Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulquiorra_z

Broksin doz

Önerilen İletiler

ulquiorra_z    196

Merhaba hocalarım antremandaki performans artışı ve birazda yağ yakımını arttırdığı için broksin aldım antremandan önce kaç ml broksin ve kaç mg asprin almalıyım başlangıç dozu olarak bilgisi olan varmı @metinav @Rdm @rastlantisal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    409
ulquiorra_z, 51 dakika önce yazdı:

Merhaba hocalarım antremandaki performans artışı ve birazda yağ yakımını arttırdığı için broksin aldım antremandan önce kaç ml broksin ve kaç mg asprin almalıyım başlangıç dozu olarak bilgisi olan varmı @metinav @Rdm @rastlantisal 

Broksinden çok mucizevi bir şey bekleme kullandığım zamanlarda bir kapak+ 1 tane maden suyu kullanıyordum o zaman iyi Pump veriyordu bir de kreatin eklersen tadından geçilmez ;))(

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

100M koşu yarışına katılmıştım katılmadan önce tamamen bir şurubu bitirdim. Üstüne pre attım 2 ölçek kalbimde ağrı olması dışında köpek gibi terleyip gücümün son noktasına kadar kullandım.

Yağ yakımı için antreman öncesi 1 ölçek mantıklı buluyorum..

tarihinde GustavoGaviria tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Ironmann, Bir saat önce yazdı:

Broksinden çok mucizevi bir şey bekleme kullandığım zamanlarda bir kapak+ 1 tane maden suyu kullanıyordum o zaman iyi Pump veriyordu bir de kreatin eklersen tadından geçilmez ;))(

Hocam broksin yan etkileri nelerdir clen efedrin kadar agirmidir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409
Kapukaya, 2 saat önce yazdı:

Hocam broksin yan etkileri nelerdir clen efedrin kadar agirmidir

Değil zaten içinde az miktar efedrin olduğu için tercih ediliyor.Ben yan etki görmedim zaten öksürük şurubu diye yazıyor doktorlar.

Bir ölçek kapak broksin orjinal efedrin ampulun yarısı kadar etmiyor tam diye biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Ironmann, 34 dakika önce yazdı:

Değil zaten içinde az miktar efedrin olduğu için tercih ediliyor.Ben yan etki görmedim zaten öksürük şurubu diye yazıyor doktorlar.

Bir ölçek kapak broksin orjinal efedrin ampulun yarısı kadar etmiyor tam diye biliyorum.

Tamamdır hocam sağolun 1-2 kapak atıp idman atmakta fayda var o zaman 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Kapukaya, 1 saat önce yazdı:

Tamamdır hocam sağolun 1-2 kapak atıp idman atmakta fayda var o zaman 

1 2kapak çok yarım kapakla başla yanında cafein al baktın tepki vermiyor arttırırsın antrenmanın verimini baya arttırıyor bir ara çok sarmıştım zor bıraktım 😀 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

hocalarım tam kapak kadar deil 10ml sine kadar doldurdum günlük aldığım miktarda kafein aldım ve yarım asprin attım gerçekten çok fark yarattı diyet yapmama rağmen yorulduğumu hissetmedim zor çıktım salondan :D powerlifterim zaten 4 saat idman yapıyom 5 saat oldu tek yan etki normalde 3 litre su içerim 4.5 litre bitirdim idmanda 

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
ulquiorra_z, 9 saat önce yazdı:

5ml’inde 6.66mg efedrin var. 1 ampul efedrin 50mg.Tanıdığım arkadaşlarım yarım ampul kullanıyordu.

Ben de broksini 20ml iciyordum 3 adet bebek aspirini ve 200 ila 400mg arası kafein alıyordum.Buna kaliteli bi preworkout eklendi mi,işte o zaman o gün ki antreman şenleniyordu.ama preworkout eklemeden de super bi antreman geçiyordu.

Sana tavsiyem 15ml broksin 3 bebek asprini 1 bardak filtre yada americano duruma göre broksin 20 yada 25. ve kafeini arttırabilirsin aman dikkatli ol kalp bu çok tehlikeli

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
squafy, 6 saat önce yazdı:

5ml’inde 6.66mg efedrin var. 1 ampul efedrin 50mg.Tanıdığım arkadaşlarım yarım ampul kullanıyordu.

Ben de broksini 20ml iciyordum 3 adet bebek aspirini ve 200 ila 400mg arası kafein alıyordum.Buna kaliteli bi preworkout eklendi mi,işte o zaman o gün ki antreman şenleniyordu.ama preworkout eklemeden de super bi antreman geçiyordu.

Sana tavsiyem 15ml broksin 3 bebek asprini 1 bardak filtre yada americano duruma göre broksin 20 yada 25. ve kafeini arttırabilirsin aman dikkatli ol kalp bu çok tehlikeli

Arkadaş detaylı bir şekilde açıklamış, tek dozda 15-120 ml 'den az tüketildiğinde pek etkili değil. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Darkdefender, 9 saat önce yazdı:

1 2kapak çok yarım kapakla başla yanında cafein al baktın tepki vermiyor arttırırsın antrenmanın verimini baya arttırıyor bir ara çok sarmıştım zor bıraktım 😀 

Hocam yarım-1 kapak yanına 1-2 aspirin alsam bide kahve sağlam pre olurmu termojenik etkisi falan varmı yani sağlam terletirmi definisyondayim yardımcı olur inşallah 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Kapukaya, 6.09.2023 - 09:24 yazdı:

Hocam yarım-1 kapak yanına 1-2 aspirin alsam bide kahve sağlam pre olurmu termojenik etkisi falan varmı yani sağlam terletirmi definisyondayim yardımcı olur inşallah 

Aşırı uyarıcı alma taraftarı değilim yarım kapak 200 300 mg cafein aldığımda boğa gibi oluyordum hatta idman sonu da devam ediyordu hareketlilik herkezde aynı hissiyat olmaz tabi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Darkdefender, 38 dakika önce yazdı:

Aşırı uyarıcı alma taraftarı değilim yarım kapak 200 300 mg cafein aldığımda boğa gibi oluyordum hatta idman sonu da devam ediyordu hareketlilik herkezde aynı hissiyat olmaz tabi 

Hocam çok fena balgam söküyor ya bazen öksürük oluyor genelde ise afedersiniz balgam atım durumu oluyor sanırsam efedrinin yanında eklenen bi maddeden dolayı adını unuttum. Zaten temelde öksürük ilacı diye biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.