyararak histamin salgılatıyor buda vücütta -- su tutumunu arttırıyor -- sindirim sisteminde gaz ve şişkinliğe sebebiyet verebiliyor v.b gibi gibi çok uzun bir konu baya araştırmıştım zamanında kısaca özet geçersek su tutuyor vücut ve istediğin kuruluğun önüne geçmiş oluyor şayet önünde yarışma gibi bir planın yoksa tüketebilirsin elimden geldiğince açıklayıcı yazmaya çalıştım umarım yardımcı olmuştur şahsen kendi vücüdüm da soğan sarımsak acı gibi urunler tukettigimde su tuttuğumu görmüştüm son dokunuşu @metinav hocam yapar :D 

Çok teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10

Dostum herkes her şeyin zaten farkında ben bu işi sevdiğim için yapıyorum sevmesem zaten kendime acı çektirmem burda bu soruyu sormam yerim yani bi tık boş bir yorum teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
Egolifting65, 6 saat önce yazdı:

Tavukta renklenmeli. Gerçekten bir yerden sonra boğazdan gitmiyor. Yemin ederim blender da karıştırıp içenleri çok iyi anlıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
onur41_38, 7 saat önce yazdı:

Tavukta renklenmeli. Gerçekten bir yerden sonra boğazdan gitmiyor. Yemin ederim blender da karıştırıp içenleri çok iyi anlıyorum.

Çooook geçirip içtim öğüre öğüre videolari bile duruyor tam bir işkence ızdırap kendime dedim ki  yiyebildigin de yemediğin kalsın sanki mr olympia olucaksın kesinlikle tavsiye etmem iğrenç oluyor 😅

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.